Şebeke Şikayeti

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sayın arkadaşlarım vodafone geçmek isteyen arkadşlar bu isteğinizden kesinlikle vazgeçin ben istanbulun göbeğinde yaşıyorum ve dışarı çıkıp mahallede gezerken faceye giriyorum ve defalarca 3g şebekeden 2g şebekeye geçiş yapıyo tell ve bu şebeke geçişnin sebebiyle bi sayfanın açılmasını dakikalarca beklemek gerekiyo.

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bide diyolar ki en iyi 3g bizde lan sen önce 3g şebeke nin kalitesini arttırda ondan sonra söyle

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben dağ başında yaşıyorum, Turkcell ve Avea tek tırnak bile çekmezken Vodafone full çekiyor.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
istanbulda bile çekmıyorsa ne diyim :D vodofone concordu geçti :D :D geçen mail attım concord yetkili bayine 2 ay oldu cevap yok herhalde maillere bakmıyorlar

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bende aynı dertten muzdaribim. turkcell kazık mazıktı ama en azından kafam rahattı. 3g bir gidiyor bi geliyor bazen edge ile bağlıyken bile nete bağlanmıyor gudubet hat :D

RaPaTar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bide sürekli eski cepnet pakerlerine zam yapıyo. vodafone daki cepnet eskiden 7.99 tl olan paket şuanda 11 tl üstelik hızlarda aynı. vodafone ilk geldiği senelerde müşterileri kendine çekti şimdi yavaşda yavaştan kazık atmaya çalışıyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben dağ başında yaşıyorum, Turkcell ve Avea tek tırnak bile çekmezken Vodafone full çekiyor.
Dağ başı derken nerde yaşıyosun. Mesela benim memleketimde yüksek bi dağa çıktığın zaman turkcell ve avea gayet iyi çekiyo. nete çok rahat bi şekilde girebiliyosun ama vodafone da başkasını bile arayamıyosun

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende bundan şikayetçiyim.vodafone'un interneti çok yavaş.dışarıdan giriyorum faceye fakat resimler falan göstermiyor o kadar yavaş.sçok rezil.sırf bu yüzden hattımı turkcell'e taşıyacağım.