Sdn Ne Zaman Düzelecek ?

Arkadaşlar Sdn'nin ingilizce olduğunu gören bir tek benmiyim bilmiyorum ama sdn'de gelen uyarılar olsun yeni konu butonu olsun üstteki What's new olsun çoğu yeri ingilizce. Sebebi ne acaba ?

mendocino

Rektör
Ayni konuyu bende acicaktim sonra vazgectim. Siteden komple cıkıs yap tekrar gir düzeliyor, ancak site ne zaman tamamen düzelicek orasi soru işareti...

WhiteHawk

Profesör
Hoşgeldinizzzz.Reklamlar yine başladı.Eğer bir şey satın almak isterseniz shiftdelete.net i izleyin.Teknolojik haberleri filan boşverin.Devam edin deam edin arkalar boş devam edin.Fesuphanallahhhhh.

DumanlıPars

Asistan
Hoşgeldinizzzz.Reklamlar yine başladı.Eğer bir şey satın almak isterseniz shiftdelete.net i izleyin.Teknolojik haberleri filan boşverin.Devam edin deam edin arkalar boş devam edin.Fesuphanallahhhhh.
Akşam akşam eylenceli bir tepki keyfimi yerine getirdi.
Yazıların üzerinde gezinen arabadan şikayet ediyorduk, bakın başımıza ne geldi. :)

Name

Üyecik
Sdn hızla sahadan mackolik frmtr gibi sitelere benzemeye başladı.. Reklam işine tamamda acaba reklam eklerken forumun kullanıcılar için bir eziyete dönüşeceğini sayın forum yetkilileri düşünüyorlarmı merak ediyorum.

HapS

Profesör
kutu kutu pense oynayacakmıyız diye mail attım davet gönderen arkadaşa cevap gelirse üye olurum gelmezse haber okurum sadece reklamlarada tıklamam :D

xkutu sitesinin burası ile alakası yoktur. Bir eşşeğin şakası gibi görünüyor tüm olanlar. Kaldıki son olanlardan sonra site kapanacaktır. Böyle reklamlara ihtiyacım yok. Ayrıca benim adımı bir çok sitede admin olarak görebilirsiniz. Bu normaldir. saygılar......

Birileri sitemi adresini kullanarak bu tür birşeyler yapmış. Buradan herkese duyurulur. Sitemi kapattım. Böyle reklamlara ihtiyacımda yok. Ayrıca buradaki görevimdende ayrılıyorum..... Duyurulur.