Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Buda Benden Olsun!
Teşekkürler Beşiktaşk
Fenerin 2-1 Üstünlüğü İle Biten Macın Ardından Tribünden Yaptıgı Hareket İle Besiktas U-18 Takımından Kovulan Burak Yılmaz'a Kartaliçelerimizden Mesaj Var

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
20120503.210741_IST525_1813288.jpg

20120503.212132_IST534_1813298.jpg

20120503.210959_IST526_1813290.jpg

20120503.212207_IST535_1813299.jpg

20120503.211201_IST530_1813294.jpg

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Almeida'nın ifade troll face olmuş :biggrin:

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bugün senin hakkındaki saçma sapan eleştiri ve yorumları görünce ne kadar büyük takım olduğunu gördüm. Helal olsun sana Beşiktaşım :)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Geçen maçta galatasaraylılar Beşiktaş, Beşiktaş diye bağırıyordu, şimdi fenerliler yaptı aynı şeyi. Konu hakkında yorum yapmak istemiyorum sevgili Beşiktaşlı arkadaşlarım. Varın siz deyiverin ne diyecekseniz.

Bu galibiyet en azından bir ders olacaktır karşı takımlara.

Beşiktaş hiç kimse için oynamaz.

Beşiktaş ne satılıktır, ne de şikeci.

Beşiktaş sadece Beşiktaş için oynar.

Uyurken Besmeleden sonra Beşiktaş, uyanırken Besmeleden sonra Beşiktaş.

Beşiktaş biziz, biz Beşiktaş.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Gerçekten çok sabırlı oyuncularımız varmış. Bu hakemlerin ağzını burnunu kırmamak için profesyonellikten önce büyük bir sabır gerekir.

149433_333660310035193_243532235714668_854357_64730157_n.jpg

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@deatmania
Konu deatmania tarafından (Bugün Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.
birde resimin neden silindigi hakkında bilgi verirse silen modumuz sevinirim
forumda onca resim varken +16 hatun olayları anadan dogma kadınların resimleri rahatsızlık vermedıde Beşiktaşımın taraftarının yaptıgı mı rahatsızlık verdi?

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Fotoğraf tartışma yaratabilirdi hocam.

"Koyduk" haraketi vardı, sende biliyorsun.

O yüzden kaldırdım.
bende biliyorum farkında olarak koydum
vede hiç bir Renktaşım fotografı kaldır vs diye yorum yapmadılar aksine fotografı begenen üyelerimiz var...
konuda haraket yapan kızlar kıme yaptıgı belli o gun ki maç müsabakasında yendigimiz takım taraftarının bu konu başlıgı altında ne işi var zaten... resmi tekrardan yüklenmesini talep ediyorum sayın modum

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
bende biliyorum farkında olarak koydum
vede hiç bir Renktaşım fotografı kaldır vs diye yorum yapmadılar aksine fotografı begenen üyelerimiz var...
konuda haraket yapan kızlar kıme yaptıgı belli o gun ki maç müsabakasında yendigimiz takım taraftarının bu konu başlıgı altında ne işi var zaten... resmi tekrardan yüklenmesini talep ediyorum sayın modum

Sevgili kardeşim,

Seni anlıyorum ama, karşı taraf için sorun teşkil eder.

Lütfen biraz anlayışlı ol.Yani bu forumda bu tür mesajlar sizlere yakışmıyor.

Resimde açıkça "koyduk" ibaresi vardı.

Konuyu uzatmamanı diliyorum.

İyi akşamlar.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
deatmanıa herhalde modlugun verdıgı seyıyle herseyı sılıyor :D

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Hentbol Takımımız, yarın Süper Lig finali 3. maçında Bş. Bld. Ankaraspor'u ağırlayacak.

hentbolmaliyebb_1.jpg

Büyükşehir Belediye Ankaraspor'u 27-25 yenerek final serisinde durumu 1-1 yapan Hentbol Takımımız, yarın rakibiyle 3. kez karşı karşıya gelecek. Hentbol Süper Ligi Şampiyonunu belirleyecek bu zorlu mücadele, Süleyman Seba Spor Salonu’nda saat 18.00’da başlayacak.

