SDN ofisinde çalıştırılmak üzere ofis boy arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,160
Değerli arkadaşlar,

SDN ofisinde editörlerimizle birlikte çalıştırılmak üzere ofis boy arıyoruz.

Kendisini video çekimi ve video düzenleme konusunda da geliştirmek de istiyoruz.

18 yaşından küçük, öğrenmeye hevesli, 4.Levent'e gidiş gelişi zor olmayan ve bizimle çalışmak isteyen kişiler olursa lütfen benimle özel mesaj üzerinden veya aşağıdaki telefon numarasından irtibata geçsin.

Tel: 0 212 269 70 87

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Abi telefonu kayıt edecem belki lazım olur neyse de İstanbul'da otursaydım her türlü gelirdim pek video düzenleyemem ama sizden öğrendiklerimle küçük bir inceleme bile yapabilirdim ama işte Kocaeli'de oturuyorum yoksa her türlü gelirdim.Üniversiteye inşaallah İstanbul'a giderim diyorum hiç olmassa sizler ile de tanışırım.Ama üniversiteye kadar bekleyemeyeceğiniz kesin:DYine de canın sağolsun abi kesin sizlen çalışmak isteyenler olacaktır.

Bu arada ofisboy dediğiniz ofisçocuk mu?

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende biraz önce bu işle daha önce ililenen arkadaşın forumda olmadığını farkettim. Sizinle çalışmayı çok isterdim ama yaş 22 ve ev 4. levente çok uzak, arada 1000'i aşkın km var... :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Valla benim kuzenim çok hevesli ama taa karsta ne tür msnim varsa patlatmaktan iyidir

sansür

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim yaşım 18 bilgisayar bölümünde okuyorum eğer stajım olmasaydı gelmek isterdim :) 4 levent sorun değil kozyatağından tek vasıta belkide işler değişir umarım iş başvurusu yapmak isterim :)

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben 16 yaşındayım orayada yakınım ama tatile gitmezsek gelmek isterim doğrusu.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hiç hevesli arkadaş yok sanırım :)

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
18 yaşıma daha girmedim çalışmak istiyorum zaten lise bitti masraflarımı karşılamak için iş arıyordum sizle olursam hem sevdigim işi yapmış olurum hem kendimi geliştirmiş olurum eğer görüşmek isterseniz hemen irtibata geçebiliriz Şişhanede oturuyorum 4. levent bir metro uzaklıkta metroda bana 2 dakika uzaklıkta :)

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
tam bana göre bi işmişte işte ben nerdeyim siz nerdesiniz :

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ankara'da olsa hiç 1 dakika bile düşünmeden başvururdum ama maalesef :(
Ankara'da açılan bi şubeniz olursa çalışmayı canı yürekten isterim :)

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben bu teklifi yapmayı düşündüm size sene başında ama, B.Çekmecede oturuyorum çok zor olur gelip gitmem :)
İnş iyi birini bulursunuz...

orphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tebrik ederim Troy çok güzel bir düşünce. Lisede okuyan arkadaşlarımız kaçırmasın bence. Hem sevdiğiniz sitenin çalışanlarıyla beraber olacaksınız hem de güzel deneyimler elde edeceksiniz. ayrıca yaz tatilini de güzel değerlendirmiş olacaksınız.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Akdeniz Şubeniz Olursa SDN ile Çalışırım Gerçi Yaşım na-müsait ama :) . Bu SDN nin işyerinde sıkma Boğma Yoktur.Hiyerarşiye bağlı Çalışıyor .! Google Gibiler Sanki.! Bu tip Ortamlar Şahane olur Hem bişeyler öğrenirsin Hemde Kolanı,Çayını Sınırsız içersin.!Zamanın nasıl Geçtiğini anlamassın

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Akdeniz Şubeniz Olursa SDN ile Çalışırım Gerçi Yaşım na-müsait ama :) . Bu SDN nin işyerinde sıkma Boğma Yoktur.Hiyerarşiye bağlı Çalışıyor .! Google Gibiler Sanki.! Bu tip Ortamlar Şahane olur Hem bişeyler öğrenirsin Hemde Kolanı,Çayını Sınırsız içersin.!Zamanın nasıl Geçtiğini anlamassın

Sen çalışmak mı, yoksa yiyip içmek için mi iş arıyosun @NikeSteeL :D

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ben hevesliyimde bin küsür km soruun cıkarır sanırım :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Sen çalışmak mı, yoksa yiyip içmek için mi iş arıyosun @NikeSteeL :D

Yafs 8 de iş başı 10 da Çay 12 de Yemek 3 de Çay 6 da Paydos . Kurulu Saat ,Koyun gibi Çalışmak bana Göre Değil RebeLLiOus :) Teknik Servisteki hayatımı özlemiyor Değilim yani :) :yes:

Düzenleme veya iş yaparken Yanında Çay'ın Dumanı üstünde Ev Ortamı gibi Ohhhşşşş

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Troy ben gelebilirim belki ama bilmemki ...
Biraz uzak
ama bi değerlendireyim :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yafs 8 de iş başı 10 da Çay 12 de Yemek 3 de Çay 6 da Paydos . Kurulu Saat ,Koyun gibi Çalışmak bana Göre Değil RebeLLiOus :) Teknik Servisteki hayatımı özlemiyor Değilim yani :) :yes:

Düzenleme veya iş yaparken Yanında Çay'ın Dumanı üstünde Ev Ortamı gibi Ohhhşşşş

Ama bizde de atölye kurarken yorulduğumuzda birer bardak soğuk kolanın yerini hiç bişey alamıyor :)

CebraiL STARK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
normal işçi olarak mı alacaksınız yoksa bu yaz tatili için bi stajyer gibi çırak gibi bişeymi

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben bu işe talibim 15 yaşındayım :D boyum 1.72 :D 42 numara ayakkabı giyerim :D format atarım ama :( ümraniyede oturuyorum şansa bak

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
İşte insanLarın Farklılakları burdan Çıkıyo RebeLLiOus :lol: Ben Bilgisayar Bölümü Mezunuyum Sen Torna Tesviye :):):)

Konu o değil aslında, ne iş olsa yaparız, bu kriz ortamında ne iş yapacağına değil, ne kazanacağına bakıyo millet :dirol: :sleep:

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
şu iş 1 sene önce olaydı süper olacaktı. eğitime de gerek yok video editten anlarım biraz(bluebox falan az uğraşmadık). okulda maslakdaydı tam yol üzeri. neyse kısmet değilmiş bu sene mezun oluyoruz

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
ZzZzz izmir de olmasam :D ofis boy derken hemde ayak işi yapıyoruz galiba süper :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...