ShiftDelete.Net Cevaplıyor #90

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanArli

Asistan
Video içerik konusunda internetteki öncü platform olan ShiftDelete.Net, canlı yayınlarına tam gaz devam ediyor.

Salı akşamları vazgeçilmezi olan "ShiftDelete.Net Cevaplıyor" programıyla karşınıza canlı olarak çıkmaya devam ediyoruz.

Sorularınızı Forum üzerinden de sorabilirsiniz!

Önceki bölümleri izlemek için tıklayın
ShiftDelete.Net Cevaplıyor'un yeni bölümünde de Teknolojiye ilişkin tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.

ShiftDelete.Net Cevaplıyor canlı yayınımız 18.00'da başlıyor!

ShiftDelete.Net'e soru nasıl soracaksınız?
#SDNcevaplıyor hashtag'iyle yazdığınız soruları, canlı yayında cevaplıyoruz.

Canlı yayın kaçtı diye üzülme!
Canlı yayınımız kayıt ediliyor ve daha önceki 5 Çayı bölümleri gibi sonradan da izlenebiliyor. Yani üzülmeyin ve canlı yayını kaçırdıysanız, mevcut kaydı izleyerek aynı heyecanı yaşayabilirsiniz.

O zaman lafı çok uzatmadan, programımızın 90. bölümüyle sizi baş başa bırakalım. İyi seyirler..

Lory9335

Öğrenci
Huawei mate S mi Sony Xperia X mi oyun oynamıyorum sosyal medya ve kamera konusunda beni 3 yıl götürse yeter

Merhabalar Kaan Bey,
Size yaklaşık 2 hafta önce twitter dan dm den soru sormuştum lakin yanıt alamadım. Burdan da iletmek istedim.

Vodafone VoWiFi ile ilgili bir basın bülteni yayınladı ve VoWiFi servisini hizmete aldığını duyurdu. Lakin destekleyen cihazlar konusunda net bir bilgi yok örneğin cihazım iPhone 7 Plus olmasına rağmen kullanamamaktayım. SDN de nu konuyla ilgili haber olacak mı? İlginize teşekkürler.

Lapacla

Öğrenci
Merhaba iyi yayınlar. Şimdi bir çok kişi ya da kurum Youtube'da yer alıyor hatta para kazanıyor. Sizce Youtube bu özelliğini ne kadar daha sürdürebilir ya da Youtube yerine geçecek popüler bir sosyal medya aracı olur mu? Ya da şöyle soralım. Siz Youtube'un biteceğini biliyorsunuz diyelim, hangi mecraya yoğunluk verirsiniz?

Bu arada youtubeda buldum da Hakkı reisin sakalsız hali de çok fenaymış :D

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    68.8 KB · Görüntüleme: 223
Youtubede bir video izledim. S8 ve S8 Plus düşük batarya değerlerine rağmen , Mate 9 ve P10u bataryada siliyorlar. Sizin deneyimlerinze yansıdı mı bu durum ?
Hatta video bu S8 plusda 34 s8de 33 şarj kalıyor diğerlerinin şarjı bitiyor.

Lapacla

Öğrenci
G2 kullanıyorum yere düştü ve ekranı çatladı. Sizce ekranı değiştirmek mi yeni telefon almak mı mantıklı? Bu arada telefon eski ama hiç bir sorun yok cayır cayır çalışıyor.

Youtubede bir video izledim. S8 ve S8 Plus düşük batarya değerlerine rağmen , Mate 9 ve P10u bataryada siliyorlar. Sizin deneyimlerinze yansıdı mı bu durum ?
Hatta video bu S8 plusda 34 s8de 33 şarj kalıyor diğerlerinin şarjı bitiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Son mesajlar