Sizce piyasanın en iyi telefonu hangisi?

ANKET

• İphone 5s

Kullanılan: 58 24.0%
  • Samsung Galaxy Note 3

Kullanılan: 62 25.6%
  • HTC one

Kullanılan: 28 11.6%
  • Sony Xperia z1

Kullanılan: 40 16.5%
  • LG G2

Kullanılan: 54 22.3%

• Kullanılan toplam oy
    242

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
büyük ekran sorun değilse note3 ün n9005 versiyonu ben büyük ekran sevmem diyorsan iphone 5s android istiyorum ekranıda büyük olmasın diyorsan z1

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
İş illa kağıt üzerindeki performansa bakarsa sıralama 5S>Note 3 LTE>G2>Note 3 Octa>Z1>One

Gönül işine gelirsek One>5S>Note 3 LTE>G2>Z1>Octa Note 3

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şuanda piyasanın en iyi telefonu note 3..sonrasında z1 sonrasında g2 gelir..Türkiyede malesefki koreli sevgisi olduğu sürece bu böyle..onlar ise sizi okadar seviyoki note 2 ye uganda ile beraber sadece bize 4.3 güncellemesi vermedi..N9000Q modeli ile bize dandik olan note 3 ü layık gördü..Diğer ekürisi ise kendi 50 milyonluk ülkesine G2 nin değişir pilli harici kartlı versiyonunu çıkarttı bize yine dandiği kakaladı..Ama mağlesef üzülerek diyorumki bu firmaları biz böyle yaptık...

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
En iyi telefon kişiseldir lg g2nin işlevsel arka tuşu çok hoşuma gidiyor ayrıca Sound zoom ve videoda zoom yapma özellikleri g2yi daha öne çıkarıyor bende. Ama Note3 RAM yönüyle daha iyi o yüzden daha genel olarak en iyi tel note 3 diyebiliriz

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
En iyi telefon kişiseldir lg g2nin işlevsel arka tuşu çok hoşuma gidiyor ayrıca Sound zoom ve videoda zoom yapma özellikleri g2yi daha öne çıkarıyor bende. Ama Note3 RAM yönüyle daha iyi o yüzden daha genel olarak en iyi tel note 3 diyebiliriz

Ayrıca "Audio Zoom" özelliği Note 3'te de var. Ancak biri phablet biri telefon olduğu için aralarında bu yönde seçim yapılabilir. Tabi bir de aralarında çok ciddi arayüz ve kişiselleştirme farkları da var.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
iPhone > Diğerleri

ya anladık ios iyi stabil Bi işletim sistemi Apple kaliteli telefonlar üretiyor da büyük ekran isteyen biri ya da telefonda rahat ve bol kişiselleştirme yapmak isteyen biri niye iphone alır ki? Veya kamera isteyen biri l1020 dururken iphone alır mı sence? iphonelar iyi kotu demiyorum kimse de diyemez zaten ama her konuda iyi değil

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ya anladık ios iyi stabil Bi işletim sistemi Apple kaliteli telefonlar üretiyor da büyük ekran isteyen biri ya da telefonda rahat ve bol kişiselleştirme yapmak isteyen biri niye iphone alır ki? Veya kamera isteyen biri l1020 dururken iphone alır mı sence? iphonelar iyi kotu demiyorum kimse de diyemez zaten ama her konuda iyi değil

Hiç bir telefon 4/4'lük değil bu kısmı atlıyorsun.Piyasada şuan en iyi smartphone iPhone serisi. 5S'in kamerası lumia 1020'ye meydan okuyorken bu konulara girmicem.

Şu G2 TR şubesi arkadaşıda seneye göricem.. :)

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hiç bir telefon 4/4'lük değil bu kısmı atlıyorsun.Piyasada şuan en iyi smartphone iPhone serisi. 5S'in kamerası lumia 1020'ye meydan okuyorken bu konulara girmicem.

Ooo fanios buraya da mı el attın... :D

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
En iyi telefon Sony Xperia Z1 dir şu an piyasadaki, note 3 ün ekranı phablet sınıfına sokar onu bence, olmasa ne yazar Z1 en sağlam telefondur. 3 gb rami var diye note 3 mü diyelim.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Evet, piyasada kamerasının hakkını veren en iyi cihazlar iphone'lardır. Bunu kimse inkar edemez.
Gerisi de kişisel zevklerdir buna da kimse müdahele edemez. En iyi telefon, kişinin kendini en rahat hissettiği telefondur..

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Evet, piyasada kamerasının hakkını veren en iyi cihazlar iphone'lardır. Bunu kimse inkar edemez.
Gerisi de kişisel zevklerdir buna da kimse müdahele edemez. En iyi telefon, kişinin kendini en rahat hissettiği telefondur..

Evet gerçekten boşa kavga ediyoruz forumlarda yok iOS iyi yok Android iyi yok Sony iyi yok iPhone iyi gibi meselelerde çünkü iki işletim sisteminin çok farklılıkları var bunlara girmeyeceğim yeri değil telefon olarak da kim hangi telefonu isterse kullanır ve över kim kendi malına hakaret ettirir boşa kavga etmeyelim LG alan adam istediği özellikleri LG de bulmuştur(misal Quickmemo) Sony alan adam istediği Sony de bulmuştur(misal su geçirmemezlik) iPhone alan adam istediğini iPhone da bulmuştur(misal stabilite) vs vs uzar gider bu ama ne kadar konuşsam boş...

