Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
gecen_sezon_ligde_15_gol_atmayi_hedeflemistim_1372937925.jpg

"Geçen sezon ligde 15 gol atmayı hedeflemiştim"

Tecrübeli futbolcu Holosko, Almanya kampı ve yeni sezon hedefleri hakkında BJK TV'ye açıklamalarda bulundu.

Slovak futbolcunun Filip Holosko'nun konuşmalarından satırbaşları şöyle:

"Fizik ve kondisyon kazanma kamplarından birindeyiz. Bu kamplarda yorulmamız son derece doğal. Genel gidişata bakacak olursak bu sezonun gayet başarılı geçeceğini düşünüyorum."

"Teknik Direktörümüz Slaven Bilic'i hem oyunculuk döneminden hem de teknik direktörlük döneminden tanıyorum. İki döneminde de başarılı işler yaptı. Bizle beraber başarılı olacağına inanıyorum.

"Geçen sezon ligde 15 gol atmayı hedeflemiştim ama ligde ve kupada 12 gol atabilmiştim. Önümüzdeki sezon için ilk hedefim sağlıklı olmak, sakatlanmamak. İkincisi de antrenmanlarda hocamıza kendimi gösterip takımda düzenli oynayan bir oyuncu olabilmek. Ondan sonra gollerin kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Umarım önümüzdeki sezon istediği gibi geçer ve en az 15 gol atarım."

Haber Kaynağı: bjk.com.tr

mazruf

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Eneramo gündemdeymiş galiba.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Beşiktaş Kulübü'nden yalanlama

Beşiktaş Kulübü, bugün Fotomaç gazetesinde yer alan, 'Önder Özen'in Çebi sıkıntısı' başlıklı haberi yalanladı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada;

''Fotomaç gazetesinde yer alan, 'Önder Özen'in Çebi sıkıntısı' başlıklı asılsız haber ile ilgili kulübümüzün açıklamasıdır:

Başkanımız Fikret Orman'ın futbol konusunda tek profesyonel yetkilinin Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen'in olduğunu birçok kez açıklamış olmasına ve İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin futbolun teknik değil mali konularıyla ilgilendiğini birçok kez açıklamış olmasına karşın, Fotomaç gazetesinde yer alan haber spor basını adına düşündürücüdür.

Teknik Direktörümüz Slaven Bilic ve yeni futbolcularımızın transferinde profesyonel çalışmalarda bulunan, görüşmeleri gerçekleştiren Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen'dir.

Bilindiği üzere Sayın Çebi, daha önce yaptığı basın toplantılarında kulübümüzün idari ve mali işlerinin zamanının çoğunu aldığını, ayrıca futbolun teknik yönleriyle ilgilenmediğini defalarca açıklamıştır.

Futbol Şubemiz'de uygulanmakta olan yeni sistemi hiçe sayarak, spor basınının alışkanlıkları çerçevesinde masa başında yapılan bu ve benzeri haberleri, taraftarlarımızın ciddiye almamalarını önemle rica ederiz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.'' denildi.

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Şu gs nin stadı olmasında ısterse hali saha olsun.

Hiç çekilmiyor kendilerini beğenmiş tavırları :)

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
hugo_benfica_yolcusu_1373512451.jpg

Hugo Almeida, Benfica'nın kendisini transfer etmek istediğiyle ilgili Radyo Renneainça'ya konuştu. Bu haberlerin hoşuna gittiğini belirten Almeida, "Adımın Benfica ile anılması çok güzel. Bunlar benim için gurur verici gelişmeler. Gelişmeleri hep birlikte göreceğiz" dedi.

Kaynak: Fotomaç diger adıyla Totomaç :p

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Almeida iyi para getiriyorsa gitsin .....

şu tolgayı alsak iyiydi 5 mılyon coktu ama 3 mılyon cok değil bu adama yahu ......

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
"Top yuvarlaktır ama biz değiliz"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kaptanları Tolga Zengin'i isteyen Beşiktaş'ın transfer sürecindeki tavrını ağır sözlerle eleştirip "Konu kapanmıştır, satmıyoruz" dedi. Konuyla ilgili olarak VATAN'a açıklamalar yapan Hacıosmanoğlu, "Milleti kandırıyorlar... Yok 10, yok 5 milyon Euro istemişiz. Biz en başından beri Tolga için 3 milyon Euro istedik. 'Tolga'nın içerde 500 bin Euro alacağı var, onu da ödeyin' dedik. Tolga kendisi 250 bin Euro'dan vazgeçti. Yani Tolga için ödenmesi gereken 3 milyon 250 bin Euro.

Bu futbolda ilke kalmamış. Top yuvarlak ama biz değiliz. 5-10 sefer konuştuk Beşiktaş'la. Araya 50 adam soktular ama 2.5 milyon Euro'nun üzerine çıkmadılar, istediğimiz 3 milyon Euro'yu vermediler.

'İZİN VERMİŞTİM AMA...'

Tolga benim hem kaptanım hem de kardeşim. Biz Tolga'nın annesi kanser olduğu ve İstanbul'da tedavi görmesi gerektiği için anlayış gösterdik. Benim de annem kanserden vefat ettiği için ne demek olduğunu biliyorum. Beşiktaş bunu da kullanmaya kalktı. 'Yabancı takımlardan teklif geldi' dedik, dinlemediler, 'Alternatifimiz Sinan Bolat' dediler. Benim cevabım 'Siz hem Trabzon kaptanını hem de adamın dibini alıyorsunuz. Zaten Sinan'la Tolga'yı kıyaslıyorsanız bu iş bitmiştir' oldu. Düne kadar izin vermiştim ama an itibariyle Tolga'nın Beşiktaş konusu kapanmıştır" dedi.

