Anket Şenol Güneş Gitmeli Mi??

Sizce?

• Gitmeli

Kullanılan: 6 37.5%
  • Gitmemeli

Kullanılan: 5 31.3%
  • Son bir şansı var

Kullanılan: 3 18.8%
  • Kararsızım

Kullanılan: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Biliyorsunuz ki son oynadığımız milli maçlarda sürekli kötü performans sergilemeye başladık.

Sizce Şenol hoca milli takımdan gitmelimi? Bence gitmeli.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Gitmeli ama futbolumuz ve türk teknik direktörlerimiz avrupanın çok gerisinde. Eğer başarılı olunulması isteniyorsa yabancı hoca ile çalışılmalı. Türk hocalar kendisini geliştiremiyor.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Eğer başarılı olunulması isteniyorsa yabancı hoca ile çalışılmalı. Türk hocalar kendisini geliştiremiyor.

Her defasında aynı tantana. Yabancı hoca getirildiğindede bizim futbolcuları tanımıyor anlamıyor Türk futboluna uymuyor deyip bu sefer Türk hocam istenerek gene yollanıyor...

Türk Milli Takımının başına sabit 4-5 sene değişmeyecek ve Türk futbolunu takip edecek yaş olarak olgun ve kariyer olarak beklentisi olmayan Türk teknik adam lazım bence zırt pırt teknik adam değiştirerek olmayacak bu işler... ( Ödenen tazminatlarında haddi hesabı olmıyor sonra.)

Not: Ben Teknik adamdan çok Türk Futbolunun oyuncu sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. 3-4 Büyüklerin yıldız yerli oyuncusu yok yetişmiyor. Avrupada oynayanlarda ya formsuz ya sakat. Orta yaş veya üstü donanımlı deneyimli futbolcu sayımız yetersiz. 2 pas yaparken panik yapıyor oyuncular çok acemice oynuyorlar topla çıkabilen risk alabilen adam yok... Süperlig te yerli oyuncu sayımız artmalı bence. Özellikle ilk 4 büyüklerde.

Son düzenleme:

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Her defasında aynı tantana. Yabancı hoca getirildiğindede bizim futbolcuları tanımıyor anlamıyor Türk futboluna uymuyor deyip bu sefer Türk hocam istenerek gene yollanıyor...

Türk Milli Takımının başına sabit 4-5 sene değişmeyecek ve Türk futbolunu takip edecek yaş olarak olgun ve kariyer olarak beklentisi olmayan Türk teknik adam lazım bence zırt pırt teknik adam değiştirerek olmayacak bu işler... ( Ödenen tazminatlarında haddi hesabı olmıyor sonra.)

Not: Ben Teknik adamdan çok Türk Futbolunun oyuncu sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. 3-4 Büyüklerin yıldız yerli oyuncusu yok yetişmiyor. Avrupada oynayanlarda ya formsuz ya sakat. Orta yaş veya üstü donanımlı deneyimli futbolcu sayımız yetersiz. 2 pas yaparken panik yapıyor oyuncular çok acemice oynuyorlar topla çıkabilen risk alabilen adam yok... Süperlig te yerli oyuncu sayımız artmalı bence. Özellikle ilk 4 büyüklerde.

Hayır bu kadro öyle değil. Şuanki kadromuz avrupada oynuyor ve o dilden anlıyor. Avrupa kulüplerinde başarılı olurken türk hocalar ile olamıyorlar.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ben hoca faktöründen çok futbolcuya odaklandım. Şenol hoca birşeyler yapmaya çalışıyor ancak futbolcularda heyecan, ruh, istek hiç yok gibi. Golü yedikleri an hemen moralleri bozuluyor. Sanki maç bitmiş gibi oynuyorlar.
Yani daha bir hafta önce göklere çıkardığımız takımın karşılığı bu olmamalıydı. Basketbol, voleybol bu branşlarda başarılarımız var ancak futbolda bir o kadar kötüyüz.
Görünen köy kılavuz istemez. Eğer takım iyi bir silkelenmezse İsviçre maçında da mağlubiyet bekliyor bizleri.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
1,013
Ben hoca faktöründen çok futbolcuya odaklandım. Şenol hoca birşeyler yapmaya çalışıyor ancak futbolcularda heyecan, ruh, istek hiç yok gibi. Golü yedikleri an hemen moralleri bozuluyor. Sanki maç bitmiş gibi oynuyorlar.
Yani daha bir hafta önce göklere çıkardığımız takımın karşılığı bu olmamalıydı. Basketbol, voleybol bu branşlarda başarılarımız var ancak futbolda bir o kadar kötüyüz.
Görünen köy kılavuz istemez. Eğer takım iyi bir silkelenmezse İsviçre maçında da mağlubiyet bekliyor bizleri.

Bence tam tersi futbolcularda değil hocada sorun var. Bu oyuncular avrupada gayet başarılı oynuyorlar. Hepside kaliteli oyuncular. Diğer milli takımların maçlarını izleyince Şenol hocanın oymatmaya çalıştığı oyunla diğer takımların oynadığı futbol mentalitesi çok farklı. Bizim hocalar avrupa futbolunun gerisinde taktik olarak. O yüzden avrupada oynayan kaliteli kadroya rağmen en basit rakiplerde bile zorlanıyoruz. Nedeni taktiksel geri kalmışlık.