Serinleten Minderler

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
İlginç geldi bana inceledim biraz almayı da düşünüyorum. Bu arada indirime girdiğini gördüm sizlerle paylaşayım dedim.

Sizi hayatımızı serinleten ve rahatlatıp hayattan daha fazla tad almanızı sağlayacak ürünlerimizi takip etmeye davet ediyoruz...
Serinletici Coolerbody Laptop Minderi
Günümüzde birçok kisi ev yada iş ortamında laptop kullanmakta ,kullanıcı sayısı ise her geçen gün hızla artmaktadır. Teknolojiler hayatımızı kolaylaştırmakla beraber bazı sorunlarıda üretmektedir. İnsanoglu pc den laptop / dizüstüne geçiste çok sevinmişti. Fakat zamanla gördüki bu cihazlar aşırı derecede ısınıyor ve vücudumuza rahatsızlık derecesinde ısı transfer ediyordu. Laptop kullanıcıları bu sorunu aşmak için birçok yöntem denesede tam olarak mutlu olamadı.
Ta ki serinletici Coolerbody Laptop Minderinin icadına kadar.
Artık tüm dizüstü kullanıcıları gönül rahatlığı içinde laptoplarını diledikleri mekanlarda kullanabilecekler.
Hem laptoplarının ısınmadıklarını dolayısı ile daha yüksek bir performansa ulaştıklarını hemde daha rahat ve kolay bir kullanım zevkini yaşayacaklar.
Hayatımızı kolaylaştıran bedeninizi serin tutmak için tasarlanmış bu yeni ürünü nerelerde kullanabiliriz..?
1) Araba, otobüs, tekne, tren, uçak
2) Koltuk, kanepe, sandelye, yatak
3) Yastik kılıfı içinde
4) Evcil hayvanlarımızın mekanlarında
5) Tekerlekli sandelyede
6) Ofis, ev, hastane, emeklilik merkezi, etkinlikler, plaj, park, spor v.b.
7) Çadırda kampta ve Yoga yastık için...
[COLOR=[URL=http://forum.shiftdelete.net/misc.php?do=dbtech_usertag_hash&hash=0000CD%5D%5BFONT%3Darial%5D%5BCOLOR%3D%23000000%5D%5BFONT%3Darial%5D%5BB%5DKisaca]#0000CD]Kisaca[/URL] Serinlemek için yastık ve minder olarak kullanabilecegimiz heryerde...[/COLOR]​
Bu güzel ürünün keyfini yasamak için sansınızı kaçırmayın.
Faydaları:
Yaz günlerinde özellikle sıcakların insanların nefes almasini bile zorlaştırdıgı anlarda serinletici minder bizim imdadımıza yetisecektir. Minderler vücudun ısısını, 30 saniye içinde emerek, rahatlaticı serinlik verir. Bir kişi serinletici minderin üzerine oturur ve birkaç dakika beklerse hemen serinlik ferahlık ve rahatlığın bu minderin altında olduğunu hissedecektir.
Sıcak yaz günlerinde masa başı işi yapıyorsanız veya uzun araba yolculuğu yapmanız gerekiyorsa, klima açik dahi olsa bir taraflarımız sıcaktan pişer; öyle ki oturduğumuz yerden kalktiğımızda pantolonumuz bir yerlerimize yapışmış olur. Bu çok rahatsiz edici bir durumdur... Bu ve benzeri durumlardan çok çekmislere Coolerbody serinletici minder icat edilmistir. Şarja gerek duymayan, içindeki özel kristaller sayesinde vücut ısısını emerek serinlik veren bu minderler; arabada, ofiste, evde her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Herhangibir elektriğe veya harici bir güç kaynağa ihtiyaç duymadan, herhangi bir ön soğuma yada serinlemeye tabi tutmadan, vücudunuzun birkaç saat serinlemesini ve böylelikle rahatlamasini saglayabilirsiniz.
Geleneksel yastıklar sıcak havalarda adeta suratımıza yapışır. Bu da insanların çoğuna rahatsızlık verir ve iyi bir gece geçirmemize engel olur. Coolerbody ® bir vaha gibi dinlendirici, sakin ve rahatlatıcıdır. İlave konfor artısı ile daha derin, daha dinlendirici bir uyku sağlar. Denediğinizde göreceksinizki bunaltıcı yaz günlerinde hiçbir zaman bu ürün olmadan huzurlu bir uykunun tadına varamıyacaksınız. İyi bir uyku için Coolerbody ® kullanmanız yeterli olacaktır. Uykusuz gecelere mahkum değilsiniz. Serinletici minder geceleri serin ve iyi bir uyku için idealdir. Coolerbody i yastığınızın içine yerleştirdiğinizde sıcak gecelerde size serinlik sunacaktır.

Serinletici minder sadece insanların değil bizlerin en yakın dostları olan hayvanlarında, özellikle evlerde beslediğimiz kedi ve köpekler içinde çok kullanışlı ideal bir üründür. Bu ürünü kullanan evcil dostlarımız çok sıcak günlerde kendilerini çok iyi hissedecekler ve bunuda size hissettireceklerdir.
Bu hoş ve konforlu ürün ayrıca tekerlekli sandalye ihtiyaci olanlar, hemoroid tedavisi görenler, yüksek tansiyonu olanlar, özellikle oturarak çalışan ofis elemanlarının ve araç sürücüleri için çok uygundur. Sıcaklardan dolayı uykusuzluk ve uzun süreli yatakta yada yatalak hastalar için oldukça kullanışlı bir üründür. Masaj özellikli serinletici minder basur, kabızlık, yara, uyuşukluk, baş ağrısı, stres, boyun omuz ve omur rahatsızlığının önlenmesi ve tedavisinde doğal bir çözümdür.
Ayrıca ateş, baş, bel, sırt ağrısı, yorgun ayaklar, günes yanığı, uykusuzluk ya da sporcular ve ağır stres sorunu olanlar, uzun yol sürücüleri, uçuşlar ve seyahatler için uzun süre uyanık kalmak için dinlendirici, rahatlatıcı, konfor ve destek olarak mükemmel bir çözümdür. Günün yorgunluğunu ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
Yeniden kullanıma hazır hale gelmesi için serin bir yerde yada buzdolabında 10/20 dakika muhafaza etmek yeterli olacaktır...!
Klima kullanımı, elektrik tüketimi azalacağından bu ürün için yapmış olduğunuz ödemeyi kisa sürede geri kazandığınızı göreceksiniz.
Taşınabilir ve kullanımı kolaydır.
İnsan vücudu üzerinde herhangibir yan etkisi yoktur.
Rahat, zararsız ve yumuşak ve kokusuzdur.
Doğrudan güneş ışığından kaçınmak gerekir.
Nontoxic ve antialerjik madde içermez.
Dış malzemesi: Yüksek basınçlara dayanıklı1000 kg/ m2 gelişmiş PVC su kumaştan imal edilmiştir.
İç malzemesi: Nano-polimer kompozit malzemeler (yumuşak serinlik konfor sağlayan jel).
Ürün 2 yıl garantilidir.
Ömür Boyu Kullanabileceğiniz Mucize Ürün...

Tüm Türkiyeye Kargo

3.95 TL

Kesinlikle ve kesinlikle Yan sanayi bir ürün Değildir.

Serinleten-Minder-Buyuk-Boy-100-Orjin__41964172_1.jpg

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu tanıtımı okuyunca ' doğrudan satış ' reklamları geldi aklıma :D

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ben kullanmadım ama arabada kullanan arkadaşlar vardı kısa zamanda patlıyormuş ve içindeki her neyse özelliğini kaybediyormuş.Patlıyormuş dediğim dışarıya bir sızıntı falan değil içerde sanırım ne oluyorsa oluyor :) hatta bir tane patlamışını bende gördüm satıcıya arkadaş götürmüştü aynen satıcının ifadesi şu: "Abi vallah bu güne kadar yüzlerce sattım ama ilk defa patlayanını gördüm" dedim ya içindeki özelliğini kaybedince işe yaramıyor.Hani arkadaş kilolu bile değildi desem kilo kaynaklı tekrar ediyorum ben kullanmadım...:yes:

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ben de bizim minderi 10-20 dakika buzdolabında bekletsem o da vücut ısımı emer heralde dimi ? Diğer taraftan milletin suda yattığı minderlere benziyor güzel gibi sanki.

ssrknrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aldım bu ürünü. başta gerçekten soğukluğu hissediyorsun fakat 1 saat sonra ısınıyor içindeki sıvı. ısınınca yere falan koyup 5-10 dk bekletip tekrar kullanıyorum.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
en çok alan üyemiz sdnvip özelliğininde sahibi olacak :D
ürün güzelmiş, ancak kullanışlı gelmedi bana.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Ne gerek var o kadar para vermeye. :p Leğenin içine soğuk suyu koyucaksın oturacaksın ohhh. :p :lol:

x_large

Asistan
Reaksiyon puanı
3
leğene buz koy üstüne de minderi, al sana ev yapımı alttan soğutma :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Kış aylarında ısınan minder süreceğim piyasaya :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Kullanan birinin yorumu:

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
hemen sinirlenme onlt bu forumda düşünce özgürlüğü var.Gerekli görüldüğünde uyarı veya ceza verilir :)

Sinirlenmedim ki sinirlenecek bir durum da yok :) Yanlış anlaşılmış olmalı :)

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
haha süper bu havalarda tam lazım olan alet :D ister popişinin altına koy ister nb altına , tuttum bunu =)