SDN Fenerbahçe Kulübü

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Hala aynı yerdesin.. Madem okumuyorsun yazdıklarımı, dinlemiyorsun rahat bırak bari..
İnsanlarla uğraşmak hoşuna gidiyor biliyorum. Uğraşıp uğraşıp sonra saçma sebepler yaratıp onları banlamak eğlenceli oluyor değil mi... Ama beni istediğin noktaya çekemeyeceksin.
Yeter @deatmania !..

Tek bir cevap istiyorum senden Ercan, yaptığın doğru mu değil mi?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

Ya delıkanlı gibi bir kere sizin galatasaray kulubu ne girip yorum yazip beğenmişliğim yada sdn okuru olarak girmişliğim yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bişe soracam sana Gs nin Madrid i yenmesini düşünmek kilo verdiriyorsa Madrid in Gs yi yendigini düşünme kilo aldırırmı çünkü ben kilo almak istiyorum eksigim var biraz:D

ahahah :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Ben bu kafada birinin sözlerini kaale alacak durumda değilim...Kimi desteklediğin de zerre kadar umrumuzda değil.. Türkler arasına böyle nifak tohumları saçanlarla da işim olmaz zaten...

GALATASARAY'ı fransız olarak görenler veya görmeye çalışanlar, kendilerinin Papaz'ın Çayırından gelme olduklarını mı kapatmaya çalışırlar bilemem... Bizi de alakadar etmez zaten.. Hatta GALATASARAYımızı bu tarz kafadakilerin desteklememesi bizi mutlu eder...

ELHAMDULILLAH MÜSLÜMANIZ, TÜRK OĞLU TÜRKÜZ, GALATASARAYLIYIZ...
Bir kesimi itham ederken daha dikkatli olmak, Futbolun sadece spor olduğunu unutmamak gerek.

kaale almiyorum diyorsun neden cevap veriyorsun kardesim ozaman ?

sayenizde biz futbolun sadece spor oldugunu unuttuk

(üstüne alınma bazı seyleri ben sana Müslüman yahud TÜRK değilsin demedim kıyaslama da yapmadım takım ıle görüşüm bu)
quote_icon.png
EropaKING Nickli Üyeden Alıntı
Hayal kurmak güzeldir... Kurun tabii ki
001_smile.gif

Ne de olsa sizin hayallerinizin bittiği yerde, bizim gerçeklerimiz başlıyor..Dolayısıyla siz ne kadar hayalperest olursanız biz de o kadar iyi oluyoruz.. Şimdiden hayal gücünüz için teşekkürler..
Hem kilo da verdiriyorsa size de faydası olur...Fazlalıklarınız erir..

Bu arada Perşembe günü Fenerbahçe'ye başarılar...inşAllah, lazio yu eleyip yarı final çıkarlar. (bizim sizi desteklemenize cok ihtiyacımız var.)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Nedir bu ya "Ego"su şişen bizim sayfaya geliyor, bu sayfa kimsenin kendini kanıtlaması, yada ego tatmini yapması için açılmamıştır herhalde.

Herkes görevini yapsın, görevinin sınırlarını ölçmeye çalışmasın.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Nedir bu ya "Ego"su şişen bizim sayfaya geliyor, bu sayfa kimsenin kendini kanıtlaması, yada ego tatmini yapması için açılmamıştır herhalde.

Herkes görevini yapsın, görevinin sınırlarını ölçmeye çalışmasın.

Hoş geldin kardeşim...

Beyler o mesajıma uyarı vermiş. Komedi buradaki TARAFSIZ modlar. :D

Antilerin mesajı okunmadan yayınlanır, hakaretleri yayınlanır, laf olmaz. Bir yazı uyarı konusu olur. :)

:) dikkat et paşam alim ALLAH sen bize lazımsın

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
o değilde [MENTION=70615]erjan[/MENTION] abi gs 9.00 oran vermiş nasıl oran ama kupon yapmak lazım

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İddaa tarihinin en düşük 7+ oranlarından biri. Olması o kadar muhtemel bir maç daha yok :)
Bu maçı gs alacak gerçekten bak 1-2 skor demedi deme

[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] Kardeşim nasılsın yine ne işler karıştıtırdın :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Bu maçı gs alacak gerçekten bak 1-2 skor demedi deme

@Korpe Kardeşim nasılsın yine ne işler karıştıtırdın :D

erjan yapti ben yapmadim :D

Galatasaray Medical Park oyuncusu Amerikalı David Hawkins'e doping yaptığı gerekçesiyle 4 yıl men cezası verildi

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Şimdi size de kızıyorum çocuklar.Ne konuşmuştuk?Ne yapmayacaktık?Allah aşkına şu belirli moderatörün sözlerine aldırış etmeyin,cevap yazmayın Allah aşkına.Adamın amacı belli,bunu görebilecek yaştasınız.Dolduruşa gelmeyin lütfen rica ediyorum.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Beyler bugün aldığım uyarının konusuna bakın komedi. :D

Çok merak ediyorum, benim şikayet ettiklerime böyle uyarı verilip verilmediğine. :)

hWGtFsj.png

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
alex_mutluu__mOJARtJ3_.jpg

Kalbimiz Seninle Efsane Kaptan
bos.gif
Fenerbahçe`mizde sekiz yıl forma giyen ve futbol hayatına Brezilya ekiplerinden Coritiba`da devam eden efsane kaptanımız Alex de Souza, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.

İlk maçına 2 Nisan 1995`te çıktığını söyleyen Alex, "Bugün kariyerimde 18. yılımı tamamlıyorum. Birlikte çalıştığım herkese teşekkürler. Coritiba, Palmeiras, Flamengo, Cruzeiro ve Fenerbahçe`ye bana verdiği fırsatlardan dolayı teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Antu.com olarak bizde efsane kaptanımızın futboldaki başarılarla dolu 18. yılını cani gönülden kutluyor kendisine tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hayırlı akşamlar FENERBAHÇE Gönüllüleri.Allah izin verirsen Moderatör Adaylığına başvurdum =)

Reaksiyon puanı
10,325
selamun aleykum, hayırlı sabahlar herkese...

"tükan"ımız açılmıştır, buyurabilirsiniz!

çay, kahve?! :D

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hayırlı sabahlar abiler, canlar, ciğerler =)

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Dün 19.16 da yazdığım yazıyı kimse dikkate almamış,hergün bir çok yazıyı belli belirsiz beğen e tıklayıp beğeniyorsunuz.Ne oldu neden beğenmediniz.(@mustang hariç)Bunun tek cevabı var.Diğerleriyle ve moderatörle didişmek hoşunuza gidiyor herhalde.Çok bozuldum.Bir daha da Davos'a gelmem.:hammer: