Sizce Şimdi Telefon Alma Vakti Midir?

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum ben her zaman bi telefon alan bi insan değilimdir ama aldım mı en iyisini ve en çok kullanabilceğim telefonu almak isterim sadece telefon içinde geçerli değildir tabikide yaklaşık 1 1.5 aydır telefon piyasasını takip ediyorum bir çok şey öğrendim telefonlar hakkında halada öğreniyoruz ancak hala karar verebilmiş değilim.Büyük bi ihtimal HTC One almayı düşünüyorum ancak şuan sizce almak için uygun bi vakit midir?

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Htc one yerine lg g2 yada xperia z2 de olabilir.tabi karar sizin hangisi gönlünüzde varsa

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc one yerine lg g2 yada xperia z2 de olabilir.tabi karar sizin hangisi gönlünüzde varsa
Özellik olarak gayet üstünler ancak tasarım ve ses olarak beni itiyor g2 fiyat olarak ise aynı fiyattalar.
Z2 ye gelirsek güzel bi telefon olucak ancak fiyatıda gayet güzel yani :) benim bütçem 1.5 1.7 arası daha fazlasını vermek istemiyorum açıkçası

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum ben her zaman bi telefon alan bi insan değilimdir ama aldım mı en iyisini ve en çok kullanabilceğim telefonu almak isterim sadece telefon içinde geçerli değildir tabikide yaklaşık 1 1.5 aydır telefon piyasasını takip ediyorum bir çok şey öğrendim telefonlar hakkında halada öğreniyoruz ancak hala karar verebilmiş değilim.Büyük bi ihtimal HTC One almayı düşünüyorum ancak şuan sizce almak için uygun bi vakit midir?
suan benim gözlemlediğim kadarı ile sana naçizane tavsiyem beklemendir.

neden dersen
ilk defa phablet kategorisine girmeyen cihaza 3 Gigabayt ram belleği koydular

buna istinaden tek amiral gemisi odur mobil cihazlarda

benim beklentim LG G3 bakalım ne gibi bir cihaz sunacak piyasaya nasıl bir yaptırım uygulayacak benim acımdan merak konusu
ve de sony 6 aya düşürdü cihaz çıkartma olayını haliyle 6 ay sonra yeni bir sony görebilme durumumuz olağan.

G2 şıklık ve yazılım yönünden bomba bir cihazdı buna istinaden G3 de

bomba gibi düşecek gibime geliyor akıllı davranıyor piyasayı kontrol edip nabza göre şerbet veriyor
.
sana kendi listemde olan cihazları sunayım

G3 knock on teknolojisi bile devrimdir tuş kullanmadan açma olayı :)
Z2 Kasa Ve Şıklık Diyebilirim Özellikle Ram Belleği Aklımı Kurcalayan Hususlar Arasında
Ve Son Olarak WP8 Cephesinde ki 929 Ama Bataryası Keşke 1520 deki gibi 3.400 Olsaydı .

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0

neden dersen

benim beklentim LG G3 bakalım ne gibi bir cihaz sunacak piyasaya nasıl bir yaptırım uygulayacak benim acımdan merak konusu
ve de sony 6 aya düşürdü cihaz çıkartma olayını haliyle 6 ay sonra yeni bir sony görebilme durumumuz olağan.

bomba gibi düşecek gibime geliyor akıllı davranıyor piyasayı kontrol edip nabza göre şerbet veriyor
.

Z2 Kasa Ve Şıklık Diyebilirim Özellikle Ram Belleği Aklımı Kurcalayan Hususlar Arasında
Ve Son Olarak WP8 Cephesinde ki 929 Ama Bataryası Keşke 1520 deki gibi 3.400 Olsaydı .

