Sevgilimle nasıl barışabilirim ?

Kameji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba. 1ay önce sevgilimle ayrıldık. Geçen seneden ortak arkadaşımız vardı. Sürekli aynı ortamdaydık ama o ayrıldı. Bi arkadaşımın bu kızla arası çok iyiydi. Benimde iyiydi ama onunki kadar değil. Daha sonra bunlar konuşmuş buluşalım falan diye konuşmuşlar. İlla benide çağırdılar. Bende tamam dedim eski arkadaşım sonuçta. Sevgilime bu durumu söyledim gelmek istemiyorum dedi ve yanındaki arkadaşının bakışının da değiştiğini fark ettim. Peki tamam dedim . Okul çıkışı buluştuk biz 2 erkeğiz o tek falan konuştuk öyle neden gittin falan diye. Ertesi gün ben okula geldim. Keşke gelmeseydim ya . Suratı asıltı falan gittim yanına meğersem gitmeme sinirlenmiş . Özür diledim( sevgilimde tanıyor) ama her sınıfta olan lanet bi kız sürüsü sevgilim aklına girmiş.( sonradan öğrendim ki kızlardan biri bu kızla sağlam bi şekilde tartışmış ve kavga etmiş). Ben bunların farkına vardım fakat bilmemezden geldim. Yanımdaki arkadaşım bunu ben planladım beni at ortaya dedi ama atmadım merak ettim ne olacağını . Bekledim. Eve geldim öfkeli bi şeklide. Eve geldiğimde olmuyor diye bi mesaj geldi ondan. Ne kadar özür dilesem de yok kararlıydı öfkeliydi. Çoğu kez gitme diye döndüm ayrıldığımız gün ama dediğim gibi kararlıydı. Sonra o arkadaşlarını(benim de arkadaşlarımdı) attım hayatımdan bakmadım yüzlerinde. Ve bugün de bi arkadaşı onun hala beni sevdiğini falan söyledi. Sonra birkaç ortak arkadaşımız daha dedi bunu . Bende onu seviyorum. Fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Sınıf ortamında konuşmuyorduk hiç ama şuan konuşuyoruz az çok. Haftaya topluca pikniğe gidicez o da gelicek. Arkadaşlarım hala seviyorsan bence orada söyle dedi. Ama emin olamadığım şey o gerçekten beni seviyor mu . 1 arkadaşı gerçekten söylediğinden emin fakat diğer arkadaşı tahmin ediyor. Bi ara da sevgilimle ayrıldıktan sonra bi çocuğu falan ayarlamaya çalıştılar fakat o galiba istememiş . Ben eve geldiğimde de böyle söyledikleri için üzgünüm ama o çocukla aramda gerçekten hiçbirşey yok diye mesaj atmıştı .Peki benim ne yapmam gerekiyor. Gerçekten de beni hala seviyor mu ?
Yorumlarınızı bekliyorum.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Gidenden daha bi umut bekleme derim ki okuldan sevgili yapmak gibi bi hata yapma.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Gözlerine bak ve de ki "seni seviyorum"

.:Halil:.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Kafanı Çok yorma Seviyorsa her şekilde döner. :)

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Gidenden daha bi umut bekleme derim ki okuldan sevgili yapmak gibi bi hata yapma.
Katılıyorum. Okul gibi ortamlarda sıkıntılı maalesef. Kimisi laf olsun diye yanında olur kimisi sonuna kadar güvenir hiç belli olmaz.