Skype problemi

melis72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Skype´de online oldugum halde offline görünüyorum ben de ekli arkadaslar da online olsak da offline görünüyoruz ve mesajlar gelmiyor ya da gönderilmiyor.Nedennnnn?2. Sorum telefondan,email gelince sesli uyari almak istiyorum nasil ve hangi programla yapa bilirim telefonda android sistemi var ve modeli:samsung wonder

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Skype´de online oldugum halde offline görünüyorum ben de ekli arkadaslar da online olsak da offline görünüyoruz ve mesajlar gelmiyor ya da gönderilmiyor.Nedennnnn?2. Sorum telefondan,email gelince sesli uyari almak istiyorum nasil ve hangi programla yapa bilirim telefonda android sistemi var ve modeli:samsung wonder
Sorunun için yardımcı olamam ama mailler için otlook ve gmail'in android uygulamaları var. Onları deneyebilirsin.
Outlook: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.outlook.Z7&hl=tr
Gmail: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm&hl=tr

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
C:\Users\Kullanıcı_Adın\AppData\Roaming\Skype\skype_kullanıcı adın
böyle bir klasör olacak, skype kullanıcı dosyanı komple sil. tekrar giriş yapıp dene bi. android için de play store den mail uygulama arayabilirsin.

melis72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tesekkürler yanit icin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tesekkürler,deniyecegim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yakın zamanda cep telefonuma skype yükledim zaman zaman kullanmak için fakat sürekli açık görünüyor olmam ve listemdekilerin beni açık zannedip mesaj yazmalarından rahatsız oldum ve bende yüklediğim skype yi uygulamalrımdan kaldırdım fakat hala hesabım açık görünüyor lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Skype satın alındıkta sonra gerçekten bitti ya hiç geliştiremedi kendini.