Şampiyonluk yolunda ilerleyen takımımızı desteklemek üzere, tüm taraftarlarımızı BJK Süleyman Seba Spor Salonu’na bekliyoruz.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/52248/hentbolda_sampiyonluga_dogru.html

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
MysteЯio;2246798 dedi ki:
Hentbol Takımımız, yarın Süper Lig finali 3. maçında Bş. Bld. Ankaraspor'u ağırlayacak.

hentbolmaliyebb_1.jpg

Büyükşehir Belediye Ankaraspor'u 27-25 yenerek final serisinde durumu 1-1 yapan Hentbol Takımımız, yarın rakibiyle 3. kez karşı karşıya gelecek. Hentbol Süper Ligi Şampiyonunu belirleyecek bu zorlu mücadele, Süleyman Seba Spor Salonu’nda saat 18.00’da başlayacak.

Şampiyonluk yolunda ilerleyen takımımızı desteklemek üzere, tüm taraftarlarımızı BJK Süleyman Seba Spor Salonu’na bekliyoruz.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/52248/hentbolda_sampiyonluga_dogru.html

İnşallah Beşiktaş kazanır.

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arroyo'nun son nefesteki basketleri.

Uzamatlar icin 3luk:

[video=youtube;FRrIy5CYe00]http://www.youtube.com/watch?v=FRrIy5CYe00[/video]

ve zaferin basketi:

[video=youtube;MXcS7z4ajvs]http://www.youtube.com/watch?v=MXcS7z4ajvs[/video]

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8

Kartal, hentbolda şampiyonluğa uçtu

Hentbol Erkekler Süper Lig final serisinde Beşiktaş, son maçta Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'u 27-25 mağlup etti ve şampiyonluğunu ilan etti. Siyah beyazlılar, üst üste 4. ve toplamda 8. şampiyonluğunu kazandı.

hentbol3_11DPR.jpg

Erkekler Süper Lig final serisinde Beşiktaş, son maçta Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'u 27-25 mağlup etti ve şampiyonluğunu ilan etti. Siyah beyazlılar, üst üste 4. ve toplamda 8. şampiyonluğunu kazandı.

NTV Spor'dan canlı olarak yayınlanan mücadele, oldukça büyük bir çekişmeyle başladı. İlk dakikaların ardından kontrolü biraz olsun eline alan Beşiktaş, 6-4'lük üstünlüğü sağladı. Ancak Ankara Büyükşehir Belediyesi, çabuk toparlandı. İlk yarının sonlarına doğru dengeyi sağlayan Ankara ekibi, öne de geçmeyi başardı ve maçın ilk yarısını 9-8 önde tamamladı.

Beşiktaş, ikinci yarıya da iyi başlayan taraf oldu. Ancak rakibinin etkili oyunu karşısında siyah beyazlı ekip, farkı artırma şansını kullanamadı. Mücadelede son dakikaya kadar 2 farkı yakalayan takım olmazken, Beşiktaş son saniyede eline geçen şampiyonluk fırsatından ise yararlanamadı.

Bitime 3 saniye kala kazanılan 7 metre atışında Viktor Ladyko'nun atışını kaleci Taner çıkardı ve mücadele, 18-18 ile uzatmaya gitti.

Uzatmanın ilk devresine, üst üste bulduğu 2 golle başlayan Beşiktaş, kalesinde ise 3 gol gördü ve 21-20 geriye düştü. İlk uzatmadaki son hücumda iyi savunma yapan Ankara ekibi, uzatmanın ikinci devresine 21-20 üstünlükle girdi.

Uzatma bölümünde ikinci devrede de büyük çekişme devam etti. Savunmaların yorulduğu ve hataların çoğaldığı dakikalarda, Ankara Büyükşehir Belediyesi daha kontrollüydü. Son saniyeye de Ankara temsilcisi 24-23 önde girmesine karşın, Beşiktaş'ın son hücumda kaydettiği 7 metre golü, maçın tekrar uzatmaya gitmesini sağladı.

Maçtaki eşitliği bozamayan takımlar, 3. uzatma setinden de 25-25'lik beraberlikle ayrıldı. Son uzatma devresinde
rakibine oranla daha istekli olan Beşiktaş, maçın sonunda dengeyi bozdu ve 27-25'lik skorla şampiyonluğunu ilan etti.

Beşiktaş, üst üste 4. ve toplamda 8. şampiyonluğunu ilan etti.

http://www.ntvspor.net/haber/diger-...ga-uctu?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tebrikler Beşiktaş.Bi lafım da NTVSPOR a.Arkadaş koca kanalda yok mu hentbol bilen bi spiker ben böyle rezalet bi anlatım daha duymadım,görmedim

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
[h=1]Hentbolda Şampiyonluk geldi[/h]
hentbolda_sampiyonluk_geldi_1336509588.jpg

Hentbolda Erkekler Süper Lig Finali'nde Büyükşehir Belediye Anakaraspor'u 27-25 mağlup eden Beşiktaş şampiyon oldu. Siyah beyazlılar, üst üste 4. ve toplamda 8. şampiyonluğunu kazandı.Büyük bir çekişmeyle sahne olan maçta, ilk dakikaların ardından kontrolü biraz olsun eline alan Beşiktaş, 6-4'lük üstünlüğü sağladı. Ancak Ankara Büyükşehir Belediyesi, çabuk toparlandı. İlk yarının sonlarına doğru dengeyi sağlayan Ankara ekibi, öne de geçmeyi başardı ve maçın ilk yarısını 9-8 önde tamamladı.
Beşliktaş, ikinci yarıya da iyi başlayan taraf oldu. Ancak rakibinin etkili oyunu karşısında siyah beyazlı ekip, farkı artırma şansını kullanamadı. Mücadelede son dakikaya kadar 2 farkı yakalayan takım olmazken, Beşiktaş son saniyede eline geçen şampiyonluk fırsatından ise yararlanamadı.Bitime 3 saniye kala kazanılan 7 metre atışında Viktor Ladyko'nun atışını kaleci Taner çıkardı ve mücadele, 18-18 ile uzatmaya gitti.
Uzatmanın ilk devresine, üst üste bulduğu 2 golle başlayan Beşiktaş, kalesinde ise 3 gol gördü ve 21-20 geriye düştü. İlk uzatmadaki son hücumda iyi savunma yapan Ankara ekibi, uzatmanın ikinci devresine 21-20 üstünlükle girdi.Uzatma bölümünde ikinci devrede de büyük çekişme devam etti. Savunmaların yorulduğu ve hataların çoğaldığı dakikalarda, Ankara Büyükşehir Belediyesi daha kontrollüydü. Son saniyeye de Ankara temsilcisi 24-23 önde girmesine karşın, Beşiktaş'ın son hücumda kaydettiği 7 metre golü, maçın tekrar uzatmaya gitmesini sağladı.
Maçtaki eşitliği bozamayan takımlar, 3. uzatma setinden de 25-25'lik beraberlikle ayrıldı. Son uzatma devresinde rakibine oranla daha istekli olan Beşiktaş, maçın sonunda dengeyi bozdu ve 27-25'lik skorla şampiyonluğunu ilan etti.Beşiktaş, üst üste 4. ve toplamda 8. şampiyonluğunu ilan etti.

Kaynak : HABER1903

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Tebrikler Asi Ruhlu Beşiktaşım
Tebrikler Kara Kartalım!

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar biliyorum, boş konuşmayı sevmiyorsunuz.
Diğer takım taraftarlarından çok farklıyız, ergenimiz bile ağır durur, susmasını bilir, konuşmasını bilir.
Haddim olmayaraktan sizden rica ediyorum, konu başlığına daha çok katılımda bulunalım.
Saygılar.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar biliyorum, boş konuşmayı sevmiyorsunuz.
Diğer takım taraftarlarından çok farklıyız, ergenimiz bile ağır durur, susmasını bilir, konuşmasını bilir.
Haddim olmayaraktan sizden rica ediyorum, konu başlığına daha çok katılımda bulunalım.
Saygılar.
ben bizzat kendim güncel Beşiktaşımızla İlgili Haberleri Bu Konu Başlığı Alınta Toplayacağım elimden geldigi kadar şu dakikadan sonra haber paylaşımında bulunacagım