Haber Sizce Arsenal Neden bir türlü şampiyon olamıyor?

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,610
images (3) (11).jpeg

Yıllar geçiyor Arsenal'in şampiyonluk hasreti bitmiyor, Manchester City'den 2 maçta 4 puan koparmalarına rağmen, bir türlü şanssızlık kırılmadı, sizce neden olmuyor?

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,974
Arteta'nın balon bir teknik direktör olduğunu düşünüyorum hâlâ Arsenal'in başında olması ilginç

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
684
Arteta'nın balon bir teknik direktör olduğunu düşünüyorum hâlâ Arsenal'in başında olması ilginç

İngiltere gibi bir ligde 28 galibiyet 5 beraberlik 5 mağlubiyet yaşan bir teknik direktöre "balon" demek haksızlık sanki.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,335
Karşısında lig maratonu konusunda canavar bir hoca var, yapacak bir şey yok. Liverpool bu ligde 97 puanla şampiyon olamadı. Klopp’da 1 kere lig şampiyonu yapabildi zaten.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
684
Karşısında lig maratonu konusunda canavar bir hoca var, yapacak bir şey yok. Liverpool bu ligde 97 puanla şampiyon olamadı. Klopp’da 1 kere lig şampiyonu yapabildi zaten.

O yüzden diyorum İngiltere'de kimin ne olacağı hiç belli değil. Bir ara Aston Villa 1. liğe oynuyordu, sonradan yetmedi doğal olarak. Milyon dolarlık Chelsea darmadağın oldu bu sene. Çok enteresan bir lig ve sırf bu yüzden bizimkileri izlemiyorum da İngiltere ve Almanya ligini izliyorum. Bakalım önümüzdeki sene Leverkusen kimleri kaybedecek, kimleri transfer yapacak. Önümüzdeki sene onlar için çok önemli bir sene

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,610
O yüzden diyorum İngiltere'de kimin ne olacağı hiç belli değil. Bir ara Aston Villa 1. liğe oynuyordu, sonradan yetmedi doğal olarak. Milyon dolarlık Chelsea darmadağın oldu bu sene. Çok enteresan bir lig ve sırf bu yüzden bizimkileri izlemiyorum da İngiltere ve Almanya ligini izliyorum. Bakalım önümüzdeki sene Leverkusen kimleri kaybedecek, kimleri transfer yapacak. Önümüzdeki sene onlar için çok önemli bir sene
Benim her ülkede Tuttuğum bir takım var, İspanya'da Barcelona, İtalya'da İnter, Hollanda'da Heerenveen, İngiltere'de Manchester City, Almanya'da Bayern Münih.