Soru Sizce Fatih Terim gitmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Galatasaray'ın kötü gidişatı sürüyor. Bugun ki zayıf Denizlispor yenilgisinin ardından Fatih Terim'in tartışmalı olan geleceği yeniden gündeme geldi.

Sizce Fatih Terim, Galatasaray'dan gitmeli mi?

Bence gitmeli ve kariyerinde emekli olması lazım. Türk futbol tarihi ve Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en iyi hocalarından biridir amenna ancak günümüz futboluna ayak uyduramadığı da bir gerçek artık yerini genç ve başka isimlere bırakmalı.
Yorumlarda buluşalım..

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Şimdi gitsin 3 sene sora başkanlığa aday olsun illa yuhlanarak mı kovulsun gecti artık bırak olmuyor oynatamıyosun bi sürü genc oyuncuyu aldırdı harcadı yazık bırak bari genc hocaların önünü aç 3 senedir oynanan oyundan gram zevk almıyorum

ys23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dünkü maçta hocanın ne suçu var. Altıpasın içinde topa vuruyorsun ve 7 metre kaleye atamıyorsun. Ne yapacak hoca buna. İsmail desen tam bi kazma. Bir tane olumlu hareketi yok.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Dünkü maçta hocanın ne suçu var. Altıpasın içinde topa vuruyorsun ve 7 metre kaleye atamıyorsun. Ne yapacak hoca buna. İsmail desen tam bi kazma. Bir tane olumlu hareketi yok.
Okanı giresuna gönderip İsmaille sözlesme yenileyende fatih terim değildi zaten, yunus akgün gibi oyuncuyu adanaya kiralıyıp, oğulcan gibi hantal oyuncuya mahkum bırakanda terim değildi o altıpasın içinde şut çekmesini bilmeyen, pas yapacak yerde bencillik yapıp şut çeken oyuncularıda terim aldırmadı zaten. Gözünüzü açın 3 senedir oyun yok 25-30m oyuncu aldırdı hala ocak temmuz palavra atıyor yine oyuncu aldırack. Ben gsli olarak bu saçma sapan oyundan kanser geçiriyorum. Madem yönetemiycen genc oyuncu niye aldırıyon.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Ben gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray'ın başına günümüz taktik anlayışına kendisini iyi adamış birisi gelmeli 'bence'.

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Fatih Terim gibi mesleğine önem veren, futbolu seven ve sevdiren, ülkemizi çok iyi temsil etmiş birinin, Fenerbahçeli olmama rağmen gitmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Wyntkha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Fatih Terim futbol şubenin başına geçmeli ve yalnızca transfer yapmalı. Çünkü iyi oyuncuyu daha gençken bulup ikna edebiliyor ancak artık hem modern futbol konusunda sıkıntılar yaşıyor hem de genç oyuncuları sahada geliştiremiyor. Okan Buruk TD olmalı FT sportif direktör ancak ne olursa olsun saha içine karışmamalı.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Galatasarayda büyük bir fatih terim hegemonyası var öyle ki başkanları burak elmasın seçilmesinin en önemli sebeplerinden birisi fatih terimi destekleyen birisi olmasıydı. gönderilmesi zor fakat kesinlikle artık yollar ayrılmalı diye düşünüyorum

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Galatasaray kendini toplayana kadar Fatih Terim kalmalı. Fatih Terim giderse Galatasaray iyice çöker.