ShiftDelete.Net Cevaplıyor #90

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Video içerik konusunda internetteki öncü platform olan ShiftDelete.Net, canlı yayınlarına tam gaz devam ediyor.

Salı akşamları vazgeçilmezi olan "ShiftDelete.Net Cevaplıyor" programıyla karşınıza canlı olarak çıkmaya devam ediyoruz.

Sorularınızı Forum üzerinden de sorabilirsiniz!

Önceki bölümleri izlemek için tıklayın
ShiftDelete.Net Cevaplıyor'un yeni bölümünde de Teknolojiye ilişkin tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.

ShiftDelete.Net Cevaplıyor canlı yayınımız 18.00'da başlıyor!

ShiftDelete.Net'e soru nasıl soracaksınız?
#SDNcevaplıyor hashtag'iyle yazdığınız soruları, canlı yayında cevaplıyoruz.

Canlı yayın kaçtı diye üzülme!
Canlı yayınımız kayıt ediliyor ve daha önceki 5 Çayı bölümleri gibi sonradan da izlenebiliyor. Yani üzülmeyin ve canlı yayını kaçırdıysanız, mevcut kaydı izleyerek aynı heyecanı yaşayabilirsiniz.

O zaman lafı çok uzatmadan, programımızın 90. bölümüyle sizi baş başa bırakalım. İyi seyirler..

Lory9335

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei mate S mi Sony Xperia X mi oyun oynamıyorum sosyal medya ve kamera konusunda beni 3 yıl götürse yeter

denx105zkarakus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Kaan Bey,
Size yaklaşık 2 hafta önce twitter dan dm den soru sormuştum lakin yanıt alamadım. Burdan da iletmek istedim.

Vodafone VoWiFi ile ilgili bir basın bülteni yayınladı ve VoWiFi servisini hizmete aldığını duyurdu. Lakin destekleyen cihazlar konusunda net bir bilgi yok örneğin cihazım iPhone 7 Plus olmasına rağmen kullanamamaktayım. SDN de nu konuyla ilgili haber olacak mı? İlginize teşekkürler.

Yusuf Akşit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abi abobe photoshop, premiere kaldıran bi Laptop söyleyin bari 2000 tl ye Gta hayallere kaldı

ozan1377

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hp 15-ba003nt bu pc iyi mi önerirmisin oyun performansı nasıl olur

Lapacla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba iyi yayınlar. Şimdi bir çok kişi ya da kurum Youtube'da yer alıyor hatta para kazanıyor. Sizce Youtube bu özelliğini ne kadar daha sürdürebilir ya da Youtube yerine geçecek popüler bir sosyal medya aracı olur mu? Ya da şöyle soralım. Siz Youtube'un biteceğini biliyorsunuz diyelim, hangi mecraya yoğunluk verirsiniz?

Bu arada youtubeda buldum da Hakkı reisin sakalsız hali de çok fenaymış :D

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    68.8 KB · Görüntüleme: 301

Bartu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000 tl bütçem var ne alayım
--- Gönderi Güncellendi ---
2000 tl bütçem var telefon ne alayım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Youtubede bir video izledim. S8 ve S8 Plus düşük batarya değerlerine rağmen , Mate 9 ve P10u bataryada siliyorlar. Sizin deneyimlerinze yansıdı mı bu durum ?
Hatta video bu S8 plusda 34 s8de 33 şarj kalıyor diğerlerinin şarjı bitiyor.

İkbal Gügen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Huawei nova 2 çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bir bilginiz varmı? Teşekkürler

Lapacla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
G2 kullanıyorum yere düştü ve ekranı çatladı. Sizce ekranı değiştirmek mi yeni telefon almak mı mantıklı? Bu arada telefon eski ama hiç bir sorun yok cayır cayır çalışıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Youtubede bir video izledim. S8 ve S8 Plus düşük batarya değerlerine rağmen , Mate 9 ve P10u bataryada siliyorlar. Sizin deneyimlerinze yansıdı mı bu durum ?
Hatta video bu S8 plusda 34 s8de 33 şarj kalıyor diğerlerinin şarjı bitiyor.

barannn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
abi sizce a7 2017 mi xperia xz mi yada 2300 tl ye kadar ne önerebilirsiniz

thinkingpanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi 2000TL bütçem var xz mi yoksa htc 10 mu yada tavsiyen var mı

İlkerilbeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Miui 9 ne zaman çıkacak bilginiz varmı?
Mi mix 2 hakkında bilginiz varmı?

Ahme d

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi aksiyon kamerası hediye ediyordunuz Hericam H4 PRO ne zaman belli olacak

Son düzenleyen moderatör:

Sezerxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba s7 egde kullaniyorum satip veya takasliyip lg g6 ya gecmeye degermi s7 egde 8 guncellemesi alirmi

emrhky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar uzun süredir takipteyim foruma yeni katıldım tam bir sony severdim fakat artık Sony nin yazılımından fazlasıyla sıkıldım Samsung lg HTC yazılımları da bana hitap etmiyor açıkçası Apple a geçmeyi düşünüyordum ki Kaan Arlı nın mate 9 yorumu kafamı karıştırdı 2200 TL ye mate 9 alsam yazılım olarak uzun zamanlı stabilite olarak ileride beni pişman edermi özellikle kullanan arkadaşlardan yardımınızı rica ediyorum.

eren bilgi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar.iphone 7 plusta performanslı oyunlar oynarken bazen ekren parlaklığını kendi kendine kısıyor otomatik parlaklık kapalı olsa bile. Aynısını 5s dede oluyordu.Normalmidir acaba??
İyi yayınlar.iphone 7 plusta performanslı oyunlar oynarken bazen ekren parlaklığını kendi kendine kısıyor otomatik parlaklık kapalı olsa bile. Aynısını 5s dede oluyordu.Normalmidir acaba??

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Hocam şu konuya yazarsanız cevaplanacaktır.

ShiftDelete.Net Cevaplıyor #91 | Sorularınızı Bekliyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...