SDN Fenerbahçe Kulübü

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
@erjan, bir yaptın bir şey demedim, iki yaptın bir şey demedim. Ama yeter artık.

SDN okurları ile dalga geçemezsin. Kim olduklarını bilmediğin kişilerle dalga geçmek ayıptır. Seni uyarıyorum. Bunu bir daha yapma.

Terbiyesizliğin luzümü yok!

Daha günler önce kulübümüz üyeleri ile kendiniz alay ederken şikayet etmeme rağmen, hemde üstüne ceza alıyorum.. Gelmiş bir de ahkam kesiyorsun öyle mi.. Bravo ne diyeyim...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Daha günler önce kulübümüz üyeleri ile kendiniz alay ederken şikayet etmeme rağmen, hemde üstüne ceza alıyorum.. Gelmiş bir de ahkam kesiyorsun öyle mi.. Bravo ne diyeyim...

Rapor etmişsin, rapor da gereken uygulanmıştır. Olay kapanır.

Tanımadığın kişilere laf atıp da terbiyesizlik etme. Yaşınızdan utanın biraz.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bu konuyuda kilitlerler şimdi.
Böyle bir konu Bizin takım için açılsa,sayfalar dolusu mesaj olur,bizde itiraz eder karşı çıkardık.Üstüne birde ceza yerdik.
Hey gidi Adalet neredesin.
Bi ara buralarada uğrayıver.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Rapor etmişsin, rapor da gereken uygulanmıştır. Olay kapanır.

Tanımadığın kişilere laf atıp da terbiyesizlik etme. Yaşınızdan utanın biraz.

Benim mesajım tanıdığım kişilere merak etme. Onlar kendini biliyor.
Mesajlarımdan rahatsız olan varsa raporlar sende gerekeni uygularsın o kadar.
Şu çocuk fırçalar tavırlarından vazgeç. Moderatörsün sen sadece ahlak polisi falan değil.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
@erjan, bir yaptın bir şey demedim, iki yaptın bir şey demedim. Ama yeter artık.

SDN okurları ile dalga geçemezsin. Kim olduklarını bilmediğin kişilerle dalga geçmek ayıptır. Seni uyarıyorum. Bunu bir daha yapma.

Terbiyesizliğin luzümü yok!

Hakaret,Argo,Din ırk düşmanlığı, forum kurallarina aykırı bir hareket varmi yorumlarında erjanın daha takip edilmesi gereken bir çok yorum var.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Ahlak polisi olmama gerek yok. Terbiyesizliğiniz ortada.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hiç bir şey yok erjanın mesajlarında.
Sadece yazılanlar işlerine gelmiyor.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Sen insanları terbiyesiz, utanmaz vs diye yargılayamazsın [MENTION=84327]deatmania[/MENTION]
Senin görevin forum kurallarında belirtilenler sadece. Ötesi değil.
Huzurumuzu kaçırmaktan vazgeç..
Raporlanır, gerekeni yaparsın, raporlanır silersin, raporlanır banlarsın bitti gitti...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Senin yaptığın doğru mu Ercan? Bana onu söyle. Başka bir şey istemiyorum.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Havada fena bozdu.
Ağaçlar çiçek açtımı sizin oralarda Renkdaşlarım.:p
Oh Salihde iyileşti.:clap:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] [MENTION=70615]erjan[/MENTION] in yorumlarinda bir sakınca anormallık varmı biz çözemedik [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] nın iftiraları normal mi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

mesele benim yorumlarım değil, başkalarının yaşına başına yakışmayan, çocukça tavırları...

sözde bizim kulübü takip etmediğini söyleyenler var. lakin en zaman bizim kulübe baksam bu kişilerin beğendiği mesajlar görüyorum.

madem bizi takip etmiyorsunuz, o mesajlardaki beğeniler nasıl oluyor? paralel evrendeki yansımalarınız mı beğeniyor? :)

benim sorumun cevabı bu değil ayrıca sizin konuda kim hangi yorumu beğendi onu da anlamadım

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] [MENTION=70615]erjan[/MENTION] in yorumlarinda bir sakınca anormallık varmı biz çözemedik [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] nın iftiraları normal mi?

benim sorumun cevabı bu değil ayrıca sizin konuda kim hangi yorumu beğendi onu da anlamadım
girip bakarsan görürsün. :)

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Beyler o mesajıma uyarı vermiş. Komedi buradaki TARAFSIZ modlar. :D

Antilerin mesajı okunmadan yayınlanır, hakaretleri yayınlanır, laf olmaz. Bir yazı uyarı konusu olur. :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Arkadaşlar perşembe maçınız var hatta "maçımız" diyeyim, ona odaklanın boşverin şunu bunu, birbirinizi yontmakla bi yere varamazsınız (;

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
hayal kurmak zayiflatiyormus arkadaslar... hadi hep beraber Gs' nin Madrid'i yendigini hayal edelim :)

Hayal kurmak güzeldir... Kurun tabii ki :)
Ne de olsa sizin hayallerinizin bittiği yerde, bizim gerçeklerimiz başlıyor..Dolayısıyla siz ne kadar hayalperest olursanız biz de o kadar iyi oluyoruz.. Şimdiden hayal gücünüz için teşekkürler..
Hem kilo da verdiriyorsa size de faydası olur...Fazlalıklarınız erir..

Bu arada Perşembe günü Fenerbahçe'ye başarılar...inşAllah, lazio yu eleyip yarı final çıkarlar.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Ne de olsa sizin hayallerinizin bittiği yerde, bizim gerçeklerimiz başlıyor..Dolayısıyla siz ne kadar hayalperest olursanız biz de o kadar iyi oluyoruz.. Şimdiden hayal gücünüz için teşekkürler..

Bu arada Perşembe günü Fenerbahçe'ye başarılar...inşAllah, lazio yu eleyip yarı final çıkarlar.

amin insallah...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

bizim hayallerimizi siz nerden biliyorsunuz acaba ?

biz hayalperest gözü ile bakıyorsun dün şunu yaparsak bunu edersek diye hayal kuran kımin takım arkadaslari idi ?

Avrupa kupalarında sadece Fenerbahçemizi destekliyoruz,ancak Real Madride'de Fransızlar karşısında başarılar diliyoruz

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
bizim hayallerimizi siz nerden biliyorsunuz acaba ?

biz hayalperest gözü ile bakıyorsun dün şunu yaparsak bunu edersek diye hayal kuran kımin takım arkadaslari idi ?

Avrupa kupalarında sadece Fenerbahçemizi destekliyoruz,ancak Real Madride'de Fransızlar karşısında başarılar diliyoruz

Ben bu kafada birinin sözlerini kaale alacak durumda değilim...Kimi desteklediğin de zerre kadar umrumuzda değil.. Türkler arasına böyle nifak tohumları saçanlarla da işim olmaz zaten...

GALATASARAY'ı fransız olarak görenler veya görmeye çalışanlar, kendilerinin Papaz'ın Çayırından gelme olduklarını mı kapatmaya çalışırlar bilemem... Bizi de alakadar etmez zaten.. Hatta GALATASARAYımızı bu tarz kafadakilerin desteklememesi bizi mutlu eder...

ELHAMDULILLAH MÜSLÜMANIZ, TÜRK OĞLU TÜRKÜZ, GALATASARAYLIYIZ...
Bir kesimi itham ederken daha dikkatli olmak, Futbolun sadece spor olduğunu unutmamak gerek.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Uzatmak için herşeyi yapacaksın değil mi?
Söylediklerimin tek kelimesi zaten umursanmıyor..
Kendine hiç sorma zaten ben neden böyle yapıyorum.
Olaylara hep kendi açından bak sadece..
Yeter artık bıktırdınız.....

Uzatmak için yapmıyoru hocam. Net cevap istiyorum.

Yaptığın sana göre doğru mu değil mi?

Sen, SDN okuru olsan, ben senin söylediğini söylesem, doğru olur mu?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
hayal kurmak zayiflatiyormus arkadaslar... hadi hep beraber Gs' nin Madrid'i yendigini hayal edelim :)

Bişe soracam sana Gs nin Madrid i yenmesini düşünmek kilo verdiriyorsa Madrid in Gs yi yendigini düşünme kilo aldırırmı çünkü ben kilo almak istiyorum eksigim var biraz:D

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Uzatmak için yapmıyoru hocam. Net cevap istiyorum.

Yaptığın sana göre doğru mu değil mi?

Sen, SDN okuru olsan, ben senin söylediğini söylesem, doğru olur mu?

Hala aynı yerdesin.. Madem okumuyorsun yazdıklarımı, dinlemiyorsun rahat bırak bari..
İnsanlarla uğraşmak hoşuna gidiyor biliyorum. Uğraşıp uğraşıp sonra saçma sebepler yaratıp onları banlamak eğlenceli oluyor değil mi... Ama beni istediğin noktaya çekemeyeceksin.
Yeter [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] !..