Bluetooth hoparlör hediyeli SDN Cevaplıyor #137

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 137. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Hem de sürpriz Bluetooth hoparlör hediyesiyle!
Forum sayfamız üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz ödüllü canlı yayınımızla ilgili soruları, bu linke tıklayarak forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz veya Twitter üzerinden #sdncevaplıyor hashtag’ini kullanabilirsiniz.

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?
Bir önceki bölüm için tıklayın

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Sorularınızı Forum üzerinden sormak için tıklayın!

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
İyi Yayınlar. :)

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Samsung cihazlarda snapdragon mu exynos mu seçmeliyiz.Birde telefonları masaya koyup hız testi, Batarya testi gibi videolar gelecek mi?

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
merhabalar iyi yayınlar
s9+ ve p20 pro çok güzel cihazlar ama neden s9+ videoda güzel p20 pro da fotografta daha iyi anlayamadım lensden mi yoksa sensörden mi yada yazılımdan mı
telefonların kamera karşılastırması gelecek mi

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
mi7 de yapay zeka olacak mı .mi7 için sabırsızlanıyorum sizde orada olacak mısınız
mi7 de sızdırılan görsellerde parmak izi arka tarafta ekrandada parmak izi tarayıcı var mı haberlerde var diyordu

EMİRXAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle size, çekim arkasındakı tüm arkadaşlara selamlar ve iyi yayınlar.
Paranız olsaydı, bir dizüstü bilgisayar alsaydınız, apple dizüstü bilgisayarlarına mı, yoksa windows tabanlı bilgisayarlara mı yönelirdiniz? Yani esas sorum şu.
Aynı fiyatda, iş odaklı, daha iyi donanımlı windows bilgisayar mı yoxsa MacOS işletimli Apple bilgisayar mı tercih ederdiniz?
Cevaplarınız için teşekkürler.

Zxciga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iyi yayınlar,

Sorum apple ile ilgili merak ettiğim tam bir apple kullanıcısı olmak mantıklımı yani ben apple in bütün aksesuarlarını stabil bir şekilde kullanmak İçin satın alacak olsam değer mi

Cevaplar İçin teşekkür ederim

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba iyi yayınlar size bir sorum olacaktı sizce bir telefonun maksimum vücut ve baş sar değeri ne olmalıdır yani en fazla hangi sar değerine sahip cihazı almalıyız

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
youtubede 1080p 60 fps de kasıyor neden olabilir bir bilginiz var mı
4k video çekerken limit vardı onlara ne oldu s9+ 4k 30 fps çekim yapabiliyor mu diğer telefonlar 4k 60 fps çekerken limit var mı ısınıyor mu

TahaK42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni telefon almak istiyorum size göre note 8'i mi s9 plus'ı mı yoksa daha farklı bir marka model mi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen moderatör:

Securebay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 7 kullanıcısıyım, ios 11e güncellememi önerir misiniz? Şarjı daha az gidiyor diye duydum doğru mudur? Doğruysa ne kadar etki ediyor? Teşekkürler.

Batuhan Özkanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İyi yayınlar. HTC U12 23 mayısta tanıtılacak.Ülkemize ithalatçı garantili olarak ne zaman gelir düşünceleriniz neler?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Abi iphone 6s sadece instagram whatsapp facebook kullanimi icin sizce uzer mi ? Baska bir sey indirmicem.

queeqe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mate 10 ile mate 10 pro arasindaki fiyat farkina deger mi

Mücahit_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 137. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle. Hem de sürpriz Bluetooth hoparlör hediyesiyle!
Forum sayfamız üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz ödüllü canlı yayınımızla ilgili soruları, bu linke tıklayarak forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz veya Twitter üzerinden #sdncevaplıyor hashtag’ini kullanabilirsiniz.

Çekilişi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit! #SDNCevaplıyor hashtag'i ile canlı yayınımızı Twitter'dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?
Bir önceki bölüm için tıklayın

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Sorularınızı Forum üzerinden sormak için tıklayın!
Huawei P20 Pro'nun düşük ışık fotoğraf performansı şu an en iyisi mi?

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Android P (9.0) test etme fırsatınız oldu mu. Artı eksi düşünceleriniz nelerdir

HFZ61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba lenovo ideapad 500 notebook kullaniyorum ekran kartım amd r7 m360 4gb modeli bilgisayarımda ssd yok harddisk kullaniyorum acaba 500gb ssd alıp ,8 gb ramimi 16 yapsam fps artışı olur mu

BeratKAYSAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar abi Oneplus 6 ile ilgili video gelecekmi?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Abi iphone 6s sadece instagram whatsapp facebook kullanimi icin sizce uzer mi ? Baska bir sey indirmicem.

DPeacee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam öncelikle merhaba , Honor 10 un lansmanı bugun oldu incelemesini ne zaman yaparsınız ve belli olan özelliklere bakarak Note FE mi Honor 10 mu?

aytacepik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 3 kullanıcısıyım. Telefon edinmek için 1 aydır yoğun takipteyim sizi. One Plus 5t yi gözüme kestirmiştim ama Honor 10 lansmanı ve One Plus 6 çıkış tarihleri, beni beklemeye teşvik etti. Bu telefonları görünce ne ayfon a ne de samsung a 5k 6k para vermeyi düşünmüyorum. Siz ne dersiniz? Bu arada 4,5 sene taşıyan telefon Note3 candır :)

xDumpceSx

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hocam casper via s10 alınırmı fiyatına göre cricital ops oynıyacağım