Reaksiyon puanı
16,118
sonuç olarak en iyi öpen her zaman apple olur sonra samsung ve lg gelir sizde kavga edersiniz.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ben iPhone 5S olarak oyladımda anketteki Note 3 N9000 mi? N9005 mi? O belirtilmemiş.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
z1 kamerası g2den iyi ancak en iyi telefon bence f/p telefonu olmalı lg g2 1300 tl z1 2000tl sırf kamera farkı için verilecek para mı sizce aynı şekilde iphone o küçük ekranlı cihaza o para yazık bence kişiselleştirme bile yok. yada gene dediğim gibi ben sony kullandım ve nefret ettim bu yüzden en iyyi telefon olarak savunmuyorum. ayrıca note3 3gb ram ile z1den daha da iyi bence ancak f/p ürünü ise nexus 5 ile g2'dir.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
z1 kamerası g2den iyi ancak en iyi telefon bence f/p telefonu olmalı lg g2 1300 tl z1 2000tl sırf kamera farkı için verilecek para mı sizce aynı şekilde iphone o küçük ekranlı cihaza o para yazık bence kişiselleştirme bile yok. yada gene dediğim gibi ben sony kullandım ve nefret ettim bu yüzden en iyyi telefon olarak savunmuyorum. ayrıca note3 3gb ram ile z1den daha da iyi bence ancak f/p ürünü ise nexus 5 ile g2'dir.

Şimdi burda sadece kameramı deyip ürünün bütün özelliklerini sayıcak z1 fanları gelicek fakat arkadaşın düşüncesi tam olmasada mantıklı sadece kamera değil ama aradaki fiyat farkı büyük özellikle z1c çıkacakken o kadar fark verip z1 almazdım ben ama bir yandanda g2 aldığı parayı hak ediyor yarı yoldada bırakmaz bence.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
1 ay sonra piyasanın genel anlamda en iyi cihazları Z1c, G2, LG G Pro 2 olacak. Bu 3 cihaz arasında kişisel zevklerinize göre rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. 3'ü de sizi yarı yolda bırakmaz, 3'ü de kullanışlı cihazlardır. Nexus 5 demedim çünkü kamerası iyi değil. Note 3 söylemedim çünkü Snapdragon 800 işlemcili, 3GB RAM'li G Pro 2, 6" qhd ekranıyla ondan çok daha iyi olacağına eminim, üstelik daha da ucuz olacaktır.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
1 ay sonra piyasanın genel anlamda en iyi cihazları Z1c, G2, LG G Pro 2 olacak. Bu 3 cihaz arasında kişisel zevklerinize göre rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. 3'ü de sizi yarı yolda bırakmaz, 3'ü de kullanışlı cihazlardır. Nexus 5 demedim çünkü kamerası iyi değil. Note 3 söylemedim çünkü Snapdragon 800 işlemcili, 3GB RAM'li G Pro 2, 6" qhd ekranıyla ondan çok daha iyi olacağına eminim, üstelik daha da ucuz olacaktır.

Arkadaş haklı 1 ay sonra Z1C çıktıktan sonra Z1 almak mantıksız bana göre. G3 ünde çıkmasına daha var ondan önce G Pro 2 çıkacak.

Reaksiyon puanı
16,118
sonuç olarak hepsi bana çok uzaklar axess gene ihanet içinde olacak hain axess hiç bir işe yarar telefonu almama yaramıyor hatta bu işe yaramazı bile...
huwei y100
cep-telefon-huawei-y100-11.jpg

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc one hem karizmatik sense arayüzünüde çok başarılı yapmışlar hiç kasılma yok blinkfeed özelliğide çok iyi

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Htc one hem karizmatik sense arayüzünüde çok başarılı yapmışlar hiç kasılma yok blinkfeed özelliğide çok iyi

HTC One ı ilk elime aldığımda çok ama çok hoşuma gitmişti. Ele oturması şık görünümü beni cezbetmişti, ama almak için şuan çok geç bence.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One ı ilk elime aldığımda çok ama çok hoşuma gitmişti. Ele oturması şık görünümü beni cezbetmişti, ama almak için şuan çok geç bence.

nİYEKİ snapdragon 600 2 gb ram 32 gb hafıza 468 ppi ekran neye yetmez ki teknoloji acımasız takip etmeye kalkarsal yetişemeyiz htc bir rolex gibidir sadece işini yapar.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
nİYEKİ snapdragon 600 2 gb ram 32 gb hafıza 468 ppi ekran neye yetmez ki teknoloji acımasız takip etmeye kalkarsal yetişemeyiz htc bir rolex gibidir sadece işini yapar.

Doğru teknolojinin önüne geçilmez ama daha iyisi varken HTC One a 1600 1700TL bence verilmez.

Reaksiyon puanı
16,118
rolex iyi bir örnek değil omega yanında fasa fiso çinde üretip isviçre malı olsun diye isviçre'de montajlıyan çakal marka.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rolex iyi bir örnek değil omega yanında fasa fiso çinde üretip isviçre malı olsun diye isviçre'de montajlıyan çakal marka.
apple da çinde üretiyor omega diyosun ama şimdi sokaga çıksam omega desem ne o derler rolex desem herkes bilir. Omega dediğin marka swatc saat gurubuna aittir ikiside isviçre menşeiildir rolex te isviçre maliyeti düşürmek amaçlı bir çok marka çine kaydırır üretimlerini bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyoruz biraz sanki