SDN Fenerbahçe Kulübü

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Miroslav Stoch Macar basınında

1pDEn.jpg

Macaristan'ın en saygın günlük spor gazetesi Nemzetisport, Fenerbahçe'nin dün kendi sahasında Gençlerbirliği karşısında aldığı 6-1'lik galibiyete geniş yer ayırırken, ''Fenerbahçeli Stoch'un golü, Puşkaş Ödülü'ne aday gösterilmelidir'' başlığını attı.
Macar gazetesi, dün gece Süper Lig'in 29. hafta maçında, Fenerbahçe'nin rakibi Gençlerbirliği'ni yere serdiğini, İstanbullular'ın 22 yaşındaki Slovak forvet oyuncusu Miroslav Stoch'un harika futbolunu izlediğini yazdı.
Gazete, karşılaşmanın henüz 2. dakikasında korner atışından gelen topu, yaklaşık 20 metreden yaptığı vuruşla filelere yollayan Miroslav Stoch'un jeneriklik bir gol attığını, Stoch'un bu golünün, her yıl ''en güzel gole'' verilen ''Puşkaş Ödülü'ne'' aday gösterilmesi gerektiği yorumunda da bulundu.
Öte yandan gazete internet sayfasında, bu golün videosuna da yer verdi.
http://www.haber7.com/haber/20120304/Miroslav-Stoch-Macar-basininda.php

Fenerbahçe ara vermeden başladı

XISYt.jpg

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde, teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, Gençlerbirliği maçında forma giyen oyuncuların yenileme çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanda diğer oyuncuların ise pas, hücum ve defans organizasyonlarının ardından dar alanda çift kale maç yaptıkları kaydedildi.
Bekir İrtegün ve Caner Erkin'in takımdan ayrı çalıştığı belirtilirken, tedavisine Almanya'da devam edilen Sezer Öztürk antrenmanda yer almadı.
Aykut Kocaman, antrenmanın ardından futbolcularına bir gün izin verdi.
Fenerbahçeli futbolcular yarın izin yapacak. Sarı-lacivertliler, 6 Mart Salı günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yapacakları antrenmanla Ankaragücü maçı hazırlıklarına devam edecek.
http://www.haber7.com/haber/20120304/Fenerbahce-ara-vermeden-basladi.php

Fenerbahçe Telekom'u 2 sayıyla geçti

bdgNt.jpg

-Beko Basketbol Ligi
-Türk Telekom: 76 - Fenerbahçe Ülker: 78

Salon: Ankara
Hakemler: İsmail Aydın xx, Alper Özgök xx, Erman Erdemli xx
Türk Telekom: Muratcan xx 11, Ali xx 8, Bekir x 5, Capin x 3, Kambala xx 11, Ceyhun xx 7, Washington xxx 16, Nedim xxx 13, Jasaitis x 2
Fenerbahçe Ülker: Ukic xx 4, Gist xx 11, Oğuz xx 4, Bogdanovic xxx 22, Preldzic xxx 14, Engin xx 8, Vidmar x 4, Hakan x, Mirsad xx 11
1. periyot: 15-16
Devre: 34-37
3. periyot: 57-53
Beş faulle çıkan: 37.42 Nedim (Türk Telekom)
Beko Basketbol Ligi'nde Türk Telekom, sahasında Fenerbahçe Ülker'e 78-76 yenildi.
Karşılaşmaya Fenerbahçe Ülker, Oğuz'un sayılarıyla girerken, Türk Telekom rakibine Bekir'in 3 sayılık basketiyle karşılık verdi. Her iki takımın da skor üretmekte zorlandığı ilk dakikalarda Preldzic ile bir basket daha bulan Fenerbahçe Ülker, 3. dakikaya 4-3 önde girdi. Pota altında Kambala-Ali ikilisiyle etkili olan Türk Telekom, Capin'in de dış atıştan bulduğu basketle 5. dakikayı 10-9 üstün geçti. Bogdanovic'in skor yükünü üstlendiği Fenerbahçe Ülker, rakibinin hücumda yaptığı top kayıplarını iyi değerlendirdi ve ilk periyodu 16-15 önde bitirdi.
2. çeyreğe etkili giren taraf Fenerbahçe Ülker oldu. Özellikle Bogdanovic ile sayılar üretmeye devam eden sarı-lacivertliler, Vidmar'ın da skora katkı vermesiyle 13. dakika içinde farkı 5 sayıya (22-17) çıkardı. Ceyhun-Washington ikilisinin basketleriyle toparlanan ve 6-0'lık seri yakalayan Türk Telekom, 15. dakika içinde 23-22'lik skorla öne geçti. Bogdanovic ve Mirsad ile art arda 3 sayılık basketler üreten Fenerbahçe Ülker, rakibinin serisine gecikmeden karşılık verince, 18. dakika içinde bir kez daha 5 sayılık farkı (33-28) yakaladı. Washington ve Nedim'in basketleriyle farkı kapatmaya çalışan Türk Telekom, savunmasında Bogdanovic'e çözüm üretemeyince, Fenerbahçe Ülker devreyi 37-34 önde tamamladı.
3. çeyreğin ilk dakikalarında etkili olan taraf bu kez Türk Telekom oldu. Muratcan'ın organize ettiği hücumlardan 7-2'lik seri bulan başkent temsilcisi, 23. dakika içinde 41-39'luk skorla öne geçti. Bogdanovic-Preldzic ikilisin dış atışlardan ürettiği sayılarla oyunun kontrolünü tekrar eline geçiren Fenerbahçe Ülker, rakibine 10-2'lik seriyle karşılık verdi ve 26. dakikaya 49-43 üstün girdi. Fenerbahçe Ülker, rakibinin alan savunmasına karşı üst üste top kayıpları yaparken, Türk Telekom hızlı hücumlar sonrasında ürettiği basketlerle 27. dakikada farkı 1 sayıya kadar (51-50) indirdi. Yakaladığı tempoyu Nedim ve Ali'nin basketleriyle sürdüren Türk Telekom, periyodu 57-53 üstün geçti.
Fenerbahçe Ülker, final periyoduna Gist'in smaç basketiyle başlarken, 3 dakika süresince de rakibine sayı atma şansı tanımadı. Gist'in serbest atış çizgisinden de art arda sayılar bulmasıyla 6-0'lık seri yakalayan sarı-lacivertliler, 33. dakikada 59-57'lik skorla öne geçti. Muratcan'ın basketiyle suskunluğuna son veren Türk Telekom, Washington'ın art arda attığı iki tane 3 sayılık basketle de 36. dakika içinde 4 sayılık üstünlüğü (65-61) eline geçirdi. Dış atışlardan Muratcan, pota altından da Kambala ile skor bulmaya devam eden Türk Telekom, rakibinin öne geçmesine izin vermedi ve 38. dakikayı da 69-67 üstün geçti. Karşılıklı basketlerle girilen son dakikalarda Fenerbahçe Engin-Mirsad, Türk Telekom ise Muratcan-Kambala ikilisiyle sayılar üretti. Türk Telekom son dakikaya 73-71'lik skorla önde girerken, Fenerbahçe Ülker, Preldzic'in 3 sayılık basketiyle bitime 53 saniye kala skor üstünlüğünü (74-73) eline geçirdi. Rakibinin hücumdan boş dönmesini Preldzic'in hücum süresinin son saniyesinde attığı basketle değerlendiren Fenerbahçe Ülker, son 10 saniyeye 76-73 önde girdi. Her iki takım da taktik faullerle maçı lehine çevirmeye çalışırken, serbest atış çizgisinden istediği sayıları bulan Fenerbahçe Ülker, karşılaşmadan 78-76 galip ayrıldı.

http://www.haber7.com/haber/20120304/Fenerbahce-Telekomu-2-sayiyla-gecti.php

--- Mesaj Güncellendi ---

Neredeyse 24 saat olmuş,kimse yok kulüpte yahu.:)
Nerelerdesiniz arkadaşlar.:confused1:

Hayırlı Geceler Saygıdeğer Arkadaşlarım Kardeşlerim.Rekor kıracağız ha.Şu saat olmuş,hala kimse yok.Kendim çalıp kendim oynamışım.Nerelerdesiniz?Yarın bunun acısını çıkartırız.İnşaallah.

