şifresi unutulmuş mail adresi nasıl kurtarılır

Bu konuyu okuyanlar

melihkse123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar bi çok bilgimin bulunduğu ama çocuk yaşda açtığım bir mail adresim var fakat şifre yok her yolu denedim ama şifremi unuttum kısmı yardımcı olmuyor bu sistemi kandırp mailimi alabileceğim bir yol varmı

Reaksiyon puanı
1,157
Lütfen aşağıdaki adımları takip ederek, şifrenizi tekrar sıfırlamayı deneyiniz.

1. Reset your password adresine gidin ve ''Parolamı Unuttum'' seçeneğini işaretleyip ileri tuşuna basın

2. Parolasını sıfırlamak istediğiniz Microsoft hesabınızı girin ve aşağısında bulunan kutucuğa işaretleri girin

3. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın

4. Parolanızı sıfırlamak için kullanmak istediğiniz yöntemlerden birini işaretleyin

Eğer bu seçeneklerden herhangi birini kullanarak parolanızı sıfırlayamıyorsanız lütfen ‘’Bu seçeneklerden herhangi birini kullanamıyorum’’ u işaretleyin ve bu adımları takip edin.

1. Eğer bir kurtarma kodu oluşturduysanız bunu kullanın. Aksi halde hayır'a tıklayın.

2. Microsoft hesabınızı girin

3. Size ulaşabileceğimiz çalışan durumda bir e-posta adresi girin

4. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın. Eğer bu aşamada herhangi bir sorun yaşarsanız, Recover your account adresinden forma ulaşın ve yukardaki adımları tekrarlayın.

5. Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için soruları cevaplayın

6. ‘’Gönder’’ sekmesine tıklayın

Bu adımları takip etmenize rağmen hesabınıza erişimde problem yaşıyorsanız size detaylı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için hesap isminiz gibi kişisel bilgilerinize ihtiyacımız olacaktır. Güvenlik gerekçesiyle Microsoft Forum ortamında bunu yapmamız mümkün değildir. Microsoft Hesabınıza erişim ile ilgili destek almak için lütfen buraya tıklayanız ve Microsoft hesabınızla giriş yaparak hesap destek talep formunu doldurunuz. Ayrıca belirtmek isterim ki Kimlik fotokopisi veya benzeri bir evrak hesap sahipliği kanıtı olarak kullanılamamaktadır.

Başka bir konuda sorunuz olduğu taktirde bizimle tekrar irtibata geçebilirsiniz.

Saygılar,
Destek ekip böyle bir çözüm önerisinde bulunmuş.

Son mesajlar