Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş hakkında cinsiyetçi paylaşımda bulunan kişi gözaltına alındı!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Tutuklu eski Hdp eş başkanı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş hakkında cinsiyetçi paylaşım yapan Vedat Muti isimli şahıs gözaltına alındı. Ne olursa olsun denmemeliydi böyle bir şey bence

20200614_151901.jpg

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Vedar Muti adlı kişiyi tebrik ediyorum. Nasıl olsa Demirtaş'ın eşi olmasını boşverin Başak Demirtaş nasıl olsa bir teröristi destekliyor
Böyle yapınca teröristi destekleyen adamdan ne farkı kalıyor? Böyle sapıkça zihniyet yarın yeri gelir eşi için, sevgilisi için veya tanımadığı birisi için de benzer zihniyetle düşünüp tecavüz edebilir. Yazık gerçekten...

Son düzenleme:

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Bence partisi ideolojisi ne olursa olsun bir insanın namusuna laf söylenmemeli .

Doğru söylüyorsunuz, bir anda gaza geldim. Pardon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle yapınca teröristi destekleyen adamdan ne farkı kalıyor? Böyle sapıkça zihniyet yarın yeri gelir eşi için, sevgilisi için veya tanımadığı birisi için de benzer zihniyeti düşünüp tecavüz edebilir. Yazık gerçekten...

Ateş derken tam olarak ne kastettiğini anlamamıştım.

İsterseniz banlayın beni, kötü bir şey söyledim gerçekten

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242

İsterseniz banlayın beni, kötü bir şey söyledim gerçekten
Hocam problem değil. Önemli olan yaptığınız hatayı anlayıp bu yanlıştan dönmek :D

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Vedar Muti adlı kişiyi tebrik ediyorum. Nasıl olsa Demirtaş'ın eşi olmasını boşverin Başak Demirtaş nasıl olsa bir teröristi destekliyor

Gerçekten öylemi düşünüyorsunuz , sizin eşinize sosyal medya'dan öyle birşey dense tepkiniz ne olurdu acaba ?

Terörist Hdp mevzusunu bir kenara atıyorum , ama bu farklı bir olay.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Başta tüm insanlara KÜFÜR EDİLMESİNE karşı olan birisi olarak. Başkasına yapıldı mı iyi ama bana veya benim yandaşlarıma yapıldımı bu çok kötü algısında olan insanları kınıyorum...

Keşke bu ülkede Siyasileri Kadını erkeği Türk'ü Kürd'ü bırakabilsek kimseye küfür hakaret olmasa ( Eleştiri olabilir tabi ama senin ananı bacını diye başlayan veya belden aşağı eleştiri olmaz. ) O siyasetçi ise sövebilirim o HDP'li sövebilirim O dinsiz imansız sövebilirim Kürt ise sövebilirim algısını yıkabilsek keşke.

Cumhurbaşkaına Hakaret davalarında ne olmuş canım iki küfür ettilerse diyebilen siyasilerin veya onların yandaşlarının bugün çıkıp neredeyse bu adamı asalıma getirmesi konuyu bana saçma geliyor. ( Küfüre karşı iseler herkese karşı eşit olacak ve kimse kimseye küfür edemiyecek. Küfür eden isimide yanına almayacan partinde barındırmayacan hangi partili olursa olsun. )

Bu ülkede Ana Muhalefet partisi liderini darp eden isim veya bir bakanın burnunu kıran isim bile ceza almamış iken bu Tweet'i atan birinin ceza alacağını ummakta hayal dünyasında yaşama oluyor.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
İşin komiği o terbiyesizliği yapan da HDPliymiş. Ayrıca cumhurbaşkanının ölmüş anasına, karısına, kızına çok daha ağır küfürler hakaretler edilirken fikir özgürlüğü ayağına yatanların terörist selonun karısına benzer şey yapılınca başımıza ahlak bekçisi kesilmesi oldukça komik bir durumdur.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Demiştin...

Bence partisi ideolojisi ne olursa olsun bir insanın namusuna laf söylenmemeli .
Aynen öyle çok aşağılık bir harekat

Böyle yapınca teröristi destekleyen adamdan ne farkı kalıyor? Böyle sapıkça zihniyet yarın yeri gelir eşi için, sevgilisi için veya tanımadığı birisi için de benzer zihniyetle düşünüp tecavüz edebilir. Yazık gerçekten...
Okurken utanıyoruz biz, bu insanları anlamak zor...

Hocam sakin olun :D Birşey olmaz forumda düşünceleri belirtmek serbest :D :D
Özgür bir forum burasııı :)

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Ne kadar iğrenç leş bir zihniyet?
Pislikler

İşin komiği o terbiyesizliği yapan da HDPliymiş. Ayrıca cumhurbaşkanının ölmüş anasına, karısına, kızına çok daha ağır küfürler hakaretler edilirken fikir özgürlüğü ayağına yatanların terörist selonun karısına benzer şey yapılınca başımıza ahlak bekçisi kesilmesi oldukça komik bir durumdur.
İyi de cumhurbaşkanının annesine eşine vs. bu tarz paylaşımlar yapıldığı zamanda tepki gösterildi bu konuda kıyaslama yapmak bile saçma

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Yarın salarlar yeşil topmuş zaten
Bunun için en fazka para cezası alır. Hapis beklemek abes olur,
Gelişme:?
Kemal Kılıçdaroğlu: Başak Demirtaş'a hakaret edenler serbest bırakılmış. Bir de madalya taksaydınız.
Kılıçdaroğlunun ne dediğne bakan varmı hakket :D:joycat:
Doğru. Haklısın.
Başta tüm insanlara KÜFÜR EDİLMESİNE karşı olan birisi olarak. Başkasına yapıldı mı iyi ama bana veya benim yandaşlarıma yapıldımı bu çok kötü algısında olan insanları kınıyorum...

Keşke bu ülkede Siyasileri Kadını erkeği Türk'ü Kürd'ü bırakabilsek kimseye küfür hakaret olmasa ( Eleştiri olabilir tabi ama senin ananı bacını diye başlayan veya belden aşağı eleştiri olmaz. ) O siyasetçi ise sövebilirim o HDP'li sövebilirim O dinsiz imansız sövebilirim Kürt ise sövebilirim algısını yıkabilsek keşke.

Cumhurbaşkaına Hakaret davalarında ne olmuş canım iki küfür ettilerse diyebilen siyasilerin veya onların yandaşlarının bugün çıkıp neredeyse bu adamı asalıma getirmesi konuyu bana saçma geliyor. ( Küfüre karşı iseler herkese karşı eşit olacak ve kimse kimseye küfür edemiyecek. Küfür eden isimide yanına almayacan partinde barındırmayacan hangi partili olursa olsun. )

Bu ülkede Ana Muhalefet partisi liderini darp eden isim veya bir bakanın burnunu kıran isim bile ceza almamış iken bu Tweet'i atan birinin ceza alacağını ummakta hayal dünyasında yaşama oluyor.
Sen daha da haklısın.
Sen daha daha haklısın.