SDN, Goodbye. Kasmayan Forum Sitesi, Hello Canım!

Bu konuyu okuyanlar

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Şu Lanet SDN Kasma Sorununu Düzeltene Kadar Yokum. Başka Forumlardayım. Banlamayın Bu Arada İletişim Bilgilerini Almam Gereken Dostlar Var :)

Hadi eyw.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Forum bölümlerinide ekle bence. Dahili bileşenleri saymıyoruz. Sonra konu dışını saymıyoruz ?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Forum bölümlerinide ekle bence. Dahili bileşenleri saymıyoruz. Sonra konu dışını saymıyoruz ?
Yo Onları Sayabiliriz Ama GNU/Linux'u Saymıyoruz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Cidden Başka Bir Foruma Geçtim. Burda da Son Konularımı Bitirip Gidiyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şu Lanet SDN Kasma Sorununu Düzeltene Kadar Yokum. Başka Forumlardayım. Banlamayın Bu Arada İletişim Bilgilerini Almam Gereken Dostlar Var :)

Hadi eyw.
En kısa zamanda düzelecek, az daha sabır istiyoruz, sizler gibi bizde muzdaribiz ama düzelecek. Sizi temin ederim.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
En kısa zamanda düzelecek, az daha sabır istiyoruz, sizler gibi bizde muzdaribiz ama düzelecek. Sizi temin ederim.
Cevapla Tuşuna Basıyorum Mesaj Kutusuna quote Tagı Gelene Kadar Samsung Telefon Çıkarıyor Ya Böyle de Olmaz. Sayfayı Yenilemeye Korkar Oldum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Forum neden yavaş olsun ki? Gayet hızlı
Yoksa Benim internet hızım mı yavaş? Hızı anca foruma yetişiyor olmasın . ?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Forum neden yavaş olsun ki? Gayet hızlı
Yoksa Benim internet hızım mı yavaş? Hızı anca foruma yetişiyor olmasın . ?
Onu Bilmiyorum da Benim Aklım Foruma Ayak Uydurmaya Başladı Sanırım. 300 Ping İle Anladım Espriyi :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Onu Bilmiyorum da Benim Aklım Foruma Ayak Uydurmaya Başladı Sanırım. 300 Ping İle Anladım Espriyi :D

Vay be baya hızlıymış ping değerlerin. Bazen ben 3day Ping değerleri ile anlayabiliyorum forumdakı espirileri. Anlamayınca da Forumda birisinden yardım isterim o ne konuşmaydı öyle sorabiliyorum

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Superoffline'ın dandik internetinin yavaşlığı yetmiyormuş gibi SDN sitesi normal internet hızımdan 10 kat yavaş açılıyor.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Buradan bir harf bile öğrendiyseniz, yemek yediğiniz kaba tükürmemelisiniz. Gerçekten kasıyor olması doğru bir gerçek ama foruma "Lanet SDN" demenizi gerektirecek bir durum göremiyorum ben ?
Onu Yanlış Yazmışım "Lanet SDN Kasma" Değil "SDN Lanet Kasma" Olacak Orası :D Sori :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vay be baya hızlıymış ping değerlerin. Bazen ben 3day Ping değerleri ile anlayabiliyorum forumdakı espirileri. Anlamayınca da Forumda birisinden yardım isterim o ne konuşmaydı öyle sorabiliyorum
Hocam bide SDN Forum Hariç :D Bırakamadım Ya Haklı Çıktınız Gene.

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar