Haber Sigara Bırakma konusunda tavsiyesi olanlar var mı?

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Askere gidene kadar hayatımda hiç sigara içmemiştim, orda bir dal sigara uzattılar, içiş o içiş, ertesi gün paket aldım, 4 senedir içiyorum, bir türlü bırakamadım, ne yapmam lazım sizce.

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Askerde bende ilk kez sigara içmeye çalıştım. Sigarayı azıma götürünce bana bi gülmek geldi kendi kendime dedim olm sen napıyosun böyle? Ha nedir şu yaptığın 10 saniyeden bir ağzına götür içine çek yine mideme bir lokma bişey gitse anlarım da neyse 😂 O gün bu gündür hep bana komik geliyor sigara içenlerin görüntüsü.

Bir olayda var. Sigara 10 kuruş pahalaşınca hiç dertleri yokmuş gibi 1 hafta hep sigara fiyatını konuşurlar😂

Edit - Denemek içmek sayılmıyorsa beni içmeyenlerden sayın. 😂 Hiç elimi sürmem ama sigara tanesinin kokusu güzel geliyor. Tuzlu muzlu bişey sanki

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Askerde bende ilk kez sigara içmeye çalıştım. Sigarayı azıma götürünce bana bi gülmek geldi kendi kendime dedim olm sen napıyosun böyle? Ha nedir şu yaptığın 10 saniyeden bir ağzına götür içine çek yine mideme bir lokma bişey gitse anlarım da neyse 😂 O gün bu gündür hep bana komik geliyor sigara içenlerin görüntüsü.

Bir olayda var. Sigara 10 kuruş pahalaşınca hiç dertleri yokmuş gibi 1 hafta hep sigara fiyatını konuşurlar😂
Hocam içmeyen bilemez nikotin bela bir şey.

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Hocam içmeyen bilemez nikotin bela bir şey.
İsteyen bırakır kardeşim. Bir süre içmeyen adamların sinirlendiğini biliyorum.
O süreçte sinirlerine hakim olursan bal gibide bırakırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece sigarayı değilde millet uyuşturucu belasından kurtuluyor. Sadece ondan uzak ve sabırlı olman lazım

Yahya Furkan

contravolta
Süper Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,544
Her şeyin ilacı sabır hocam. Sigara gibi pis bir şeye kendini layık görmediğinde bırakmaya başlarsın.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,412
Sabır, sabır, sabır. Kendinizi sıkın. Başka bir yolu olduğunu düşünmüyorum, bende bu yolu kullandım.

topalserhat08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Askere gidene kadar hayatımda hiç sigara içmemiştim, orda bir dal sigara uzattılar, içiş o içiş, ertesi gün paket aldım, 4 senedir içiyorum, bir türlü bırakamadım, ne yapmam lazım sizce.
Sabır ve düzenli disiplin sonucunda bırakırsın kardeşim herhangi bir yerden motive v.b şeyler kesinlikle bekleme.

Gerçekleri söylüyorum umarım alınmıyor veya ki kırılmıyorsundur.
İyi günler.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,615
Sabır ve düzenli disiplin sonucunda bırakırsın kardeşim herhangi bir yerden motive v.b şeyler kesinlikle bekleme.

İyi günler.
Alınmıyorum hocam, Estağfurullah, teşekkürler cevabınız için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi günler.
Alınmıyorum hocam, Estağfurullah, teşekkürler cevabınız için.