Reaksiyon puanı
10,326
geldim mustang, geç kalsak da burdayız. eskişehir mağlubiyeti kafamı allak bullak etti. canımı sıktı çok. o yüzden kaç gündür giresim gelmedi buralara. mağlup olmalarına değil, ruhlarını kaybetmelerine kızmıştım. inşaallah düzelme yoluna girerler.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Günaydın , Güzel FENERBAHÇE'mizin Güzel Taraftarıı.... :=)

[video=youtube;9BVWoR-N2Ww]http://www.youtube.com/watch?v=9BVWoR-N2Ww[/video]

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
benim için çok ama çok kötü geçen (maçlarımızı kast etmiyorum) 2 haftadan sonra dünden itibaren özüme dönmüş bulunup aranıza geri döndüm arkadaşlar...
nerde kalmıştık :)

Reaksiyon puanı
10,326
hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar,daha doğrusu hepimiz hoşgeldik! :)
ben de ara vermiştim epeydir... neyse, bir daha vitrinden düşürmek yok konumuzu...

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Fenerbahçe Televizyonu KabloTV’de artık C39 bandında
38420.jpg

Fenerbahçe Televizyonu'nu, 4 Mart2012 saat 24.00'ten itibaren Kablo TV'deki yayınlarını, C39 bandından yapmayabaşladı.

4 Mart Pazar gününü 5 Mart Pazartesi gününe bağlayan gece yarısında yapılandeğişiklikle, Fenerbahçe Televizyonu (FB TV) Kablo TV'de artık C39 bandında. FBTV'yi analog Kablo TV'den izleyen seyircilerimiz, televizyonun kumandasınınüzerdeki menüye basıp, kanal ayarlarından C39'u seçerek Televizyonumuzuizlemeye devam edebilir.

www.fenerbahce.org

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Vay Efsaneler Geri Dönmüş.:)
Buraları Öksüz bırakmayın Arkadaşlar.
Hoşgeldiniz.:flowers:

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=47324]mustang[/MENTION] hoşbulduk.. tamam bırakmayız :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
[video=youtube;ApNfl1qcMR4]http://www.youtube.com/watch?v=ApNfl1qcMR4[/video]

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
G.Saray uçağında F.Bahçe isyanı!
haberin özeti : uçağın geç kalkmasını kuledeki Fenerbahçeliler yapmış ...

Başlarına TAŞ düşse bizden bilecekler ... Bu ne korku ... Sizde bir isim koyun ?
Şunu biliyorlar ki her yerde her zaman bir yerlerde Fenerbahçeliler var ... Sayımızın bilinenin çok üstünde olduğunu biliyorlar ama itiraf edemiyorlar ..

Fenerbahçe fobisinden kurtulamayacakları bir daha tescillenmiştir....

http://haber.gazetevatan.com/gsaray-ucaginda-fbahce-isyani/435034/5/Spor

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74

Başlarına TAŞ düşse bizden bilecekler ... Bu ne korku ... Sizde bir isim koyun ?
Şunu biliyorlar ki her yerde her zaman bir yerlerde Fenerbahçeliler var ... Sayımızın bilinenin çok üstünde olduğunu biliyorlar ama itiraf edemiyorlar ..

Kuledekiler acaba Fenerbahçe'limi diye isyan ediyorlar :D koptum ya... La Havle Vela Guvvete...

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18

hahahahahaha.... hiç güleceğim yoktu.... fıkra gibiler sağolsunlar...

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu gidişle temel fıkaraları yerine 6 Sıfır fıkraları anlatılacak ..

Dakika 1 gol 1 daha demin FB fobisinden kurtulamayacaklar .....demedik mi ?
Buse terim twit atmış , Fener i ateş bastı demiş ...
Kimi ateş basmış belli değil ... maça 2 hafta var şimdiden korkularını açığa çıkarıyorlar ...
kuledeki fenerliler,,,,, ateşli fenerliler ... :) bakalım daha neler duyacağız...

http://haber.gazetevatan.com/attigi-tweet-ortaligi-karistirdi/435006/8/Manset

Reaksiyon puanı
10,326
Beşiktaş 1-3 Fenerbahçe Universal

Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol Takımımız, Aroma Bayanlar Voleybol Ligi’nin 19. Haftasında Akatlar Spor Salonu’nda Beşiktaş ile karşılaştı. Siyah-beyazlı ekibi 3-1’le geçen Takımımız 19’da 19 yaptı.

Maça iyi başlayan Takımımız ilk seti 19-25 önde tamamladı ve setlerde 1-0 öne geçti. İkinci seti 28-26 geride tamamlayan Fenerbahçemiz, üçüncü seti 17-25, dördüncü seti ise 20-25 önde tamamlayarak maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Bu galibiyetle puanını 57’ye yükselten Takımımız, namağlup liderliğini sürdürdü.

Beşiktaş: 1 - Fenerbahçe Universal: 3

Salon:
Akatlar S.S
Hakemler: Serdar Nişancıoğlu, Temel Öneri
Beşiktaş: Cansu 9, Tanya 14, Duygu 3, Şeyma 10, Maiko 18, Sinem 6, Tuğçe (L) (%52, exc %33, )Pınar (L) (%50, exc %17), Yeliz 3,Samsonova.
Fenerbahçe Universal: Naz 5, Logan 19, Duygu 4, Seda Tokatlıoğlu 14, Sokolova 22, Eda 11, Nihan (L) (%50, exc %45), Merve (%75, exc %75), Yağmur 3, Seda Eryüz, İpek 5.
Setler: 19-25, 28-26, 17-25, 20-25
Süre: 105 Dakika (23, 30, 25, 27)

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=28235

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
@y_ates hoşgeldin.. birşey sormak istiyorum... burdan biri gelip sizin konunuza birşeyler yazıyor mu? gelipte sizi gaza getiren falan oluyor mu? gerçekten bilmek istedim...
ben girip okumuyorum bile.. direkt sana soruyim dedim...

ayrıca burada ne yazılmış? bizden biri kötü birşey mi yazmış? @zatura gelmiş vatan gazetesinden bir yazıyı göstererek "Buse terim twit atmış , Fener i ateş bastı demiş ...
Kimi ateş basmış belli değil ... maça 2 hafta var şimdiden korkularını açığa çıkarıyorlar ..." demiş...
burdan kimse "gelsin bizim ateşimizi alsın" diye aklından bile geçirmez.. ki ilk ben karşı çıkarım bu duruma...

lütfen buraya gelip bizlere bunları deme..

bu arada, reklam amacıyla böyle bir laf ederek tıklanma rekoru kıran ve amacına ulaşan bir insanı sen neden bize savunuyorsun desem????

bunlara pek takılma bence... hepsi reklam uğruna yapılan hareketler...

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
@y_ates hoşgeldin.. birşey sormak istiyorum... burdan biri gelip sizin konunuza birşeyler yazıyor mu? gelipte sizi gaza getiren falan oluyor mu? gerçekten bilmek istedim...
ben girip okumuyorum bile.. direkt sana soruyim dedim...

@y_ates demişin ama sorun cevapsız kalmasın;

[MENTION=99286]artiss10[/MENTION] bizim müdavimlerden :)
Fenerbahçe bölümü olarak,bu akşamki Olympiakos maçında başarılar dileriz.

yani tabi ki gelen giden oluyor :)

ortamı gerende oluyor , germeyende...

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
teşekkür ederim bilgilendirdiğin için @komoon... bir de ortamı geren bir üyemizi belirtte ona yapmaması gerektiğini söyleyelim...yoksa tek artiss10 mu? diğer başlıklarda zaten birbirimizi yiyoruz bari kulüp başlıklarında yapmayalım.... iyi fikir dimi? :)

Reaksiyon puanı
10,326
diğer başlıklarda zaten birbirimizi yiyoruz bari kulüp başlıklarında yapmayalım.... iyi fikir dimi? :)

kesinlikle katılıyorum.
aslında staddaki terör bu forum konularında başlıyor. sora stada kadar uzanıyor.
keşki bizler SDN olarak örnek taraftarlık anlayışını buradan başlatarak diğerlerine de örnek olabilsek...
inanın bunu çok isterim.
sonuçta hepimiz bu ülkenin çocuklarıyız, bazen aynı çatı altında, aynı aile içinde birbirini canı gibi seven insanlar bu iki güzide kulübün formalarıyla yaşıyorlar.
tamam rekabet olsun, birbirimize yine takılalım... ama, kırmadan, incitmeden!
nezaheti bozmadan, muhabbete halel getirmeden.
sadece ince latifelerle, mizahi argümanlar kullanarak...
bu bir hayal mi, yoksa ben rüya mı gördüm?! :)
ama samimiyim,
inanın!

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Bizim konumuza yazan arkadaşlar oluyor, yazsınlar da. Ben yazmalarını isterim açıkçası. Örneğin bir Avrupa maçı öncesi başarı dilemiş [MENTION=99286]artiss10[/MENTION] güzel bir şekilde, hoş bir jestti bence. Yine yanlış gördüğümüz bir durum olursa onu da belirtebiliriz, bunda bir sakınca yok. Ben de yukarıda yanlış gördüğüm bir durum için uyarmak istedim, kimsenin karısına kızına dil uzatılmamalı. Burada siz yazdınız demedim zaten, Fenerbahçe taraftarlarının yaptığı son derece yakışıksızdı, yukarıda arkadaş bahsedince ben de üzüntümü belirttim. Gerçi [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] alışmış, benim mesajımı görünce otomatik olarak siliyor gene. Neye binaen silmiş o da belli değil.

Zaman zaman oluyor ama bu yanlış, SDN'nin her konusunda herkes birbiriyle rahatça konuşabilmeli, görüşlerini aktarabilmelidir. Aksi takdirde konuşamadıktan sonra taraftar değil holigan olduğumuzu kabul etmiş oluruz. Bizim konuya da bekleriz :)

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bizim konumuza yazan arkadaşlar oluyor, yazsınlar da. Ben yazmalarını isterim açıkçası. Örneğin bir Avrupa maçı öncesi başarı dilemiş @artiss10 güzel bir şekilde, hoş bir jestti bence. Yine yanlış gördüğümüz bir durum olursa onu da belirtebiliriz, bunda bir sakınca yok. Ben de yukarıda yanlış gördüğüm bir durum için uyarmak istedim, kimsenin karısına kızına dil uzatılmamalı. Burada siz yazdınız demedim zaten, Fenerbahçe taraftarlarının yaptığı son derece yakışıksızdı, yukarıda arkadaş bahsedince ben de üzüntümü belirttim. Gerçi @REDFOKS alışmış, benim mesajımı görünce otomatik olarak siliyor gene. Neye binaen silmiş o da belli değil.

Zaman zaman oluyor ama bu yanlış, SDN'nin her konusunda herkes birbiriyle rahatça konuşabilmeli, görüşlerini aktarabilmelidir. Aksi takdirde konuşamadıktan sonra taraftar değil holigan olduğumuzu kabul etmiş oluruz. Bizim konuya da bekleriz :)

Twitter'da Hashtag olmasının sebebi,Fenerbahçe'ye küfredilirken yine o yakışıksız buse terimle ilgili olan twiti kullanmalarındandır.Ayrıca,bu davranışı Fenerbahçe geneline yormak kesinlikle yanlış bir tutum.Son derece gergin olan ortamı geren de ,kaşınan da af edersiniz ama Buse Terim'dir.Belki ağır ama bu etkiye bir tepki gelmemesi durumunda ortada Galatasaray'lıların Buse terim Twitini re-twit ederek hashtag yapacaklardı.İnşallah bundan sonra haddini bilir,hak etmediği bir karşılık bulmaz.Ayrıca adımın ortalığı karıştırıcı olarak geçtiği yerde benimle ilgili olumlu yorumların için teşekkür ederim

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=65099]y_ates[/MENTION] bu forumda sadece spor bölümü yok ve orada yaşanan iki tartışmalar (tümü gereksiz) tüm forumu etkiliyor ve bir çok üyemiz bundan rahatsız olduğunu dile getiriyor. Benim yönetici olarak olaya müdahale etmemden daha doğal bir şey yok. Mesajını neden sildiğime gelince o mesajda ne yazdığını bir daha düşün senden sonra biri o mesajı alıntılasa onlarca mesajı silip kapattığımız konulardan farkı kalmayacaktı bilmem anlatabildimmi.!

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Burada herhangi bir tartışma yok, tartışma varmış gibi gösteren sensin aslında. Geçen gün süper moderatör başlığına eleştirilerini yaz dedin, oraya yazdığımda da bir cevap veremedin ve kem küm ettin. Ben senin tarafsızlığına artık inanmıyorum ve art niyetli olduğunu düşünüyorum.

Spor bölümü de bu forumun alt bölümlerinden biri ve bu forum var ise insanlar da burada görüşlerini açıklar, forum bunun için var sonuçta. Mesajıma cevap veren arkadaşlar oldu ve bir tartışma da çıkmadı ama ortalıkta bir şey yokken mesajı silip gerginlik çıkaran yine sensin. Bunun yerine ilgili üyeye özel mesaj atıp durumu iletirsin ve bir kusurumuz varsa özür de dileriz, mesajı da düzenleriz. Ancak bu şekilde yaparak insanları daha da gerersen suç senindir, burada kimseyi suçlamaya hakkın yok. Süper moderatör oldun diye forumun sahibi imiş gibi davranıyorsun. Düzeni sağlayamıyorsan, ki bence sağlayamıyorsun, bu bölümün başka modları yok mu? Biraz da onlar ilgilensinler, ya da herkesin güvendiği ve saygı duyacağı biri atansın bu bölüme. Hatta bunun için bir anket açılsın ve herkes görüşünü belirtsin. Hatta hiçbir takıma sempatisi olmayan biri olursa çok daha hayırlı olur herkes için, siz de rahat edersiniz biz de.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada herhangi bir tartışma yok, tartışma varmış gibi gösteren sensin aslında. Geçen gün süper moderatör başlığına eleştirilerini yaz dedin, oraya yazdığımda da bir cevap veremedin ve kem küm ettin. Ben senin tarafsızlığına artık inanmıyorum ve art niyetli olduğunu düşünüyorum.

Spor bölümü de bu forumun alt bölümlerinden biri ve bu forum var ise insanlar da burada görüşlerini açıklar, forum bunun için var sonuçta. Mesajıma cevap veren arkadaşlar oldu ve bir tartışma da çıkmadı ama ortalıkta bir şey yokken mesajı silip gerginlik çıkaran yine sensin. Bunun yerine ilgili üyeye özel mesaj atıp durumu iletirsin ve bir kusurumuz varsa özür de dileriz, mesajı da düzenleriz. Ancak bu şekilde yaparak insanları daha da gerersen suç senindir, burada kimseyi suçlamaya hakkın yok. Süper moderatör oldun diye forumun sahibi imiş gibi davranıyorsun. Düzeni sağlayamıyorsan, ki bence sağlayamıyorsun, bu bölümün başka modları yok mu? Biraz da onlar ilgilensinler, ya da herkesin güvendiği ve saygı duyacağı biri atansın bu bölüme. Hatta bunun için bir anket açılsın ve herkes görüşünü belirtsin. Hatta hiçbir takıma sempatisi olmayan biri olursa çok daha hayırlı olur herkes için, siz de rahat edersiniz biz de.

Katılmıyorum . [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] konuyu tam hatırlamıyorum ama hiç bir tahrik içermeyen mesajımı , tartışma çıkmaması için bence gereksiz yere sildi.Ancak tek kelime bile etmedim,çünkü objektifliğine inanıyorum.Daha önceki süper modun yaptıklarını hatırladıkça öp de başına koy diyebileceğimiz bir mod bence [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION].Daha yeni bölümle ilgilenmeye başlamışken bu kadar üstüne gidilmesini kabul etmiyorum.

Ayrıca,kişisel eleştiriler beni ilgilendirmez,yazdıklarımın onunla alakası yok,herkesin görüşüne de saygılıyım ve spor bölümüne herhangi bir takıma sempati duymayan birinin bakması faydalı olabilir,ancak öyle birinin çıkıp bu durumu kontrol edebileceğini zannetmiyorum.[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] şu anda buraya hakimiyetiyle son derece başarılı.(Tekrarlıyorum kişisel sorunlar , herkesin kendini ilgilendirdiği konular,yazdıklarım genel )

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bizim konumuza yazan arkadaşlar oluyor, yazsınlar da. Ben yazmalarını isterim açıkçası. Örneğin bir Avrupa maçı öncesi başarı dilemiş @artiss10 güzel bir şekilde, hoş bir jestti bence. Yine yanlış gördüğümüz bir durum olursa onu da belirtebiliriz, bunda bir sakınca yok. Ben de yukarıda yanlış gördüğüm bir durum için uyarmak istedim, kimsenin karısına kızına dil uzatılmamalı. Burada siz yazdınız demedim zaten, Fenerbahçe taraftarlarının yaptığı son derece yakışıksızdı, yukarıda arkadaş bahsedince ben de üzüntümü belirttim. Gerçi @REDFOKS alışmış, benim mesajımı görünce otomatik olarak siliyor gene. Neye binaen silmiş o da belli değil.

Prensip olarak ben sizin konunuza cevap yazmıyorum.Diğer kulup taraftarlarınında yazmasını doğru bulmam.
Bırakın sizin konu başlığına cevap yazmayı geçen gün Sivas Maçınıza cevap yazdık diye olayı nerelere getirdi,o uçup giden arkadaşınız ve sen.
Bende isterim güzel bir ortam olsun,ezeli rekabet içindeki iki takım taraftarı birbirini kırmadan olayları başka yerlere çekmeden tartışabilsin.
REDFOKS içinde yazdıklarına katılmıyorum.Geçen gün şu yazdıklarının yarısını ben ALİA ya yazmadığım halde,cevap veremeyince haksız olarak bana 3 gün ceza verdi.
Buna ne dersin?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201

Sana yaz dediğim yerde yazdığın eleştirilere gerekli cevabı verdim kem kümde etmedim halada duruyor orada; arada bir git oku ayrıca ben kimseyide germiyorum o senin hüsnü kuruntun. En baştada söyledim ben gereken neyse onu yaparım.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Katılmıyorum . @REDFOKS konuyu tam hatırlamıyorum ama hiç bir tahrik içermeyen mesajımı , tartışma çıkmaması için bence gereksiz yere sildi.Ancak tek kelime bile etmedim,çünkü objektifliğine inanıyorum.Daha önceki süper modun yaptıklarını hatırladıkça öp de başına koy diyebileceğimiz bir mod bence @REDFOKS.Daha yeni bölümle ilgilenmeye başlamışken bu kadar üstüne gidilmesini kabul etmiyorum.

Ayrıca,kişisel eleştiriler beni ilgilendirmez,yazdıklarımın onunla alakası yok,herkesin görüşüne de saygılıyım ve spor bölümüne herhangi bir takıma sempati duymayan birinin bakması faydalı olabilir,ancak öyle birinin çıkıp bu durumu kontrol edebileceğini zannetmiyorum.@REDFOKS şu anda buraya hakimiyetiyle son derece başarılı.(Tekrarlıyorum kişisel sorunlar , herkesin kendini ilgilendirdiği konular,yazdıklarım genel )
Benim eleştirdiğim konu da bu zaten, üyeye herhangi bir bilgilendirme yapma gereği bile duyulmuyor. Bir özel mesaj atıp durum budur, mesajını sildim ya da şurası forum için sakıncalı düzenlersen iyi olur denilebilir. Ama mesajları hep tepeden bakan bir tutum içinde.

AliA ile benim bir sorunum yoktu, sizin var belli ki. Fenerbahçeli biri mod olduğunda da ne hikmetse Galatasaraylı arkadaşlarla sorun yaşıyor. Biraz da işin doğası bu galiba. Böyle devam ettiği müddetçe bu sorunlar da kaçınılmaz. O yüzden herhangi bir takıma sempatisi olmayan biri bu bölümle ilgilensin dedim. Öyle biri bulunamıyorsa da üyelerle iletişimi iyi olan biri olmalı. Örneğin, [MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION] olabilir. Kendisi Fenerbahçeli ama gördüğüm kadarıyla genelde pozitif bir insan.

Prensip olarak ben sizin konunuza cevap yazmıyorum.Diğer kulup taraftarlarınında yazmasını doğru bulmam.
Bırakın sizin konu başlığına cevap yazmayı geçen gün Sivas Maçınıza cevap yazdık diye olayı nerelere getirdi,o uçup giden arkadaşınız ve sen.
Bende isterim güzel bir ortam olsun,ezeli rekabet içindeki iki takım taraftarı birbirini kırmadan olayları başka yerlere çekmeden tartışabilsin.
REDFOKS içinde yazdıklarına katılmıyorum.Geçen gün şu yazdıklarının yarısını ben ALİA ya yazmadığım halde,cevap veremeyince haksız olarak bana 3 gün ceza verdi.
Buna ne dersin?
İşte ben de tam bunu anlatmaya çalışıyorum. AliA sana haksız bir ceza vermiş olabilir, fakat bundan kimin haberi var? Ben senden duyuyorum bunu. Kimseye derdini anlatamıyorsun ki. İster istemez işin içine takım sevdası giriyor.

Gelin artık forumun spor bölümündeki bu başıbozukluğa hep birlikte bir son verelim. Ben yanlış yaptıysam özür diliyorum. Adaletli bir bölüm yönetimi olsun, birbirimizin konusuna çekinmeden yazabilelim. Hakaret etmeden birbirimize takılabilelim. Burada Fenerbahçe'nin durumunu hep birlikte tartışalım, bizim konuda Galatasaray'ın durumunu hep birlikte tartışalım.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Benim eleştirdiğim konu da bu zaten, üyeye herhangi bir bilgilendirme yapma gereği bile duyulmuyor. Bir özel mesaj atıp durum budur, mesajını sildim ya da şurası forum için sakıncalı düzenlersen iyi olur denilebilir. Ama mesajları hep tepeden bakan bir tutum içinde.

AliA ile benim bir sorunum yoktu, sizin var belli ki. Fenerbahçeli biri mod olduğunda da ne hikmetse Galatasaraylı arkadaşlarla sorun yaşıyor. Biraz da işin doğası bu galiba. Böyle devam ettiği müddetçe bu sorunlar da kaçınılmaz. O yüzden herhangi bir takıma sempatisi olmayan biri bu bölümle ilgilensin dedim. Öyle biri bulunamıyorsa da üyelerle iletişimi iyi olan biri olmalı. Örneğin, @|SeYYaH| olabilir. Kendisi Fenerbahçeli ama gördüğüm kadarıyla genelde pozitif bir insan.

İşte ben de tam bunu anlatmaya çalışıyorum. AliA sana haksız bir ceza vermiş olabilir, fakat bundan kimin haberi var? Ben senden duyuyorum bunu. Kimseye derdini anlatamıyorsun ki. İster istemez işin içine takım sevdası giriyor.

Gelin artık forumun spor bölümündeki bu başıbozukluğa hep birlikte bir son verelim. Ben yanlış yaptıysam özür diliyorum. Adaletli bir bölüm yönetimi olsun, birbirimizin konusuna çekinmeden yazabilelim. Hakaret etmeden birbirimize takılabilelim. Burada Fenerbahçe'nin durumunu hep birlikte tartışalım, bizim konuda Galatasaray'ın durumunu hep birlikte tartışalım.
Spor bölümünde başı bozukluk olduğuna,şuan da burasının düzgün yönetilmediğine inanmıyorum.
Ama konu bir şekilde futbol konusundan çıkıyor,kişisel hale getiriliyor.(Mesela Sivas-Galatasaray maçı burada yaşıma,adamlığıma bile demediğiniz kalmadı,doğal olarak ben de aşırı bir tepki verdim,vermekte hakkımdı.Bu tepkim yüzünden kırıldı iseniz kendi adıma özür dilerim,ama küçüğüm olarak sizdende bunu beklerim.:))
Herkes biribirinin kulubune de ne yazarsa yazsın,illaki bir sorun çıkacaktır.
Bunu bu günün şartlarında önlemek çok zor.
Ama bir yeni bir başlangıç yapalım derseniz deben buna varım,çoğu FENERBAHÇELİ arkadaşımda buna Hayır demez.:)

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Spor bölümünde başı bozukluk olduğuna,şuan da burasının düzgün yönetilmediğine inanmıyorum.
Ama konu bir şekilde futbol konusundan çıkıyor,kişisel hale getiriliyor.(Mesela Sivas-Galatasaray maçı burada yaşıma,adamlığıma bile demediğiniz kalmadı,doğal olarak ben de aşırı bir tepki verdim,vermekte hakkımdı.Bu tepkim yüzünden kırıldı iseniz kendi adıma özür dilerim,ama küçüğüm olarak sizdende bunu beklerim.:))
Herkes biribirinin kulubune de ne yazarsa yazsın,illaki bir sorun çıkacaktır.
Bunu bu günün şartlarında önlemek çok zor.
Ama bir yeni bir başlangıç yapalım derseniz deben buna varım,çoğu FENERBAHÇELİ arkadaşımda buna Hayır demez.:)
Sivas maçı konusunun bu kadar uzamasının nedeni geçmişte burada dönen bukalemun laflarıydı, üzerimize hep bu şekilde geldiniz. Sonunda da o konuda patladı maalesef. Ben de aşırı tepki verdim, özür diliyorum. Ama geçmişte edilen bu lafların yanlışlığını hem siz hem de biz görmüş olduk böylece :)

Bence yeni bir başlangıç yapmalıyız, buna hepimizin ihtiyacı var.

Buradan forum yönetimine de tekrar sesleniyorum. Bir mesaj silinmeden ya da düzenlenmeden önce bize özel mesajla durum bildirilsin ve sebebi anlatılsın. Bu şekilde insanın gücüne gidiyor. Aynı şekilde cezalarda da.