Siz olsanız ne yaparsınız?

Bu konuyu okuyanlar

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle slm siteye yeni kaydoldum... neysen ben soruma gelyim;

coook yakndan tanidigim ailesi ile benim ailem resmen birbirine bagli bir ailenn kizina asgim.okadar asgimki buraya yazmaya kalksam site coker:)neyse ben bu kiza acilmak istiyorum ama reddetmesinden korkuyorum.size kizin bana karsi dawranislarini anlatqyim bunla ne zaman birlikte olsak bana gizli gizli bakar ne desem tebessum ederdi.sonra bakısirdik tebessumeder utanir gozlerini kacirirdi beni nerde gorse durduk yere guler tbessum ederdi bazen bana bakarken yakaladıgım bile olmuştu benim yanmda nebiliyim byle bana farkli daraniyodu ilk basta beni kardesi olarak mi goruyo diye dusundum ondan davranslarini ablasiyla kiyasladim galiba benden hoslqniyo gibi dusundum ama yinede soylemedim davranislra hep boyleydi iste taki gecensene ben bunu unutmak icin bqska kizla cikana kadar(unutmak istememin sebebi korkmam) ama 2 hafta ciktim kızla ama ondansonra bana laf aymqdan gecmeyen kiz simdi anca ben laf atqrsam bakiyodu ben buna yinede sevdigimi soyledim gozleri buyudu saskinlikla bakti tebessum ederek ne yapayim ne dememi bekliyorsun dedi ama teklif etmedim yada sevgilim olurumusun demedim bisey diyemedim biraz bakistik sonra benden bişey dememi bekledi heralde ben bişey diyemedim donup kaldım sonra tebessüm ederek gitti ondan bir sure sonra tekrr karsisina ciktim beni gorunce sasidi 1 dk bis konusmam lazim dedim(biyerede bulusalim dicektim) bana ince bir sesle ben konusmak istemiyorum dedi Lutfen dedim durmadi biraz snra kosarak gitti:-( bnde arkasndan kosmdm birisi gorur diye ewet durum bu aciklik getirirseniz sevinirim...

sizce ailelerin yakın olmasından dolayımı korkuyor konuşamıyor yoksa utandığından dolayamı yada ne biliyim benimi istemiyor...

eğer bana olumsz bir cevap verse ne biliyım başka biri seviyorum başkasından hoşlanıyorum yada bana nasıl böyle bişey söylersin ben seni arkadaş olarak görüyordum dese birdaha konuşmayacam ama öyle bişeyde demiyo anlamadım gitti...ÇOK ZOR DURUMDAYIM BU DURUMA Bİ AÇIKLIK GETİRİRMİSİNİZ.....

TheDestroyer35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş olsun üstad.Senin bu durumdan 4 sezon dizi çekilir yeminlen.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Yaş kaç?

Bugun olsa çok büyük olasılıkla yarın biticek. 3 günlük aşk! için ailelerin dostuğunu bozmaya değmez.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Durumunu yazmış hatta kendi içine cevabını vermişsin ama sonra pişman olmak çok kötüdür emin ol o yüzden içinden geçeni geçtiği gibi gözünün içine baka baka söyle ve bana bir cevap ver de üstüne çok gitme ama cevap iste o zaman ya senin dediğin tabularını yıkıp seni sevdiğini söyeleyecek ve bunu senin için yaparken daha de sevecek ya da tabularını ya da korkularını yıkmaya değer görmeyecek biz ne desek boş aşkın peşinden git ama olmuyorsa da kasma:)

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Yazıdan anlıyabildigim kadarıyla özellikle orta kısım çok karışık.Sen kıza sevdigini söyleyip kızda şaşırıp ne yapayım dediyse duygularınız karşılıklı degil demektir.

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaş kaç?

Bugun olsa çok büyük olasılıkla yarın biticek. 3 günlük aşk! için ailelerin dostuğunu bozmaya değmez.

bnim 19 onn 18

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yazıdan anlıyabildigim kadarıyla özellikle orta kısım çok karışık.Sen kıza sevdigini söyleyip kızda şaşırıp ne yapayım dediyse duygularınız karşılıklı degil demektir.

yani beni istemiyormu?

Durumunu yazmış hatta kendi içine cevabını vermişsin ama sonra pişman olmak çok kötüdür emin ol o yüzden içinden geçeni geçtiği gibi gözünün içine baka baka söyle ve bana bir cevap ver de üstüne çok gitme ama cevap iste o zaman ya senin dediğin tabularını yıkıp seni sevdiğini söyeleyecek ve bunu senin için yaparken daha de sevecek ya da tabularını ya da korkularını yıkmaya değer görmeyecek biz ne desek boş aşkın peşinden git ama olmuyorsa da kasma:)

yani olmsuz gibimi duruyor?

TheDestroyer35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla benim durumum bundan daha beter o yuzden boyle emin konuşuyorum ki,geçmiş olsun.

Sen yine de bi şansını dene derim,ölümden öte köy yok ya...

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya sence hiçmi umut yok konuşmaması utandığına dolayı olabilir bence sence?

sende demi böyle bir durum oldu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya sence hiçmi umut yok konuşmaması utandığına dolayı olabilir bence sence?

sende demi böyle bir durum oldu?

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kız koşarak uzaklaştı diyince kendi kendime bu kız 14 yaşında çocukta 16 falan diye düşünmüştüm..19 yaşında bu ne biçim muhabbettir anlamadım..sizin ruhunuz hala ergenlikten çıkamamış galiba :D taktik istiyosan kızın üstüne düşme,dilenci gibi yapışıp yalvarma kızın gözünden düşersin.oltayı at bırak,kendi gelsin takılsın..kendinden emin bir ifadeyle hafif gülümseyerek kısa kesik atan erkekler kızların dikkatini her zaman çekmiştir..

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşım inatla yoluna devam etyok kız haklı sen haklı konusuna girmyorum bile çünkü olayın akşı yanlış bile görünse sana aslında olay doğru bir şekilde akıyo burada senin yapman gereken çok sık boğaz etmeden ama çokta arayı açmadan cesurca kıza açılmak, hislerinden bahsetmek, hoş bir muhabbaet ortamı oluşturmak beraber vakit geçirmek olsun bir süre sonra kız yumuşayacak ve her şey rahında ilerleyecek hatta şunu söyleyim bu işi bozmadan ilerletirsen sonu evlilikle bile biter. Not::Tecrübe ile sabittir

61trabzon61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu gibi durumlarda yapılacak en iyi iş herşeyi göze alıp açık açık konuşmaktır. konuşmak istemiyorsa bütün diyeceklerini mektup gibi yaz ver.. en azından iş bir noktada senden çıksın karşı tarafa kalsın. yoksa öbür türlü herşey işkence...

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ergenlikten dolayı değil ben yeterince olgunumda o bilmiyorum utanıyormu yoksa başka birşeymi war anlamadım

yani onun davranışlarınımı gözlemleyim şahsen ben öyle yapıcaktım

warya hocam evlilik kelimesiyle beni öyle gaza getirdinki anlatamam:D yani bu davranışlar birazda olumlu yönendemi?

yani şimdi belirli aralıklarla karşısınamı çıkayım?

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Vakti geldiğin de aşkı bulursunuz zaten,gençken pek önemli değil böyle bir şey.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
şu son bi kaç haftada böyle konular çok açılmaya başladı

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Gönül işleri bizim gibi 3. kişilerin yorumlarıyla olmaz. Ben yazdığını okurum olumlu derim başka bi arkadaş okur olumsuz der hiç bir çözüme ulaşamazsın. Elini kalbine koy eğer seviyorsan gerçekten ailesinden vs. çekinme Aşk'ın ayıbı olmaz insanlar kuzenine aşık oluyor sen aile dostunun kızına olmuşsun çok mu? Gönül bu sınırı, kuralı, kitabı yoktur ne olacağı bilinmez. Sen çıkıp konuşacan başka çözümü yok bu işin. Seviyorum beraber olmak istiyorum diyecen sonrası kader kısmet.

mchee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel bir teklifte bulun kabul etmesse üyeliğimi iptal ederim..........

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 defa çıktım karşısına birimcisinden sevdiğimi söyledim ikincisinde konuşmak istediğimi ama konuşmadı ama ben yinede yılmayacağım isterse olumsuz olsun yinede onu konuşturacam o kelimeleri ondan duyucam....

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
sen baska bir kizla birlik te olmussun bunu kiz biliyorsa ne diyecek beni al beni al onu alma mi diyecek ,sen yanlis trene binmisin gittigin istikamet farkli nasil oluyor bu

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çook doğru söylüyorsun onu çok seviyorum ama benden böyle kaçması beni mafediyo hep olumsuz şeyler aklıma geliyo kimisi olum birşey söylüyor biran içimde bi mutluluk doğuyo kimisi olumsuz diyor tmm diyorum herşey bitti ama umarm bitmezzz...

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne yani kabul edicek gibimi he ? nerden anladım kabul edeceğini?

herkezin sıkıntısı war aşk dönemi :D

bak sen anlamadın ben o kızla zaten idda üzerine çıktım ve 2 hafta sürdü sonra ayrıldım yani hala çıkmıyorum zaten bu olay olalı 1.5 sena falan oldu...

''sen yanlis trene binmisin gittigin istikamet farkli nasil oluyor bu'' bu nedemek oluyor anlamdım?

:D iyi yapmışsın

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Güzel kardeşim, herkesin hayatta yaşaması gereken şeyler var. Sende onlardan birini yaşıyorsun.

Sana tavsiyem, kız buna karşılık vermedi ise, peşinden gitme ve onu unut. Bunu aşırıya kaçmadan, isyan etmeden yap, çünkü duyguların ne kadar yoğun olsa da, bu normal bir durum.

Bu tutku senin başını döndürebilir. İnsan tutkulu şekilde severse, gözleri gerçek anlamda görmez, kulakları duymaz olur.

Bir faniye olan aşk zor testlerden biridir. Bunu hemen herkes yaşar, yaşamıştır ve normal bir durum.

Sana tavsiyem, kızı unut. Bayanlarla zorlama iletişim kurmaya çalışma, bu özellikle senin için iyi değil.

Kızlara çok ısrarcı olma, ısrarcı olursan birlikteliği kabul eder fakat ya korktuğu için, yada karşısındakini kırmamak için kabul eder, sevdiği için değil.

Yalnız kaldım diye üzülme, gerçek bir sevgi, gerçek bir sevgili, gelir seni bulur. Sen rahat ol ;)

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tavsiye için sağol ama ben o cümleyi ondan duymak istiyorum ama dediğin gibi sıkmayacam onun bana karşı davranışlarına göre hareket edicem ama dediğim gibi onu konuşturmak için yinede bişeyler yapmaya çalışacam

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
söz konusu aşk olunca burada sana verilecek nasihatların pek önemi yok
ama yinede kendi fikrimi söyleleyim
mümkünse o kızı unut onu arkadaşın olarak kabul et
ileride olabilecek bir çok surunu engellemiş olursun.

fırtına6774

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
söz konusu aşk olunca burada sana verilecek nasihatların pek önemi yok
ama yinede kendi fikrimi söyleleyim
mümkünse o kızı unut onu arkadaşın olarak kabul et
ileride olabilecek bir çok surunu engellemiş olursun.

nasil yani ne gibi sorunlar?

güzel bir teklifte bulun kabul etmesse üyeliğimi iptal ederim..........

nrden anladn kabul edecegini :)

bu gibi durumlarda yapılacak en iyi iş herşeyi göze alıp açık açık konuşmaktır. konuşmak istemiyorsa bütün diyeceklerini mektup gibi yaz ver.. en azından iş bir noktada senden çıksın karşı tarafa kalsın. yoksa öbür türlü herşey işkence...

ya oyle dyorsunda konusmuyor utaniyomu anlamadm sence nasl konustura bilirim

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kendini kıza karşı kanıtla utanmana çekilmene gerek yok o senden bir adım beklemiş sen o adımı atamamışşın kızda normal olarak sinirlenmiş bence gözüne gir tekrar ama sürekli bakma konusmaya çalışma felan ama anlık olaylar yap bak ama fazla degil yada bir şey varmış gibi yardım iste orda bide güzel laf yaparsan tamamdır olay ama benim fikrim görücü evliligi en iyisi :D