Satış yapmak forumda yasaklansın

Bu konuyu okuyanlar

EditerTR

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bazı üyeler, forumda satış yapmaya çalışıyor. Bunların güvenilir olup olmadığını bilmiyoruz dolandırılma ihtimalini. Satış yapmak isteyenler kendilerini kanıtlayıp özel bir rol alabilirler veya satış yapmak yasaklanabilir. Çünkü dolandırılma ihtimali çok yüksek geliyor.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Normalde kural olarak satış yapabilmek için ikinci el bölümüne konu acmalari lazım tabi burası mod onaylı su an gerekli şartlar ise en az 100 mesaj sahibi olmalari

EditerTR

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Normalde kural olarak satış yapabilmek için ikinci el bölümüne konu acmalari lazım tabi burası mod onaylı su an gerekli şartlar ise en az 100 mesaj sahibi olmalari
100 mesajdan az konu açanlar var, mod onayı olmayan kategorilerde sanırım açıyorlar satış konularını

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Aynen öyle onlarda siliniyor genelde. Arada yönetimin gözünden kacmazlarsa

Reaksiyon puanı
221
Bence satış yapacaklar ilk önce mod. Adayı yada moderator olmalı. Veya 1000 mesaj üstü olmalı.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Arkadaşlar ilknmesajimda belirttiğim gibi kuralları mevcut isteyen ikinci el bölümünde bunlari okuyabilir. Diğer bölümde gördükleriniz raporlamaniz yeterli. Yönetici arkadaşlar uygunluguna göre karar verirler zaten.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Forumda kimse yeni bir üyeden kolay kolay ürün almaz diye düşünüyorum. Onun dışında bu konuya yazanları da 4-5 aydır forumda görüyorum, az çok nasıl insanlar olduğunu biliyorum mesela. İnsanlar alım satım yapacağı insanları bu şekilde seçerek alışveriş yapabilir. Yeni üyeden almak isteyenler de riski kabul ederek alır. Ben bu konuda bir sıkıntı görmüyorum.

EditerTR

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Forumda kimse yeni bir üyeden kolay kolay ürün almaz diye düşünüyorum. Onun dışında bu konuya yazanları da 4-5 aydır forumda görüyorum, az çok nasıl insanlar olduğunu biliyorum mesela. İnsanlar alım satım yapacağı insanları bu şekilde seçerek alışveriş yapabilir. Yeni üyeden almak isteyenler de riski kabul ederek alır. Ben bu konuda bir sıkıntı görmüyorum.
Sonrasında şikayetvara shiftdeleteyi falan yazarlar oradan ürün aldım dolandırıldım diye her şey beklenebilir

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Sonrasında şikayetvara shiftdeleteyi falan yazarlar oradan ürün aldım dolandırıldım diye her şey beklenebilir
İkinci el alım satım için böyle bir şey söz konusu olamaz. Tıpkı diğer 2. El alım satım uygulamalarında olduğu gibi satıcılar forumu bağlamaz.

Son mesajlar