Sıradan Kullanıcı Vakası

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Aslında bu arkadaşı konuşmak bile ona fazla ama zaten ona fazla değer verdiğimiz için böyle.

İlk vaka: Bana mesaj kasıyor demesi

İlk baştan söyleyeyim ben tam olarak ciddi bir insan değilim. Ama yeri geldiğinde ciddi de olurum. Ve bu arkadaş benim patlama noktam oldu. Büyük ihtimalle bu konuya da gülücük atıp kendini saçma sapan şeylerle beni linçleyip üste çıkmaya çalışacak.

Bu arkadaş eskiden üye olduğu için (yani 2018 de) her zaman ilk savunması bu oluyor. Bu arkadaş old but gold kavramını yanlış anlayıp kendine takınmış.

Bir kere benim şahsıma hakaret eder gibi yorum yapıp, onu silince de ''mesaj kasmak ayıp bir şey değil'' diyerek bunun altından kaçmaya çalıştı.

Bir konuda ben konu sahibine yardım ettim, sorununu çözdüm, kendisi hem çözüm sunmadı hem de bana laf etti ''yardımcı olmuyorsun'' diye.

Rchive beraber bana karşı koymaya çalıştılar ve iki kişi olunca kendilerini benden üstün gördüler. Fakat sadece çifte utandırdılar kendilerini.

Benim bir tane mesajımı (o da hani bir konuda bilgim bitmişti o araya denk geldi) ondan linçlemeye çalışıyor.

Yani cidden beni linçlemesi falan sorun değil, sadece boş boş Bildirim gönderiyor ve canımı sıkıyor. Mesajını silince daha da devam ediyor.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ok.

MickTheTechnopat3.PNG

MickTheTechnopat4.PNG

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Şunu da ekleyelim de millet, çoluk çocukla gece vaktinde uğraştığımızı görsün:

1619475823868.png

Forum üyelerine hakaretten en kısa sürede banlanman dileğiyle...

Reaksiyon puanı
8,023
Aaaa adımda konu açılmış rastgele gezerken gördüm :D

Ben yorumumu silmediğime yemin ederim. Sizin profilinize yazdığım yorumu unutmuşum bile Rchive hatırlatınca gidip kontrol ettim ve silmişsiniz yalanınız burda ortaya çıktı 1

2. Old but Gold kavramına girmedim bile sadece 1 örnekti

3. 2 3 mesajınız dışında hiçbirine gülücük atmadım. Siz her mesajıma gülücük veya kızgın attınız. Geri çektiyseniz (çektiniz mi bilmiyorum fakat mesaj sildiyseniz bunu da yaparsınız) sunucu loglarında gözüküyorsa loglardan bakılabilir.

4. Kimseye kasti bir sinirim , linçleme girişimim yok. Size sadece ilk mesajımda lütfen boş yazmayın mesajlarınızı dedim siz büyüttünüz.

5. Rchive ile anlaşmalı konuşmadık , kendisiyle tahmin ettiğiniz komplo kurduğunuz gibi muhabbetimizde yok çok denk gelemedik zaten.

Lütfen loglarda varsa mesajı sildiğine dair yöneticiler kanıt atarsa sevinirim , gecenin bu saatinde vizelere hazırlığımı bırakıp arkadaşın yalanlarıyla uğraşıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şunu da ekleyelim de millet, çoluk çocukla gece vaktinde uğraştığımızı görsün:

Ekli dosyayı görüntüle 149723

Forum üyelerine hakaretten en kısa sürede banlanman dileğiyle...
Lütfen bu ss'i silmeyin. Arkadaş birazdan yorumu silecek muhtemelen en azından yönetici görürse kanıt olsun elimizde.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005

Ben yorumumu silmediğime yemin ederim. Sizin profilinize yazdığım yorumu unutmuşum bile Rchive hatırlatınca gidip kontrol ettim ve silmişsiniz yalanınız burda ortaya çıktı 1

3. 2 3 mesajınız dışında hiçbirine gülücük atmadım. Siz her mesajıma gülücük veya kızgın attınız. Geri çektiyseniz (çektiniz mi bilmiyorum fakat mesaj sildiyseniz bunu da yaparsınız) sunucu loglarında gözüküyorsa loglardan bakılabilir.

4. Kimseye kasti bir sinirim , linçleme girişimim yok. Size sadece ilk mesajımda lütfen boş yazmayın mesajlarınızı dedim siz büyüttünüz.

5. Rchive ile anlaşmalı konuşmadık , kendisiyle tahmin ettiğiniz komplo kurduğunuz gibi muhabbetimizde yok çok denk gelemedik zaten.

Lütfen loglarda varsa mesajı sildiğine dair yöneticiler kanıt atarsa sevinirim , gecenin bu saatinde vizelere hazırlığımı bırakıp arkadaşın yalanlarıyla uğraşıyorum.

Lütfen bu ss'i silmeyin. Arkadaş birazdan yorumu silecek muhtemelen en azından yönetici görürse kanıt olsun elimizde.
Bunlar senin için de geçerli. Şimdi de log falan demişsin diyecek bir şey bulamayınca.

Abartma falan da yok. Yazım şeklini değiştirip neredeyse anama sövücektin.

Reaksiyon puanı
8,023
Bunlar senin için de geçerli. Şimdi de log falan demişsin diyecek bir şey bulamayınca.
Dostum dedimya ne demek bir şey bulamayınca? Ben diyorum ki mesajımı silmedim. Bunu kanıtlamak için de Log dosyası varsa kanıt gösterilebilir diyorum. Log dosyasını bilmiyorsanız bi araştırmanızı öneririm.

Abartma falan da yok. Yazım şeklini değiştirip neredeyse anama sövücektin.
Sırf fikirlerimiz farklı diye hakaret mi edicektim ciddi misin? Tamamen abartıyorsun ben sırf rastgele bir forumda fikirlerimiz farklı diye kimseye ne söverim ne hakaret ederim. Lütfen iftira atmayın.

Profilimde size yazdığım ilk mesajda mevcut ne hakaret ne ima var. Siz çok yanlış yorup konuyu alevlendirmişsiniz.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Selam,

Öncelikle konunuzu kilitleme sebebimi anlatayım sonra da olaya geçelim. Başlığı okuduğum anda kilitlemek için yeterli olduğu kanısına vardım, içerik de cabası.

Size uyarım şu şekilde: 17 Nisan 2021 tarihinde üye olmuşsunuz, yaklaşık 10 günlük bir üyesiniz ve kuralları öğrendiğinizi varsayıyorum. Burada bir üyeyi rencide edecek veya rahatsız edecek bir konu açmamanız gerektiğini biliyor olmalısınız.

Gelelim olaya. Biri mesaj kasıyorsun, mesajların boş tarzı cevaplar gönderiyorsa sol altta kocaman RAPORLA tuşumuz var. Oraya basıp sebebini giriyoruz, sonra Uçuşan Üyelerden bildirim geliyor.

Konuyu incelediğimde ise sizin hakaret tarzında söylemlerde bulunduğunuzu görmekteyim, bunlar hakkında detaylı bir inceleme yapacağım.

Sonuç;
Boş konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar