Şarj çok hızlı bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

SanSyRase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
ben kendime geçtiğimiz hafta 430 tl ye tablet aldım çok güzel bir tablet değil ama 2500 Mah pil kapasitesi var android 10 işletim sistemine sahip 2 GB Ram 16 GB dahili hafıza ve 32 GB Sd cart takılı kutusunun arkasında "ilk kullanımdan önce 8 saat şarj edin ve ilk 3 kullanımda 8 saat şarj edin yazıyordu" tablet geldiğinde şarjı sıfırdı kutu arkasında yazan şarj talimatlarını yaptım hatta fazladan da beklettim ertesi gün sabah dersim için kalktığımda şarj %100 den %28 düşmüştü cihazın pilinin tamamen bitmesini bekledim ve bir gün boyunca yine şarjda bıraktım artık cihaz boşta iken %13 - %16 civarlarında şarjı düşüyor pil tasarrufu açık olmasına rağmen %100'den %0'a (test ettim) sıfır kullanım parlaklık 0 wifi ve bluetooth kapalı ekran kapalı bir şekilde 3 gün normal kullanımda 1 gün bile beni götürmüyor cihazda eba , zoom , teamlink ve sistem uygulamaları var pili çok hızlı bitiyor nasıl düzelte bilirim yardımcı olur musunuz

SanSyRase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
benim o kadar para verecek durumum yok aldığım tableti de online derslere katılmak için kendi haftalık aldığım paraları biriktirerek aldım hayırlı olsun

SanSyRase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
TAM TERSİNE BENİM TAB A7 VAR SARJI BİTİRMEK ÇOK ZOR 1 GÜN FULL KULLANSAM ÖYLE BİTİYOR BENDE 1 HAFTADIR ALDIM
Mesaj otomatik birleştirildi:

SENİN BATARYAYI DANDİK VERMİŞLER:(
garanti belgesi var firma başlatmamış internet üzerinden aldım garantiye yinede gönderebilir
miyim ama fişini attım

SeNNuri2131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
garanti belgesi var firma başlatmamış internet üzerinden aldım garantiye yinede gönderebilir
miyim ama fişini attım
pek sıkıntı olmaz ama keşke alırken tabletin mah değerine baksaydın 2500 mah ciddi anlamda çok düşük benim tablet ucuz olmasına rağmen 7200 mah var dikkat etmeliydin

bendede tek garanti belgesi var

SanSyRase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
pek sıkıntı olmaz ama keşke alırken tabletin mah değerine baksaydın 2500 mah ciddi anlamda çok düşük benim tablet ucuz olmasına rağmen 7200 mah var dikkat etmeliydin

bendede tek garanti belgesi var
tab a7 ucuz mu 1.394,99 tl 430 tl tek verebilirdim ve o fiyat için pil kapasitesi iyi bunada şükür

bendede tek garanti belgesi
2500 mah çok düşük değil yine iyi ama benim tablette sanki 200 mah var

pili düzeltmem için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme: