ShiftDelete.Net ve Uyelerine yapilan rezil saldiriyi KINAMA.

SDN ve Uyelerine yapilan saldiriyi kinayalim!

• Kullanılan toplam oy
    96
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Millet hemen geyiğe sardı valla. Ne güzel...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Millet hemen geyiğe sardı valla. Ne güzel...

Bu laf bana mı şimdi Ali abi ?
Onlara istediklerini mi verelim, huzurumuzu mu bozalım yani, terbiyeleri zaten ne kadar dikkate alınabilecek insanlar olduğunu ortaya koyuyor, Büyüklerin her zaman bi düşmanı olacaktır, önemli olan onlara istediklerini vermemek...

Huzurumuzu bozmayalım dostlar :)
Geyik candır, geyiğe devam :)

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Ne oldugunu tam olarak gormedim ama sanirim bugün gündüz olan olay benzeri yeni üyelik alinip küfür tarzi birseyler yapilmis.

Forum yoneticileri bu yaptiklari ders olsun diyerek bencede gerekli mercilere sikayet etmelidir.

Hepimize gecmis olsun. Burada karsidakiyle anlasamasan dahi saygi gosterip saygi elinden gelenin otesine bir saygi cercevesinde tartisma yapman gerekir. Terbiyesizlik degil.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Bu laf bana mı şimdi Ali abi ?
Onlara istediklerini mi verelim, huzurumuzu mu bozalım yani, terbiyeleri zaten ne kadar dikkate alınabilecek insanlar olduğunu ortaya koyuyor, Büyüklerin her zaman bi düşmanı olacaktır, önemli olan onlara istediklerini vermemek...

Huzurumuzu bozmayalım dostlar :)
Geyik candır, geyiğe devam :)
Yok sana bir lafım da ne bileyim boş işlere girmeyelim bence.

Sonuçta açılan bu konu tepki konusu. Tepkimizi ortaya koyalım. ;)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yok sana bir lafım da ne bileyim boş işlere girmeyelim bence.

Sonuçta açılan bu konu tepki konusu. Tepkimizi ortaya koyalım. ;)

Tepki koydukça adamlar konuya baka baka istediklerini eline geçirdikleri için gururlanacaklar :p Bunlara prim vermemek gerek, huzuru bozmaya çalıştıkları bariz ortada, hatta bu tepki konusunda bile ciddi üyeleri birbirine düşürmeyi başarmışlar...

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Böyle kişilere hiç bir şey denmez.. Sadece Gereksiz. artik ne anliyosa anlasin ister üstüne alınsın ister baska bişi sadece GEREKSIZ.

beyazad

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar kusuruma bakmayın ama, iki çocuk forumda bissürü küfürlü başlık açtı diye bunu saldırı olarak nitelendirmeyelim bir; bunu daha fazla büyüterek sayfalar dolusu mesaj yazmayalım 2....Daha ciddi konulara eğilelim lütfen

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ya arkadaşlar beni boşverin şimdi. Sağolun ayrıca.

İnşallah bu terbiyesizler bir an önce bulunur.

Bu arada birbirimize girmeye başladık, sakin olun biraz...

Sen karışma bu işe! Biz senin için değil SDN'nin iyiliği için seni Moderatörlüğe istiyoruz.

Çifte kupa şakasını da tuttum :)

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ne olduğundan haberim yok ama tahminim birkaç özürlü gencmizin her şeye muhalefe olmayı kendilerine misyon edinen özürlü gencimiz küfür etmişler :D
Çok şaşırlacak bir şey değil bunlrdan heryerde var :D

Olay anında yoktum ben :(
Hep ben forumda yokken oluyo böyle şeyler :)
Ama adamlar da haklı abi SDN Savaşçıları Grubunu kapattık forum savunmasız kaldı :mrgreen:

"SDN savaşçıları" o ne ya abi :w00t:

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
küfürün ne alemi var şimdi bu forumda onu anlamadım tamam bazen bende kızıyom ağır eleştiriler yapıyom:mrgreen: ama küfürde neyin nesi oluyor. zaten dün banlamışlar beni neden yaptılar onuda anlamadım ama sağlik olsun

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Yakın bi zamanda SDN savaşçıları adlı grup ve birlikteli oluşturdu buradaki kullanıcılar başka bir siteye (ubuntu-tr) aynı haraketi yaptılar şimdi başka site (kesinlikle ubuntu-tr değil) kalktı buraya yaptı.

Zamanında oradada açıklama yaptım bu işten kullanıcılar zarar görmez 1 kullanıcı yüzündende tüm sitenin adı çıkar. Ben bu olayı ShiftDelete.Net'e yapılmış saldırı olarak görmüyorum kullanıcılara yapılmış görüyorum o kullanıcılarda 3/5 kişiyi geçmez. Kullanıcılar kendilerini düzeltmezlerse bu tür olaylar çok yaşanır her zaman site zarar görür. Site yöneticilerin yerinde olsam 10 tane kullanıcı olsun adam akıllı olsun mantığıyla haraket ederim.

Örnek dün abbas00 adlı kullanıcının 10 mesajını sitenin kuralları içinde raporlamama rağmen modlar dönüp dönüp adamın yazdığı saygısız cümleleri düzeltti hiç bir ceza almadı. Sdn yönetimi hiç sıkı davranmıyor bu konuda buda kalitenin gittikçe düşmesine neden oluyor.

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bayağı bir şey kaçırmışım ben ya. SDN üyeleri nereye saldırı yaptı ki bize de misilleme yapıldı?

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Daha Bu Konu Zirvede Mi Yaw? Ne Saldırıymışşşş! Pehhhh!!! Ben Bir Saldırırsam Görürler....

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
BOŞ, GEREKSİZ, APTALCA kendi çaplarında eğlendiler işte
Arkadaşlar SDN olarak saldırganlarla aramızda ki farklardan birisi ne biliyor musunuz ? Bizim gezindiğimiz incecik çizginin üzerinde iken onlar kenardan bizi tren izliyor havasındalar:D Ve sizin bir üste de söylediğiniz gibi onların seviyelerine inme inceliğini göstermedik... Bataklıkların tek sevdiğim yanı içindekileri sindirebilmesi SDN yi seviyorum..:)

mop-tech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha Bu Konu Zirvede Mi Yaw? Ne Saldırıymışşşş! Pehhhh!!! Ben Bir Saldırırsam Görürler....

hadi saldır 500.000 e yakın üyeyle 800 aktif kişi ile bekliyoruz
s15.gif

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Azuahahha

Tabi yaz geldi ilk ve orta öğretim veren okullar kapandı çocuklar boşlukta hissetti kendilerini :)

Olur olur böyle şeyler, Gençlik işte kanları kaynıyo.

Reaksiyon puanı
2,146
Bende küfredenlere karşı küfürle karşılık verdiğim için SDN ailesinden özür dilerim...

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yasananlar sadece ShiftDelete.net degil butun uyelere karsi da yapildi.
Edenlerin kim oldugu yada nasil ruh halinde olduklari onemli degil.
Su anda sanal bir ortamda bulunmaktayiz ve bu ortam dun gece saldiriya ugradi.
Bu bir hack/crack saldirisi olmasada hem SDN'in tuzel kisiligine hemde uyelerine agza alinmayacak hakaret etti uc bes guruh.
Bizde buna buradan tepki veriyoruz hepsi bu.
Farkli boyutlara getirmenin yada kritik yapmanin geregi yok, o yuzden eger Bu hareketleri kinamak istiyorsaniz tepkinizi yazarsiniz vermek isterseniz anketimiz var oy verirsiniz bu da bunu yapanlar icin yeterince iyi bir cevap olacaktir.
Her zaman soylerim ki ezik insanlar kufur eder.
Burada yasananlari kucuk ve onemsiz gorebilirsiniz, tepkisiz de kalabilirsiniz ama tepki verenlere saygili olmalisiniz.
Susmak hak ise yeri geldiginde birseyler soylemekte haktir.

Saygilar.

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...