Aynen doğru diyosun 3gb ram S5 e bile koymadılar.
LG G3 benide merak ettiriyor ancak tasarım olarak ben açıkçası beyenmiyorum yinede özellik olarak mükemmeller dediğin gibi knock code gayet ayrı kılmış onları.
Sony epten abarttı zaten aldığım duyumlara göre batmaya doğru gidiyormuş 6 ayda bir telefon çıkartmak onları dahada batırır bi kere alan insan mutsuz olur düşünsene z1 alıyorsun 2.2 e bi bakmışın z2 gelmiş senin telefon tak 1.5 a düşmüş kötü bi durum açıkçası z1 çıkmadan z2 konuşuluyordu çok kötü yinede telefonları tasarım ve özellik olarak gayet güzel kamerasıda iyi denebilir parasına göre bence kötüde netlik olarak sorunları var onların.
Wp8 tarafını hiç sevmiyorum onlardada hemen yeni telefon çıkarma problemi var şu satış yapıldıktan sonra androide yetişme çabaları vs vs androidli telefon bile çıkarıyorlar hayırlısı nokia adına yıllarımız onlarla geçti :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Htc one çok güzel telefon ancak ben 1700 vermişken daha iyisini alırım z1 veya g2 öneririm beklerim dersen g3 z2 htc one 2 çıkcak onları bkle

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc one çok güzel telefon ancak ben 1700 vermişken daha iyisini alırım z1 veya g2 öneririm beklerim dersen g3 z2 htc one 2 çıkcak onları bkle

Şuanda HTC fiyatı 1600 Z1 2.1 G2 1.7
g2 tasarımı hoşuma gitmiyor
z1 güzel ancak fiyat çok güzel
yeni telefonları beklememin nedeni htc one gibi telefonların fiyatlarına etkisi ne olucak diye yani onlar geldimi onları alıcak gücüm malesef yk çünkü htc one 2 geldiğinde tahmini giriş fiyatı 2.5 diğerleride aynı yakın olur zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HTC One o fiyat seviyesine göre gayet güzel bir tercih. Xperia Z'de güzel. Eğer oyun odaklı bir kullanım istiyorsan LG G2'ye yönelinebilir. Z1 , Z2 , LG G3 , One 2 çok fantastik telefonlar. Bazıları daha çıkmadı bile. Hepsi de 1700TL'nin çok üstünde olur gibi. Z1 zaten neredeyse 400TL daha pahallı ki hiç azımsanacak bir rakam değil. O yüzden biraz bunları tavsiye etmek garip olur.

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
HTC One o fiyat seviyesine göre gayet güzel bir tercih. Xperia Z'de güzel. Eğer oyun odaklı bir kullanım istiyorsan LG G2'ye yönelinebilir. Z1 , Z2 , LG G3 , One 2 çok fantastik telefonlar. Bazıları daha çıkmadı bile. Hepsi de 1700TL'nin çok üstünde olur gibi. Z1 zaten neredeyse 400TL daha pahallı ki hiç azımsanacak bir rakam değil. O yüzden biraz bunları tavsiye etmek garip olur.

Çok doğru söylüyosun aynen katılıyorum sana.
Z1,Z2,G3,ONE2 çok iyi telefonlar ancak hepsi 2bin üstü olur ki bizim bütçemiz kaldırmaz yani bi telefona 1.5 bile vermek çok aslındada piyasa böğle oldu artık ben aldığım bi telefonu rahat 3 4 sene kullanan biriyim öğle yenisi çıkmış a değiştirelim falan yk yani :)
Günümüz teknelojisine yetişmek mümkünde değil.Benim bütçem 1.6 1.5 falan çok fazla oyun oynayan biriside değilim kamerası video çekimleri tasarımı güzel olsun göze hoş gelmesi benim için önemli açıkçası işlemcileri çoğu telefonların güzel günümüzde 1.7 4 çekirdek işleçcide çok kötü değil ancak pili biraz kötü oda fazla oyun oynamadığımdan dolayı yeterli olucaktır bana diye düşünüyorum ancak şimdi one 2 gelince one a etkisi ne olur fiyatlar ne kadar düşer onu merak ediyrum açıkçası 11 nisan s5 satışa sunuluyor one 2 de nisan sonu gelir heralde tam tarihini bilmiyorum acaba beklesem mi şimdi 1629 tl e vatanda satılıyor alsam mı diye düşünüyorum ?

ahveal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süreli kullanım istiyorsanız ben size wp8 öneririm.Nisanda lumia 1520V gelecek deniliyor onu beklemenizi öneririm.Illa android alacaksanız da beklerseniz sürekli yeni telefon çıkar ancak 1.7 den fazla olur ve pek bir şey değişmez siz gene gönlünüzden geçeni alın.

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzun süreli kullanım istiyorsanız ben size wp8 öneririm.Nisanda lumia 1520V gelecek deniliyor onu beklemenizi öneririm.Illa android alacaksanız da beklerseniz sürekli yeni telefon çıkar ancak 1.7 den fazla olur ve pek bir şey değişmez siz gene gönlünüzden geçeni alın.

android alıcağım aynen doğru söylüyorsun 1.7 den fazla olur ama eski telefonlara fiyatları ne kadar etkiler ben şimdi 1.7 e bi telefon alsam one ,g2,s4 vs yenileri geldiğinde tak 1.4 falan düşerse almayım diyorum yani bekleyim 1 ay daha o zaman mı alsam acaba etkisi ne olur hiç bilmiyorum onu sorguluyorum açıkçası bi telefona 2.5 3 vermek mantıksız bana göre.

ss1984

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yılın ikinci yarısı sony yeni amiral gemisini çıkaracak. Böylece z2 nin fiyatı düşmüş olur. Yada belki daha çok ilgini çekecek bir telefon çıkar. Bence biraz daha beklemekte fayda var. Snapdragon tarafında çıkacak yeni işlemcilerde senin seçiminde önemli rol oynayabilir.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Eliniz degmisken banada bir yardimci olun arkadaslar. Galaxy S2'im yavas yavas ruhunu teslim etmeye basladi. Bana S2'yi aratmayacak, ekran boyutu ayni büyüklükte, yoksa maksimum "4,5 inch bir telefon ariyorum. Iphone ve Samsung haricinde bu özelliklere sahip olan bir telefon var mi?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Eliniz degmisken banada bir yardimci olun arkadaslar. Galaxy S2'im yavas yavas ruhunu teslim etmeye basladi. Bana S2'yi aratmayacak, ekran boyutu ayni büyüklükte, yoksa maksimum "4,5 inch bir telefon ariyorum. Iphone ve Samsung haricinde bu özelliklere sahip olan bir telefon var mi?

Fiyat sorun değilse Z1 Compact derim. Harika tasarim su geçirmez performans canavarı ve 4.3". Hem oralarda ucuz olur :)

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yılın ikinci yarısı sony yeni amiral gemisini çıkaracak. Böylece z2 nin fiyatı düşmüş olur. Yada belki daha çok ilgini çekecek bir telefon çıkar. Bence biraz daha beklemekte fayda var. Snapdragon tarafında çıkacak yeni işlemcilerde senin seçiminde önemli rol oynayabilir.
sony abarttı zaten telefon çıkarmada z1 çıkmadan z2 yi konuşuluyordu.
Genel olarak herkes beklemekte fayda var diyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sanırım z1 compact aynı özelliklere sahip olucak normal z1 ile ekranıda 4.3 inc olması lazım işlemci vs ekran gayet iyidi bildiğim kadarı ile 500 euro piyasası bize tahmini gelme fiyatı sanırım 1500 tl olucak ama onun yerine g2 almanı tavsiye ederim tasarım vs görsel istiyorsan htc one öneririm bütçene ve zevkine bağlı açıkçası

Fiyat sorun değilse Z1 Compact derim. Harika tasarim su geçirmez performans canavarı ve 4.3". Hem oralarda ucuz olur :)

sonuna kadar katılıyorum ancak fiyatı ne kadar olucak önemli nokta orası :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok doğru söylüyosun aynen katılıyorum sana.
Z1, Z2, G3, ONE2 çok iyi telefonlar ancak hepsi 2bin üstü olur ki bizim bütçemiz kaldırmaz yani bi telefona 1. 5 bile vermek çok aslındada piyasa böğle oldu artık ben aldığım bi telefonu rahat 3 4 sene kullanan biriyim öğle yenisi çıkmış a değiştirelim falan yk yani :)
Günümüz teknelojisine yetişmek mümkünde değil. Benim bütçem 1.6 1.5 falan çok fazla oyun oynayan biriside değilim kamerası video çekimleri tasarımı güzel olsun göze hoş gelmesi benim için önemli açıkçası işlemcileri çoğu telefonların güzel günümüzde 1. 7 4 çekirdek işleçcide çok kötü değil ancak pili biraz kötü oda fazla oyun oynamadığımdan dolayı yeterli olucaktır bana diye düşünüyorum ancak şimdi one 2 gelince one a etkisi ne olur fiyatlar ne kadar düşer onu merak ediyrum açıkçası 11 nisan s5 satışa sunuluyor one 2 de nisan sonu gelir heralde tam tarihini bilmiyorum acaba beklesem mi şimdi 1629 tl e vatanda satılıyor alsam mı diye düşünüyorum ?

Ben HTC One'nın fiyatı pek düşmez diye tahmin ediyorum. Çünkü zaten 2000TL civarından düştü bu fiyata. Hem aluminyum kasası var. Hem de eğer "One 2" gibi bir şey de çıkarsa 2000TL civarı bir şey olacağı için One'nın fiyatını etkilemez bir süre diye düşünüyorum. Mesela Xperia Z'nin üstüne 2 tane model çıkacak neredeyse hala Media Markt'da 1600 TL civarına satılıyor.

Telefonum hemen değer kaybetmesin diye bakıyorsan iphone alacaksın. 5C plastik kasalı olabilir ama elde bıraktığı his çok kötü değil. Ama bence değer kaybetmesinden de endişelenmene gerek yok çünkü zaten uzun süre kullanmayı planladığını söylüyorsun. Zaten zamanla her türlü büyük kayıpların olacak.

Eğer oyun oynamayı düşünyorsan Lumia 925 al kapat mevzuyu. Hem tonla paran cebinde kalır. Hem de oyun dışındaki bütün ihtiyaçlarını karşılar diye düşünüyorum.

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
HTC One çok güzel bir telefon alabilirsin.
Ama bence yeni telefonları bekle zaten sık sık telefon değiştiren birisi değilmişsin.
HTC istiyorsan HTC'nin yeni telefonunu bekleyebilirsin ya da Xperia Z2 al.
Z2 mart ayında HTC'nin yeni telefonu ise Nisan aynda Türkiye'ye gelecek.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3

neden dersen

.

kardeş g3 ağustos eylülden önce girmez tr ye. daha 6 ay var.

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
HTC One çok güzel bir telefon alabilirsin.
Ama bence yeni telefonları bekle zaten sık sık telefon değiştiren birisi değilmişsin.
HTC istiyorsan HTC'nin yeni telefonunu bekleyebilirsin ya da Xperia Z2 al.
Z2 mart ayında HTC'nin yeni telefonu ise Nisan aynda Türkiye'ye gelecek.

doğru söylüyorsun ben en iyisi nisana kadar bekleyeyim öğle karar verelim tabi yeni gelcek telefon fiyatlarıda çok pahallı olmaz umarım

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Telefon güzel, ama s2'ye göre daha kalin sanki? Gidip bi görmem lazim telefonu.
[MENTION=393180]Fugitive[/MENTION]

G2'nin ekrani cok büyük.. beni bozar o telefon :D

Tavsiyeleriniz icin tesekkürler.

Reychen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taraf tutmak gibi olmasın ama iphone serisinden vazgeçme. Ben bir hata yaptım sen yapma.

Hem hız,hem incelik, hem kasmama ve ios 7. Başka ne denebilir ki...

Fugitive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu güncel arkadaşlar yorumlarınız bekliyorum