Sigarayı bıraktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Böreklemi davet ettim gel cevap yaz diye olduysan yazma hayret bişey :p

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben bırakalı 1.5 yıl oldu geçen zamanda şunu anladım ki hayatımda yapıtığım en iyi şeylerden birisini yapmışım :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
:devil::devil::devil: ne naz yapıcam be sana hemde :hammer::hammer:

:cursing: kendi çapında birileri konuşuyo ismailciğim :clap:

Beni karıştırmayın aman aman :mrgreen:

İsmail kardeş şu kızı sustur gıcık oldum...:4::devil:

Sen sardın kardeşim başına, kurtulmak da sana düşmüş :)
Ayrıca öyle cadı birisi de değil, huyundan gidersen iyi birisidir benim ablacığım :tt1:

Yar'dan Vazgeçerim Sigaradan Vazgeçmem !

Hayırlı ölümler o zaman ! :mrgreen:

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sigarayı bıraktığın için seni tebrik ediyorum arkadaşım. 23 yaşındayım ağzıma sürmedim şimdiye kadar , hiç heves bile etmedim , belki bazıları kızabilir ama sigara tamamen , kişiliği tam oturmamış insanların başkasına özenti alarak içmeye alıştığı kötü ve sonu kanserle biten bi hastalıktır, kendinizi düşünmüyorsanız çevrenizdeki sizi seven insanları düşünün(yoksa önemli değil :D) , kurtulmanın onlarca yolu olduğu halde bırakmayan arkadaşları da tebrik etmek istiyorum ayrıca. Sana bana ve bütün içmeyenlere bol oksijenli günler.

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
ayy ben bu sigaradan hiç hazetmiyorum.sigara dumanının olduğu bir ortamda kalmamaya özen gösteriyorum.
sigara içmek bana da aptalca geliyor.

suyunsesi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar oldu şimdi? :) bak artık seninle oynayamıyo değil mi? Artık sen onu balon yapıp havada çevirirsin heheheh. Helal sana. Diğer içen arkadaşlar Atın bi tekme sigaranın kıçına pas verin bana hehehe bende bu taraftan bi diz darbesi çekim iki seksen uzansın yere sonra bir pislik misali üzerine basıp ezerken "sonun geldi geri zekalı, hatta zekasız yaratık" diyelim Adi bir karaktere sahip çirkin itici ve cins bir katil insanmış gibi bakın sigaraya hatta uyuz olmuş bir kişi olarak bakın ona ve o kadar karaktersiz bir pisliğin emri altında çalıştığınızı düşünün. SİZE HÜKMETMESİNE İZİN VERMEYİN, BASIN TEKMEYİ ONUN KIÇINA. ...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ne kadar oldu şimdi? :) bak artık seninle oynayamıyo değil mi? Artık sen onu balon yapıp havada çevirirsin heheheh. Helal sana. Diğer içen arkadaşlar Atın bi tekme sigaranın kıçına pas verin bana hehehe bende bu taraftan bi diz darbesi çekim iki seksen uzansın yere sonra bir pislik misali üzerine basıp ezerken "sonun geldi geri zekalı, hatta zekasız yaratık" diyelim Adi bir karaktere sahip çirkin itici ve cins bir katil insanmış gibi bakın sigaraya hatta uyuz olmuş bir kişi olarak bakın ona ve o kadar karaktersiz bir pisliğin emri altında çalıştığınızı düşünün. SİZE HÜKMETMESİNE İZİN VERMEYİN, BASIN TEKMEYİ ONUN KIÇINA. ...

1 Aya yakın bişeyler olmuş be :) :clap:

mcdream

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sigara içen ve bırakamıyorum diye söylenen arkadaşlar ! Ben 16 yıl sigara içmiş ve sonrasında bırakmış biri olarak size şunu söylemek istiyorum:

Ya siz onu bırakırsınız, ya da o sizi !!!

Siz onu bırakırsanız ne mutlu... Yok, o sizi bırakırsa bir daha ona el sürmeye bile dermanınız kalmayacak şekilde bırakır. Rahmetli dedem ve bir akrabamızda bizzat şahit oldum. Emin olun, o hale düşmek istemezsiniz.

Bırakamıyorum savunmasına gelince... Neye inanırsanız onu yapabilirsiniz. Evet zor, ama imkansız değil. Allah'ın izni ile herkes bunu bırakabilir.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kül tablası gibi kokmayı göze alıyorsanız siz bilirsiniz...

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Babam hergun bırakıyor sigarayı tam 3.5 yıl babamla kaldım 3.5 yıldır hala bırakacak :D
sabah 1 tane ögle 1 tane yeter diyo akşam gelince içemedigi sigaranın acısını cıkarıyo ..

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gün sayıyorsan işin zor arkadaşım. Sanki bir gün gelecek ve içecekmişsin gibi geriye saymaktan başka birşey değil. 3-4-5-10 gün şeklinde sayma. hatta sigarayı bıraktığını bile unut. sanki bugüne kadar hiç içmemişsin gibi

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sigarayı bırakabilen bir kişi.. her şeyi başarabilir bence.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
helal olsun.Bende bırakalı 2 ay oluyor.Artık sabahları uyandıgımda agzımdaki o acı leş tat yok ve lavoboda yüzümü yıkarken balgam çıkarmak zorunda hissetmiyorum kendimi.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
valla bende 10 saattir içmiyorum bırakacam dedim akşam sigarada almadim şimdi mecbur içmeyecem sabaha kadar önümde tek bir sigara duruyor eğer kriz fena bastırırsa onu yakacam ve yarisina kadar içecem kriz gelmezse bu gece erken uyumayı düşünüyorum sabaha allah büyük artik ama içmiyecem artik sigara karar aldim.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Çok yakında bırakacam bende..:)

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
önceden rakı içen kızlara uyuz oluyordum kokularindan nefret ediyordum şimdide sigara içenler eklendi listeye 1,5 gündür sigara içmiyorum ve kokusu acayip rahatsız etmeye başladı :)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
önceden rakı içen kızlara uyuz oluyordum kokularindan nefret ediyordum şimdide sigara içenler eklendi listeye 1,5 gündür sigara içmiyorum ve kokusu acayip rahatsız etmeye başladı :)

Sigara içen herkes böyle kötü koktuğunu bilse...

Bazen camide birilerinin yanında namaz kılıyorsun, namaz boyunca "bitsin de kaçayım diyorsun"
Özellikle bıyıklılarda, sigaradan sonra bir de abdest alıp ıslatıyorlar çok kötü kokuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...