Sevdigim kizin odasindan muska bulundu

Bu konuyu okuyanlar

Vedat007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Abilerim kardeşlerim çok güzel bir ilişkim vardı yaklaşık 2 yıldan beri birlikteyiz sevsigim kıza birileri büyü yapmış ve 5 yıldır onunla birlikte yaşamış ilkten kendini belli etmeden onu korumuş gibi kendisini gösterip iyice sahiplenmiş bu cin kâfir ( ifrit ) diye tabir edilen bir çin kızımın her yerinde morluk var yanmalar var rüyaları çok korkutucu ve kabus dolu odasında bulunan bir muskanın yanlış bir hoca tarafından yanması sonucunda tesir dahada çok arttı rüyalar arttı geceleri evin içinde gezinmeler başladı geceleri gölgeler görünmeye evin içinde kapılar pencerelerin açılması dolap kapakların kendisinin açılıp kapanması gibi şekilde olaylar yaşadık kız arkadaşımı kızımı benden soğuttu aşırı kıskanmayalar olmaya başladı onun bedeni ile beni tehdit etmeler ne yaparsan yap onu benden alamazsin şeklinde onun ağzıyla bana seslendi bir abim bu işle uğraşıyor ona sordum adını soy adını anne adıyla baktı yardım edebileceği söyledi ve kızda musallat var dedi biliyorum size belki hepsi yalan gelecek ama yaşamayan bilemez rabbim onca kişiden bana onu yolladı o kız bana rabbimin emaneti gözüm nurum eşim diyebildigim tek gerçeğim biliyorum ki herşey allahtan bu sınav bu imtihanda onun eseri bizlere isyan etmeden sabırla dua ediyorum ama çok üzülüyorum bazen ağlıyorum bana yalvarıyor kurtar beni diyor bir anne düşünün bir baba gözlerinin önünde kızları eriyor benim ise gözümün önünde kızım yavrum canım eriyor dua okuyorum namaz kılıyorum allaha yöneldim gıyabında dua ediyorum haberi yokken rabbimden çıkış yolu istiyorum durumun çok kötü ne gidebiliyorum nede elimden birşey geliyor gidersem kendime yakıştırmam o bana rabbimin hediyesi ve emaneti yüzüm olmaz rabbime içimde allah sevgisi olan bir insanım asıl zor gününde belli olur sevgiler onca kişi içinden rabbim beni seçti benimle yaşattı bu sıkıntıları belkide çıkış kapısı benim buda benim imtihanım sınavım diyorum kız arkadaşım benden uzak bir şehirde kendi hocaları söz verip gelmiyor her gün bizim aleyhimize oyaliyorlar yardım edecem diyor abim bana yönelsin ama oda biliyor ki içinde ki ona yönlendirmiyor cok çaresiz kaldım rabbime dua ediyorum vermiş olduğu bu sınavı hakkıyla geçmeyi nasip etsin bizlere iyileşsin düzelsin diyorum rabbimden sonra şifası bende ise rabbim bizim tarafa yönlendirsin diye dua ediyorum çok zor abilerim kardeşlerim rabbim kimsenin başına vermesin bu sıkıntıyı elinizden birşey gelmemesi allah büyük ve o ne güzel bir vekil hamd alemlerin rabbi olan allahındır

Son mesajlar