Sizce bunlar iyi mi?

Bu konuyu okuyanlar

Kasa Fanı
ya da
Kasa
PSU
ya da
Bir tane daha PSU var.
Bir sorum daha olacak benim parçalar sığar mı bu kasaya?Justinianus I The Great
 
Son düzenleme:
Teşekkürler.🙂
Ama ben daha çok aşağıdaki üçlüyü beğendim.Bir de fiyatı da benim için uygun.Benim parçalar için sıkıntı çıkarmaz değil mi?
 

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Teşekkürler.🙂
Ama ben daha çok aşağıdaki üçlüyü beğendim.Bir de fiyatı da benim için uygun.Benim parçalar için sıkıntı çıkarmaz değil mi?
Siz bilirsiniz tabi ancak benim attığım Cooler Master fanlar daha iyi soğutma değerlerine sahip üstelik kontrolcü ile birlikte geliyor. XPG ise fazlaca kasa yuvasına sahip. Ancak dediğim gibi sonuçta siz bunları beğenmişsiniz bir şey diyemem. O PSU yerine buna bakın derim.

 

_Zaur_

Dekan
Kardeşim senin yerine olsam her ürünümü zalman alırım. Hem ucuz hem kaliteli.

Kasa fanı kendime ışıksız tercih ederim. Işıklı olanların ışıklarını kapatmak isteyebilirsin bir süre sonra.
En iyisi 30 - 40 Tl ye Normal güzelinden fanlara bak.
 

met 35

Rektör
Kasa fanlarına o kadar para verme. Önde 3 emme fanı olan bi kasa alırsan, az üfleyen uyduruk fanları bile taksan yine de yeterli olur.Yalnız ön taraf ,kesin mesh olacak.
1660 super ekran kartın 120 watt gibi epey düşük bi watt harcıyor. 500 watt kalite bi power o sistemi,tabiri caizse,hoplatır.80 plus yazmadığına bakma. Piasada 80 plus diye satılan bazı powerlerin çoğundan ,kalitelidir.Bi alt modeli olan Zalman 500 watt LE yi, 170 watt çeken, RX 570 ekran kartlı bi makinaya takmıştım, saat gibi çalışıyor.

 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst