Sıkılmaktan da sıkıldım

foreverfree

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kuru gürültüden başka bişey yapmadılar

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bir ay geçti. Sen hala sıkkın mısın? :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Alkol ve sigaraya başla.İçiyorsanda dozunu arttır...

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Fotoğraf Çekmeyi Dene, Zamanı Dondur, Farklı Bakış açıları yakala
Böceklerin Makro Çekimlerini yaparak minicik dünyalarında sıkılmadan ne kadar mutlu yaşadıklarına bak :) sonra ... Sakın sıkılıyorum deme

Sadece ihtiyaçları olduğunda selam veren arkadaş tayfasını sil heryerinden.. her aklına geldiğinde hadi gidiyoruz bahane yok diyen, gerçek arkadaşlardan bul,
biraz doğayla ilgiln var ise hafta sonları kamp' yapan gruplara katıl tavsiye edebilirim

daha öneride bulunabilrim :)

foreverfree

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Fotoğraf Çekmeyi Dene, Zamanı Dondur, Farklı Bakış açıları yakala
Böceklerin Makro Çekimlerini yaparak minicik dünyalarında sıkılmadan ne kadar mutlu yaşadıklarına bak :) sonra ... Sakın sıkılıyorum deme

Sadece ihtiyaçları olduğunda selam veren arkadaş tayfasını sil heryerinden.. her aklına geldiğinde hadi gidiyoruz bahane yok diyen, gerçek arkadaşlardan bul,
biraz doğayla ilgiln var ise hafta sonları kamp' yapan gruplara katıl tavsiye edebilirim

daha öneride bulunabilrim :)
arkadaş tavsiyene kesinlikle uycam :D ama diğerleri bana göre değil başka öneri alabilirim :D

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
How I met your mother veya Two and Half men dizilerinden birini izlemeni öneririm sezon farketmez sıkıntını alıcaktır :)

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
iyi yaptın sağol :D ben dizilere de film derim :D

güzel öneri :D yarın dersane var ben bunalımdayım netimi elimden almışlar son anlarımı yaşıyorum felan ?? yeterince sıkıcı dimi :D

Matematik sıkıcı değildir ya :D Yakında bende o modda olucam ama netimi kimse alamaz :D

foreverfree

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Matematik sıkıcı değildir ya :D Yakında bende o modda olucam ama netimi kimse alamaz :D
11.sınıf mat. sıkıcı değil diğer konuların hepsi birbirinden beter :D benim koyuluyo işte berbat bişey ağlasam mı napsam acırlar mı bana :D

foreverfree

Profesör
Reaksiyon puanı
1
:D Tamam :D DErslerinde başarılar şimdi ben dizimi izliyim :p sende ders başına puhahha çok kötüyüm :D
ders çalışan kim kitabın önünde telefon çat çat mesaj yani bu kadar basit :D hadi bana güle güle :D geldiğimde görcem sözünün arkasında dur :D