Sınav saçmalığı

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
sınaa 4 ay var hatta daha az
okulda konularda çok geriler dershanede neredeyse bitti bile
konular bitti branş denemeleri çözülmeye başlandı genel deneme analizleri yapılamya başlandı anlaşılmayan 11.sınıf konuları tekrar edilmeye başlandı. bay iyi bi şekilde maratonda yerimizi alıyoruz dershanede. istediğim soruyu istediğim zaman sorabiliyorum dershanede
okul hiç birini bana sağlamadı daha 1 kere bile tyt denemesi yapmadı okul
dyk kurslarını açtılar hocalar sırf ek ders ücreti alabilmek için geliyorlar.onlarada gittim belki bi soru kaparım diye . tenefüs oluyor hocaya soru sormak istiyorum yok
benim sınavda kazanmamı sağlayacak olan dershane şuanda önceliğimi okula verekek hata yapacağımı düşünüyorum
Keşke açık liseye geçseymişsiniz.

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
Keşke açık liseye geçseymişsiniz.
okulum böyle değildi geçen sene bina değiştrirdi ve çok düşü puanlı bi anadolu lisesi ile birleşti
ancak okul yönetimimiz aynı geçen sene de 12.sınıflara ya 2 ya 3 sınav yapmışlar . 4 5 sene önce okulumdna her sene yüksek derece yapan 9 10 kişi olurmuş orta derece yapanda çok olurmuş
geçen sene 100k ya 2 kişi girebilmiş okulumdan.
bu sene geçen seneye göre çok daha iyi öğrenci kalitesi ama yönetim aynı yönetim

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
okulum böyle değildi geçen sene bina değiştrirdi ve çok düşü puanlı bi anadolu lisesi ile birleşti
ancak okul yönetimimiz aynı geçen sene de 12.sınıflara ya 2 ya 3 sınav yapmışlar . 4 5 sene önce okulumdna her sene yüksek derece yapan 9 10 kişi olurmuş orta derece yapanda çok olurmuş
geçen sene 100k ya 2 kişi girebilmiş okulumdan.
bu sene geçen seneye göre çok daha iyi öğrenci kalitesi ama yönetim aynı yönetim
Siz neyse ki dershaneye gidebilmişsiniz. Umarım istediğiniz yeri kazanırsınız.