Sizce piyasanın en iyi telefonu hangisi?

ANKET

• İphone 5s

Kullanılan: 58 24.0%
  • Samsung Galaxy Note 3

Kullanılan: 62 25.6%
  • HTC one

Kullanılan: 28 11.6%
  • Sony Xperia z1

Kullanılan: 40 16.5%
  • LG G2

Kullanılan: 54 22.3%

• Kullanılan toplam oy
    242

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sony = Kalite = Z1 = Sağlamlık demek! :mrgreen:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben vazgeçtim vivo xplay 3s alcam. :D

Asdfghjkl12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarımı cam karizması yeter be birde sonylerde en sevdiğim olay kol bağla oyna g2de death trigger 2 oynuyorum mesela sürekli oyun duraklıyor o sanal tuşlar yüzünden.Walkman uygulaması çok harika track id gene süper z1in kameradaki sanal gerçeklik çok harika z1in video kalitesi süper fokus sorunu yok oyunlar müthiş hızlı çalışıyor ekranı ne kadar eleştirilse de o eleştirilere katılmıyorum canlı ekranlar olduğundan canlı sahte olduktan sonra istediği kadar canlı olsun su geçirmemesi ayrı bir hava buralarda herkes teknoloji özürlü biri gördü mü çok garibine gidiyor sen suya sokuyon onların içi gidiyor anlatılmaz yaşanır.Çerçeve kalın olabilir ama dayanıklı olmasıyla kendini affettiriyor.Ağır bir telefon ama oda daha iyi discovery maket hissi veriyordu o telefondan sonra artık telefon ağır olmalı diyorum.Metal kasa düşünce yamulur plastik kırılır ama sony hem cam yapmış hem şık hem kırılmaz.Kısacası işin içinde japonlar varsa o iş tamamdır.Gözün arkada kalmıcak adamlar yapıyor aga bize de saygı duymak düşer.:D
ne yazmıştın be aga bunu okumak 2gün sürer sen bunu bide yazmışın:laugh:

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Reaksiyon puanı
16,118
çöp bu:
7-inch-mini-Laptop-Android-2-2-ISLETIM-SISTEMI__48907230_0.jpg

s4 çöp değil.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
S4 çöp mü demek istedin,yoksa değil mi demek istedin,kusura bakma tam anlayamadım.
S4 yerine,Note 3 yazsa daha iyi olacakmış.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İyice sallamış desem,yeri. :D
Neyse,evet.Doğru söylüyorsun.

S4 çöp demek istedim tam anlamıyla. Oyunlarda kasan bir telefon gözümde başka bir sıfat kazanamaz.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bi' yerde reklamını gördüm sanki bunun. Bu değilde televizyonda çin malı (Replika) S3'ü adam öve öve bitiremedi anasını satim, arayıp sövecektim neredeyse. :devil:

Seğmen mi Seymen mi öyle bir Radyo istasyonu var adam 259 liraya Note 2 satıyordu küfredip kapatıcaktımda vazgeçtim

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bi' yerde reklamını gördüm sanki bunun. Bu değilde televizyonda çin malı (Replika) S3'ü adam öve öve bitiremedi anasını satim, arayıp sövecektim neredeyse. :devil:
Sövseydim yaf benim yerime de sövseydin hatta adam yalan atarken o kadar ciddi atıyor ki insanlar inanıp alıyorlar.Geçen biri almıştı baktım dokunmatik rezizif dokunmatikler gibi basmak için ekstra baskı uygulamak gerekiyor.:D

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Seğmen mi Seymen mi öyle bir Radyo istasyonu var adam 259 liraya Note 2 satıyordu küfredip kapatıcaktımda vazgeçtim

Öyle reklamlar çok ya mesala gösterdikleri telefon galaxy s3 ama samsung yazısını kapatmışlar yok şöyle özelliği var falan filan ama gönderdikleri telefon s3 benziyo ama android bile değil tam bi çöööpppp:hammer:

Reaksiyon puanı
16,118
hep the-grudge'un suçu o buldu o zaman asus,acer yada samsung netbooklar vardı daha düzgün onlardan birini alsaydı şuan çalışan bir netbook olurdu avea süperjet modemin sesli çağrı özelliğini nasıl açarım diye aranan bir the-grudge izlerdim...

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 1020nin olmamasına şaşırmadım çünkü bunlar telefon o ise cep boyutlarındaki dünyadaki en mükemmel teknoloji

Reaksiyon puanı
16,118
windows8.1 kullanıp telefonu ile pcdeki windows'un uyumlu olmasını istiyorsa lumia1020 ona uygun seçim olur bende windows yok ama lumia serisi bana uyar tercih ederdim.

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç uğraşma Sony Xperia Z serisinden al çık en iyi android telefon ve sağlam karizmasıda var ama ekran küçük olsun diyorsan iphone alırsın..