SDN Fenerbahçe Kulübü

CyberShot

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ve maç tatil oldu!

10 Mart 2014 20:26

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki gerilimli maç tatil oldu! İlk yarı boyunca 2 kez duran karşılaşma, 45+10'da sahaya atılan yabancı maddeler yüzünden tatil edildi...
Karşılaşmanın başlama düdügünün ardından bordo mavili taraftarlar sahayı konfeti yağmuruna tuttu. Mücadelenin hakemi Bülent Yıldırım oyunu durdurarak sahanın temizlenmesini istedi.Hemen ardından bu kez sahaya tehlikeli bir yabancı madde atıldı. Fenerbahçe Kalecisi Volkan Demirel sahaya atılan kapı kolunu yerden alarak hakeme gösterdi.Volkan'ın yanına gelen bir TFF temsilcisi kapı kolunu aldı.Sahaya atılan bu maddelerden dolayı maçın ilk 5 dakikası duraklamayla geçildi.

GOLLE BİRLİKTE ORTAM YİNE GERİLDİ
İlk 5 dakika yaşanan bu olayların ardından maç yeniden kesintisiz oynanmaya başladı. Ancak Fenerbahçe'nin Emenike'nin golüyle öne geçmesinin ardından ortam yine gerildi. Volkan'ın çimlerde kayarak yaşadığı gol sevinci sonrası kale arkası tribünden sahaya yabancı maddeler yağdı.

Bu esnada Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak, Volkan'ın koruduğu kaleye kadar gelerek taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. Volkan ise tribünden atılan bir cismi yine görevlilere teslim etti.

Tribünde gerilimin giderek yükselmesi üzerine Bülent Yıldırım, yardımcılarını orta yuvarlağa çağırdı. Yıldırım burada futbolcularla bir süre konuştu.

Daha sonra maç 7 dakikalık duraklamanın ardından yeniden başladı.

45+10'DA HAKEMLER GİTTİ!
28. dakikada yardımcılarını saha içine çağırıp görüşen Bülent Yıldırım, 45+10'da Volkan Demirel'in koruğu kaleye atılan patlayıcı maddeler yüzünden bu kez doğrudan soyunma odasına gitti. Eğer sahaya o maddeler atılmasa Trabzonspor soldan serbest vuruş kullanacak ve hemen ardından hakemin ilk yarıya eklediği 10 dakikalık süre dolduğundan, Bülent Yıldırım devreyi bitirecekti. Ancak sahaya atılan patlayıcı maddeler nedeniyle, hakem ilk yarının bitiş düdüğünü çalmadan, yardımcıları ile birlikte soyunma odasına gitti. Hakemlerle birlikte Fenerbahçeli futbolcular da soyunma odasının yolunu tuttu...

VE MAÇ TATİL EDİLDİ
Hakemlerin soyunma odasına gitmesinden 20 dakika sonra ise karşılaşmanın tatil edildiği açıklandı...

YAYINDA EKRANA GELEN DİREK!
Bu arada Lig TV'nin canlı yayını esnasında kale arkasındaki Trabzonsporlu taraftarların, koruyu filelerin gerildiği direği eğerek aşağıya çektikleri de görüldü.

ntvspor

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=376]pesimist[/MENTION] beni banlarmısın kendi şahsi isteğimdir.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
6 saat sonra şampiyonluğu ilan ediyoruz artık :mrgreen: [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] hocam sen neden ayrıldın acaba ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Çok Haklı sebepleri var.
Böyle Bir Üye Sdn'ye küsebiliyorsa,Yönetim ve Yönetimdekilerin Şöyle Bir Kendilerine Bakmaları gerekir.:)

Yönetime sallamaktan ne zaman vaz geçeceksiniz acaba? hani bilmesem ne oldu gene diyecem kabak tadı verdi artık.

Neyse,

Fenerbahçe'nin Çanakkale Sancağı

K4NN6L.jpg

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yönetim derken ne(neler) veya kim(kimler) kast edildiği o kadar barizken neden olay bu demekle yetinmesin adam :)
Fener şampiyon:D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
paylaşımda bir şey göremedim ben , ama olayın perde arkasını da bilmiyorum.
korpe hocam bana göre iyi bir insan.bu akşam da beraber bir kutlama yapabilirdik forumda. [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] bana ise mesajınız yönetimle ilgili bir problemim yok.yanlış anlaşılma olmaya.
merakımdan bir soru sordum.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
paylaşımda bir şey göremedim ben , ama olayın perde arkasını da bilmiyorum.
korpe hocam bana göre iyi bir insan.bu akşam da beraber bir kutlama yapabilirdik forumda. @REDFOKS bana ise mesajınız yönetimle ilgili bir problemim yok.yanlış anlaşılma olmaya.
merakımdan bir soru sordum.

Yok hocam sana değil adam kapatın demiş kapatmışız hesabını, forum dışındaki olaylar bizi alakadar etmiyor ama ne hikmetse olay yönetime patlıyor. Bıktım usandım bu tür davranan üyelerden adamın yolda ayağı taşa takılsa sdn yönetimi.

Reaksiyon puanı
10,325
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, "UEFA'nın TFF'ye şike olaylarıyla ilgili yaptırımda bulunacağı"na ilişkin açıklamalarının aktarılması üzerine de Infantino, "Hacıosmanoğlu'nun UEFA Disiplin Kurulu'nun değil, Trabzonspor Kulübü'nün başkanı olduğunu" kaydetti. Gianni Infantino, ülke federasyonlarının, UEFA'nın şike ve ırkçılık konularında aldığı kararlara uyması gerektiğini vurguladı.

KaynaK

yav [MENTION=74929]Korpe[/MENTION], oldu mu şimdi ya!
üfff ya, üfff...

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir gunde iki Avrupa Kupasi nasip olmaz herkese tesekkurler FenerbahçemMm

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
#İkiKupaTekArma

TARİHİMİZE GEÇECEK BİR GURUR DAHA... SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Bir kulübün iki takımının aynı sezonda finalde yer alması, bir gecede iki kupa kazanması ile Avrupa ve ülke spor tarihinde bir ilki başarmanın sonsuz gururunu yaşıyoruz.

İki kupayı da müzemize getiren Sarı Meleklerimize ve Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımıza, takımlarımızın teknik ve idari heyetlerine,

Bu başarıda payı büyük olan sporcularımızın ailelerine ve Fenerbahçe ailesinin önemli parçası olan sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Fenerbahçe'yi hiçbir maçta yalnız bırakmayan; sahalarda salonlarda armamız adına mücadele eden sporcularımıza sonsuz destek veren taraftarlarımıza da teşekkürü borç biliriz.

Biz; binlerce sporcusu ile Fenerbahçe adını zaferlere yazdırmak için dokuz branşta yarışan bir spor kulübü; büyük bir aileyiz!

Gururla... Sonsuz Teşekkürler!

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
hoşgeldin [MENTION=70615]Whisper1907[/MENTION].. nasılsın görüşmeyeli? sarı-laci bir günün olsun inşallah...