(SATILDI) Samsun galaxy s3 16 gb (mavi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sen bu telefonu 15-20 yıl sakla müzeye verirsin:D daha çok para eder:)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
15-20 yila kendimiz muzelik oluruz :D

Samsungların sıfır piyasası süperken 2. El piyasası çok kötü çünkü samsungdan benim gibi dili yananlar samsung yerine 2. el temiz kullanılmış başka markaların modellerine yöneliyorlar ikinci el alacak adamda 600-700 civarına sıfır model alıyor çünkü emin olamıyorlar nasıl kullanıldığına ancak kefil lazım ki kolay satabilsin(Çok mu bozdum moralini:)) öte yandan inşallah en kısa sürede satarsın ve şu samsung denilen illet markadan kurtulursun ve bir daha ekranına bile bakmazsın:)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Samsungların sıfır piyasası süperken 2. El piyasası çok kötü çünkü samsungdan benim gibi dili yananlar samsung yerine 2. el temiz kullanılmış başka markaların modellerine yöneliyorlar ikinci el alacak adamda 600-700 civarına sıfır model alıyor çünkü emin olamıyorlar nasıl kullanıldığına ancak kefil lazım ki kolay satabilsin(Çok mu bozdum moralini:)) öte yandan inşallah en kısa sürede satarsın ve şu samsung denilen illet markadan kurtulursun ve bir daha ekranına bile bakmazsın:)

Bakalim aslinda samsunga gicigim biraz telde bir sorun yok ama 1500 lere alinan telefon 500 e kadar bile dusunce insanin cani sıkılıyor :D bunu satarsam nexus alacagim karar verdim de hayirlisi

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bakalim aslinda samsunga gicigim biraz telde bir sorun yok ama 1500 lere alinan telefon 500 e kadar bile dusunce insanin cani sıkılıyor :D bunu satarsam nexus alacagim karar verdim de hayirlisi

Samsung aslında iyi telefon yapıyor ama adamların paradan ve satış rekorlarından gözü dönmüş olmalı ki cihazlarına hiç değer vermiyorlar fiyatını utanmadan 300-400 lira birden düşürüyorlar bundan dolayı nefret ediyorum

Reaksiyon puanı
16,118
nexus alma o daha gıcık eder lg g2 bak lumia920 bak daha iyi imkanın varsa iphone4s,5 bak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Samsung aslında iyi telefon yapıyor ama adamların paradan ve satış rekorlarından gözü dönmüş olmalı ki cihazlarına hiç değer vermiyorlar fiyatını utanmadan 300-400 lira birden düşürüyorlar bundan dolayı nefret ediyorum

belki de gerçek te değeri o bile değil kazıklıyorlar aslında 350lira'dan yüksek olmamalı fiyatları.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
nexus alma o daha gıcık eder lg g2 bak lumia920 bak daha iyi imkanın varsa iphone4s,5 bak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

belki de gerçek te değeri o bile değil kazıklıyorlar aslında 350lira'dan yüksek olmamalı fiyatları.

Nexus neden gicik etsin sorunsuz telefon yahu :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sahibindende telefon ilaninkredi karti bilgisi vermeden acamiyor muyuz acamadim o kategoride ?

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Sahibindende telefon ilaninkredi karti bilgisi vermeden acamiyor muyuz acamadim o kategoride ?
Ne yazık ki kredi kartı bilgileri olmadan olmuyor. Bu arada bi arkadaşa telefonundan bahsettim. Arkadaşın eline para geçer ve telefon satılmamış olursa talip olacak haberin olsun :D Eğer imkanın varsa kısa bi video çekebilir misin telefonunun her yerini gösteren? Ya da tüm açılardan çekilmiş net fotoğraflar çekebilir misin? Arkadaşımın çekinceleri var da o yüzden.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ne yazık ki kredi kartı bilgileri olmadan olmuyor. Bu arada bi arkadaşa telefonundan bahsettim. Arkadaşın eline para geçer ve telefon satılmamış olursa talip olacak haberin olsun :D Eğer imkanın varsa kısa bi video çekebilir misin telefonunun her yerini gösteren? Ya da tüm açılardan çekilmiş net fotoğraflar çekebilir misin? Arkadaşımın çekinceleri var da o yüzden.

Tamam bugun ceker koyarim kaptan

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
sanırım batarya olayı sıkıntılı onun 1 günü bile çıkarmak zor deniliyor. Benim de ilgimi çeken bi telefondu şahsen kulanmadım ama batarya testlerine filan bakarak söylüyorum.

Sabahtan aksama kadar mobil veri acik ve parlaklik sonda ise malesef 1 gun gitmez ancak iyi tarafi yanina alacaginiz bir pillw bu is hallolur

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

Buyrun cok hafif boya atması var bazı yerlerde onun dısında tertemiz gerekli acılardan cektim
mu8a8upa.jpg
zana5eqe.jpg
ysuseder.jpg
ahe4esev.jpg
huqa4agy.jpg
guverezy.jpg
a4u8ugy4.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ilan gunceldir arkadaslar 665 den

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Indirimli fiyata galaxy s3 sok fiyat :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
1 mayis tatili dolayisiyla 660 tl oldu fiyat :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ilan 665 den gunceldir arkadaslar

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Biri su telefonu alsın yazık adama yeter da :D Param olsa alırdım ama yok iste :D

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Tek bir hayalim var su telefonu satmak :D

Dostum elinde s3 var satmak bu kadar zor olmamalı ya :) benim arkadaşım 3 4 ay önce telefoncuya 650 tl ye sattı. Düşün onlar resmen telefonu ölü fiyatından alır. Yani sahibinden.com get ile sattığın ürünlerde kredi kartı bilgilerini istemiyor. Ben daha 2 hafta önce 2 tane ilan koydum o şekilde benim de kredi kartım yok. O olmadı sanalpazar.com var komisyon oranları çok düşük. Gittigidiyor var. Ama en çok şansın sahibinden.com da var tabi orası ayrı. Ama güzel bir ilan hazırlayabiliriz istersen. Çünkü artık senin telefonun konusunu görmek istemiyorum :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dostum elinde s3 var satmak bu kadar zor olmamalı ya :) benim arkadaşım 3 4 ay önce telefoncuya 650 tl ye sattı. Düşün onlar resmen telefonu ölü fiyatından alır. Yani sahibinden.com get ile sattığın ürünlerde kredi kartı bilgilerini istemiyor. Ben daha 2 hafta önce 2 tane ilan koydum o şekilde benim de kredi kartım yok. O olmadı sanalpazar.com var komisyon oranları çok düşük. Gittigidiyor var. Ama en çok şansın sahibinden.com da var tabi orası ayrı. Ama güzel bir ilan hazırlayabiliriz istersen. Çünkü artık senin telefonun konusunu görmek istemiyorum :D

Get ile ilan olayini anlayamadim yarin bir araştırır bakarim ve ben de gittim buradaki bir telefoncuya 550 verdi niye oyle dedim senden daha fazlaya alirsam ben kaca satacagim dedi :D 700 e satiyormus

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Get ile ilan olayini anlayamadim yarin bir araştırır bakarim ve ben de gittim buradaki bir telefoncuya 550 verdi niye oyle dedim senden daha fazlaya alirsam ben kaca satacagim dedi :D 700 e satiyormus

Get olayını anlatayım kısacası. Şimdi Get ile koyduğun zaman karşı taraf kredi kartı ile cep telefonunu alabilme imkanına sahip. İstersen açıklama kısmına kapıda ödemeyle gönderirim veya elden de teslim olur gibi şeyler yazabilirsin tabi. Get ile bir ilan yayımlandığında belirlediğin fiyattan sahibinden.com komisyon keser. bu oran sahibinden de %7. Şimdi diyelim ki sen 650 tl den koydun telefonunu. Tabi hesap adresini sahibindene girmen gerekli (ayarlardan). Alıcı normal alışveriş sitesinden alır gibi kredi kartıyla senin telefonu alıyor. Para sahibinden.com'un hesabına geçiyor. Sonra sen ilanda belirttiğin sürede telefonunu gönderiyosun alıcıya. Alıcı bakıyo beğenirse ödemeyi onayla diyor sahibinden üzerinden ve para senin hesabına geçiyor. Yani işlemler tamamen güvenli. Ha şöyle diyebilirsin. Adam aldı ama parayı onaylamadı. 3 iş günü süresi var onaylamazsa otomatik onaylanıyor zaten. Tamamen güvenli bir sistem zaten o yüzden oluşturuldu. Ben yıllarca kullandım bi sıkıntısını görmedim. Ama komisyonu senden kesiyor o ayrı. Mesela 650 tl'ye koyarsan eline gececek para 604,5 tl.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ilani get ile koydum sahibindene onay surecinde burada da fiyati en son olarak 650 tl yaptim ilan gunceldir

ss1984

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlanı sahibindene koyman iyi olmuş ama benim tavsiyem sanalpazar a koyman olur. Hem ilan ücretsiz , kesinti %5 .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...