Sistem kesintiler ve system cpu artırması

Bu konuyu okuyanlar

can.aydin0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
94351-ac9e793c0b5eeae7ddca56bd691710ca.png

Selamın aleyküm arkadaşlar evet bu konu hakkında açtım fakat yanlış anlattım çok saçma yerlere vardı konu şimdi çom araştırdım bir çok şry yaptım ama çözümünü bulamadım şimdi gördüğünüz system ve sistem kesiintileri adlı bu iki yazılım görev yöneticisini her açtığımda yüksek oluyor ve bi anda düşüyor gördüğünüz gibi ki %3 %4 e iniyor tekrar kapatıp açtığımda yine aynısı oluyor %100iken 1 2 saniye arasında %3 %4 de dişiyor bu 2 günlük bi olay neden oluyor acaba bileniniz varmı microsoft linkleri paylaşmayın isterseniz bir çocuğu denesim cmd girdim virüs programı vs ama virüsle alakası yok galiba şimdiden yardımlarınız için teşekürler

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
O sistem kesintileri bende de %10 civarında sürekli. Boştayken dahi. :mad:

can.aydin0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O sistem kesintileri bende de %10 civarında sürekli. Boştayken dahi. :mad:
Hani diyorum fanmı yetmiyor 5 tane fan var fakat bugün kasayı açıcam kasayı donanımsal bi slrtun olabilir belki kasanın içinde birşey çıkmıştır temizleme uyguluycam içi baya pis bide termal macun bulcam ama sorunu hem ülkemizde hemde yabancılarda yaşıyan çok fakat çözümünü bi bulamadım

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Sistem kesintilerini ben güncelleme ardından yaşamıştım. Görev yöneticisine ilk girdiğinde %100 sonra düşüyordu lakin sistemi çok hantallaştırıyordu. Fanlar çıldırıyordu sıcaklıktan. Geri yükledim düzeldi bir tarihe ve güncelleme yapmadım.

Taa ki güncellemelere ihtiyacım olasıya kadar. Güncelleme sonrası yine çıkınca temiz güncel format attım. Şuan sorunsuz.
Tavsiye ederim.