İBB Selahattin Demirtaş'ın Kitaplarını Satmaya Başladı !

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
devletler , partiler, hepsi çıkar üzerine kuruludur gün gelir devletin başı terorist dediğiyle iş birliği yapar çünkü işine gelir gün gelir türlü türlü mecralardan onları istediği türden lanse eder
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani anlıycağın bu kürt davası olarak denilen kötü görülen şey size nasıl lanse edilirse edilsin araştırmak gerek belki de kürtlerle iş birliği yapmış eski devletleriniz onların yerini azeri lere vermiştir kim bilir

APO'nun bizzat sorgu videosu var Türk devleti beni KULLANSIN diye beyanı bile var :D Ama diğer taraftan Selahattin Demirtaş'a özgürlük veya Kayyum atanan belediyelerin hepsi masumdur geri iade edilsin demek. HDP'den bir vekil tutuklanınca sesin başka taraftan çıkması onlar için eylemler yapmak veya YPG-PYD'ye terör örgütü diyememek flan çok alakasız farklı şeyler...
Yada bu ülkede savcı şehit eden DHKP-C li isimleri savunmak açlık grevinde ölenler için yas tutmak Mit tırları kumpasının isimlerini milletvekili yapmak veya firari gazetecisini savunmak flan yada terör örgütü cenazelerine gitmek flan karşılıklı kıyaslanamaz bile...

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
APO'nun bizzat sorgu videosu var Türk devleti beni KULLANSIN diye beyanı bile var :D Ama diğer taraftan Selahattin Demirtaş'a özgürlük veya Kayyum atanan belediyelerin hepsi masumdur geri iade edilsin demek. HDP'den bir vekil tutuklanınca sesin başka taraftan çıkması onlar için eylemler yapmak veya YPG-PYD'ye terör örgütü diyememek flan çok alakasız farklı şeyler...
Yada bu ülkede savcı şehit eden DHKP-C li isimleri savunmak açlık grevinde ölenler için yas tutmak Mit tırları kumpasının isimlerini milletvekili yapmak veya firari gazetecisini savunmak flan yada terör örgütü cenazelerine gitmek flan karşılıklı kıyaslanamaz bile...
ben bir kürt olarak onları savunmuyorum hatta yaptıkları bana saçma geliyor dediğim eskilerde yaşanmış olaylar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
ben bir kürt olarak onları savunmuyorum hatta yaptıkları bana saçma geliyor dediğim eskilerde yaşanmış olaylar
Eskiye gidersen işin içinden çıkamazsın ama :( Günümüze bakmak lazım...

Kürt meselesini kullanmak için adamlar öyle sınırlar çizmişler ki. Kürt nufusun yarısı Türkiye'de yarısı İran'da yarısı Suriye'de yarısı Irak'ta kalmış. Son 100 yıldır Emperyal güçler aynı şekilde sürekli kaşıyarak oraları kışkırtarak sadece sömürüyor oraları ve olan en çok Kürt halkına oluyor :(

Aynı şey üstte Azeriler içinde geçerli öyle sınırlar çizilmiş ki Türkiye ile araya Ermenistan sokulmuş. Diğer tarafta 30 Milyon Azeri Nufus İran için kalmış. Her kargaşa olsun ortalık kızışsın diye yapılan şeyler bunlar...

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Eskiye gidersen işin içinden çıkamazsın ama :( Günümüze bakmak lazım...

Kürt meselesini kullanmak için adamlar öyle sınırlar çizmişler ki. Kürt nufusun yarısı Türkiye'de yarısı İran'da yarısı Suriye'de yarısı Irak'ta kalmış. Son 100 yıldır Emperyal güçler aynı şekilde sürekli kaşıyarak oraları kışkırtarak sadece sömürüyor oraları ve olan en çok Kürt halkına oluyor :(

Aynı şey üstte Azeriler içinde geçerli öyle sınırlar çizilmiş ki Türkiye ile araya Ermenistan sokulmuş. Diğer tarafta 30 Milyon Azeri Nufus İran için kalmış. Her kargaşa olsun ortalık kızışsın diye yapılan şeyler bunlar...
haklı olabilirsiniz ama cidden karışık işler ben kendimce ''devlet'' olayına inanmayan güvenmeyen birisiyim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Bu onları asla haklı çıkartmak fakat;

Sanırım göz yuman bizleriz.
Doğru söylüyorsunuz ki göz yuman biziz.

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
haklı olabilirsiniz ama cidden karışık işler ben kendimce ''devlet'' olayına inanmayan güvenmeyen birisiyim

Konuyu uzatmak istemiyorum. Ama anlamını veya söylediğin cümlenin ağırlığını bilmeden konuşuyorsun sayarak geçiyorum. Devlet olayına inanmama cümleni.

Ben askerdeyken girişinde bir cümle yazardı.
Disiplinin olmadığı yerde KAN VE GÖZYAŞI vardır diye çok güzel bir söz. Burada ki disiplini sağlayacı güç DEVLET işte...

Sen dünyada devlet adamı olmayan ve huzur güven olan kan gözyaşı olmayan 1 tane ülke sayabilirmisin ? Suriye Afganistan Irak veya Afrikada ki çoğu ülke devlet olmayınca başta Terör ve anarji olur.