Öneri Siyah Model Mi Beyaz Model Mi?

Bu konuyu okuyanlar

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Corsair 4000D modelini almayı düşünüyorum en istediğim özelliklerde ki kasa o oldu ama onda da siyah mı beyaz mı renk olmasında karar veremedim.
Beyaz çok kirlilik belli oluyor mu kullanan arkadaşlar varsa önerileri nelerdir?

Ekli dosyalar

• corsairbeyaz.jpg
    corsairbeyaz.jpg
    122.8 KB · Görüntüleme: 154
  • corsairsiyah.jpg
    corsairsiyah.jpg
    155.5 KB · Görüntüleme: 169

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Ben siyah tercih ederdim ama kendi zevkinize göre seçmeniz daha mantıklı. İyi temizlerseniz sıkıntı çıkmaz beyazda da bence.

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Ben siyah tercih ederdim ama kendi zevkinize göre seçmeniz daha mantıklı. İyi temizlerseniz sıkıntı çıkmaz beyazda da bence.
Ben kendi hayatımda da siyahı çok kullanıyorum. Siyahı seviyorum birde siyah kasa çok karizma asil geliyor bana.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ben beyaz diyorum. Beyaz renk hep gözüme güzel gözüküyor. Aslında RGB ışık falan umurumda değil ama beyaz kasa ile daha güzel gözüküyorlar. Son karar sizin. Sonuçta sadece renk soruyorsunuz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Corsair 4000D modelini almayı düşünüyorum en istediğim özelliklerde ki kasa o oldu ama onda da siyah mı beyaz mı renk olmasında karar veremedim.
Beyaz çok kirlilik belli oluyor mu kullanan arkadaşlar varsa önerileri nelerdir?
Hocam bu birazda sizin zevkinize kalmış bir olay siz en çok hangisini istiyorsanız onu alın derim ben ben olsam siyah alırdım

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Siyah kasa tozu çok belli eder. Beyaz kasa lekeyi belli eder. Zaten bilgisayarda da leke olacağını düşünmüyorum bu yüzden beyaz alabilirsin. Siyah kasaya sürekli toz yapışıp kötü görüntü oluşturabilir.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Beyaz bence güzel. Kendim şu an siyah bir kasa kullanıyorum ama param olsa beyaz alırdım ben. :D

Yusufsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkes siyah tercih ettiği için beyaz diyorum

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Eğer internette gördüğüm mor tonlarındaki rgb ve beyaz kasa kombinasyonu ya da beyaz rgb beyaz kasa kombinasyonu olacaksa beyaz ama siz siyahı sipariş etmişsiniz. Neyse ikiside güzeldir hayırlı olsun. :)

Reaksiyon puanı
268
Alakasız mesaj olacak ama yazmadan duramayacağım Siyah beyaz beşiktaş!
Doğrusu hangi rengi seviyorsanız onu alın derim, siyah daha güzel bence

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Kasanın Modelinden dolayı beyaz ama , içindeki parçalar siyah olduğu için bir değişik duruyor. Sizin zevkinize kalmıştır.

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Aynı fiyat ise ben beyaz alınmasını öneririm. Genel olarak beyaz kasaları daha çok beğeniyorum.
Beyaz kasa 100 tl daha fazla şuan kasa geri göndereceğim zaten şimdi kafamda daha deli sorular var ne kasaymış ya bir türlü karar veremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair 4000D almayı düşünüyorum istediğim özelliklere uyan o var ama içinde 2 tane dahili fan geliyor o da düz model.
Bende 3 tane Cougar Vortex egzoz fanı da dahili kullanacağım. Orada da Corsair'in dahili fanı Cougar'ın kontrolcüsüne girer mi bilmiyorum. 1335 TL fiyat tutmakta.
Bir de Cooler Master MF120 3'lü set ve dahili fanıda alıp egzoz olarak onu kullanacağım. 1350 TL fiyat tutmakta.
Beyaz Corsair 4000D almayı önerirseniz 100 TL daha üstüne koyunuz fiyatların. Cooler Master 1 adet beyaz MF120 alırsam 150 TL tutacak.

Ya da kasa olarak Aerocool Aero One Duo alıp geçeceğim.

Son mesajlar