Silme Özelliği

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Torent konusu ve su sesli oda konusu geldi aklıma davetiye isterken maillerini veriyorlar cunki ihtiyaçları var. Sonra işleri bitti davetiyesi ni aldı benim özel meilim kişisel bilgim silin durumuna geliyoruz. Anlayacağınız herkes işi bitene kadar yapar.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Ama zaten silebiliyorlar?
İroni yapmak istemiş sanırsam.

Torent konusu ve su sesli oda konusu geldi aklıma davetiye isterken maillerini veriyorlar cunki ihtiyaçları var. Sonra işleri bitti davetiyesi ni aldı benim özel meilim kişisel bilgim silin durumuna geliyoruz. Anlayacağınız herkes işi bitene kadar yapar.
Murat abi, sizin silme zorunluluğunuz yok ki o adam yoruma ya da konuya kendi isteğiyle bilgisini vermiyor mu?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
Şöyle gelebilir. Belli bir süre içerisinde yazdığın mesajı silmek olsun. Hem mantıklı olur. Hemde gidip 1 2 ay önceki mesajları silmemiş oluruz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Sizin konu içindeki mesajları sildik diyelim. Sonra size yanıt verende sileceğiz mecburen dimi adam havaya yazmadı sonuçta. Sonra bu adamın mesajını alintilayanin mesajını da sileceğiz. Komple forumu silelim o zaman. Arkadaşlar konu ve mesaj silmiyoruz.

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Silineni zaten görebiliyoruz görmesine de bu sistemi suistimal edecek çok fazla kişi var. Konu içeriğinin boşaltılması, mesajların silinmesi...

Bunun için mesaj düzenleme var.
Tamamen haklısınız hocam. Ben küfür etsem o görse sonra tak diye silsen en basitinden.