'2.5 milyon için söz verildi'

Tolga Zengin konusunda Radyospor programcısı Aydın Cingöz'den de bilgiler geldi. Tecrübeli eldivenin menajeri Kanat Ayas'la yaptığı konuşmanın detaylarını Twitter'dan paylaşan Cingöz, 'G.Saray 3 milyon Euro'ya Tolga'yı alsa nasıl olur?' sorusunu Ayas'a sorduğunu "Fatih Terim geçen yıl çok istedi. Tolga 2. kaleci olarak gitmek istemedi. Şimdi gider" yanıtını aldığını yazdı. Cingöz ayrıca Ayas'ın "Beşiktaş'a 2.5 milyon Euro için söz verildi. Bu nedenle diretiyorlar" dediğini de belirtti.

Haber Kaynağı: Erdal Cömert / Vatan

Mai Nai

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
157
SON DAKİKA: Beşiktaş'ın UEFA Tahkim Kurulu'ndaki duruşması sona erdi.

mazruf

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

Mai Nai

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
157
15 temmuz ola hayrola..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

"Karar Bir Haftaya Açıklanır"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve beraberindeki heyet, UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği Avrupa kupalarından 1 yıl men cezasına itiraz için UEFA Tahkim Kurulu'ndaki duruşmalı toplantı sona erdi.

Toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fikret Orman;

“Sonucunu bildiğimiz bir şey yok. İyi bir savunma yaptık. Umut ediyoruz ki iyi bir sonuçla çıkalım. Sanıyonurum karar 1 hafta sonra açıklanır. Bizim umudumuz pozitif tabii ki. Şu anda bu böyle çıkacak demek zor. Beklemek lazım. Etik Kurulu üyelerini olumlu olsun diye buraya davet ettik. Onlar da bizi kırmadı geldi, Cengiz Zülfikaroğlu TFF yöneticisi bir lafımızla geldi. Savunmamızın çok detayına girmek istemiyorum. Karar açıklanmadan bunların basında yer alması karara etki edebilir. Biz savunmamı-zı basına değil, kurula karşı yaptık. 19 Temmuz’da kura çekimi var. Karar 17′si olur, 18′i olur bilemiyorum.. Beşiktaş taraftarını seviyoruz” dedi.

Haber Kaynağı : Cumhuriyet spor

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bu Hacıosmanoğlu başkan da ne inat adammış arkadaş.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Adam tam bi psikopat verelim parayi alalim satmaz bu yoksa :D

nantenami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önüne gelen posta koyuyor bize beceriksiz yöneticiler yüzünden .

mafyamatik bi başkan çıkmış piyasaya yok top 4 köşe ben yuvarlağım falan diye lakırdı edebiliyor almayın kardeşim tolgayı
biraz beşiktaşa yakışan yönetici olsa başımızda .. basar parayı onur,un sözleşmesindeki serbes kalır, bedelini öder çatır çatır alır onur,u bırakır tolgayı alın başınıza çalın der ...!!!!

mazruf

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın cezası ertelendi demiş, doğru mu ki.

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1 3 sa
Aldıgım cok cıddı bılgıdır.Uefa BJK nın cerzasını erteledı

Gerçek hesap mı bu?

Mai Nai

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
157

Gerçek hesap mı bu?

Çakarın gerçek hesabı. İ. Setenci idi yanılmıyorsam, o da benzer şeyler söyledi dün.
Bekleyip göreceğiz bakalım.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671

Gerçek hesap mı bu?

Öyle bir şey varsa bütün Bjk Kulübü üyelerine benden yemek :)

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] bekliyoruz kararı dört gözle. Off bide iftara :)

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Beşiktaş'ın stadı belli oldu!

tsn_haber_detay.asp

Beşiktaş'ta stat sorunu artık tamamen çözümne kavuştu. Siyah-beyazlılar, bu sezon maçlarını oynayacağı stadı belirledi.

Dün, TurkFutbol.Com'dan İlker Koç'a Beşiktaş'a stat konusunda kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyleyen Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, bugün de TurkFutbol'a Beşiktaş ile anlaştıklarını açıkladı.

Öksüz, "Dün akşam 20.00'de Beşiktaş yönetimi ile Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda maçlarını oynamaları konusunda anlaşma sağladık. Şu anda sözleşmeler hazırlanıyor. İki kulüp arasında sözleşmeleri yarın ya da en geç salı günü imzalayarak TFF'ye göndereceğiz" dedi.

Beşiktaş'ın ligde oynayacağı 14 maçı Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda belirten Öksüz, "Beşiktaş 14 maçın dışında kalan derbileri ve tüm kupa maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacak" ifadelerini kullandı.

Orhan Şam konusuna da değinen Öksüz, "Turgay Ciner beyin bu konuda kararı kesin. Bizim de kararımız değişmeyecek. Ama Orhan konusu tamamen Fenerbahçe ve menajerinin hatasıdır. Bizden izin alsalardı bunlar yaşanmazdı. Bizim sağ bek ihtiyacımız var ve Orhan da bizim için önemli bir futbolcuydu. İşlerin bu noktaya gelmesini istemezdik" ifadelerini kullandı.

Bu arada Beşiktaş'ın Kasımpaşa'ya maç başına 225 bin tl ödeyeceği iddia edilirken sözleşme detaylarının yarın açıklanması bekleniyor.

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=16367

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Beşiktaş İlk yarı Fikstürü

1.Trabzonspor - E

2.Kayseri Erciyes -D

3.Gaziantep -E

4.Bursaspor -D

5.Galatasaray -E

6.Antalya -D