Sar değeri

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Güvenir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi mi5s in sar değeri yüksek olduğu konusunda birkaç yazı okudum bu doğru mudur? Bir de telefon kendiliğnden kapandı açılmadı, anakartı yandı diyenler var? Bu telin bu kadar ucuz olmasının sebeplerinden bir tanesi bunlar mı acaba? Kullanılan malzeme kalitesinin düşük olması gibi şeylerden bahsediliyor.. Kafam karıştı...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok malzeme kalitesi değil malzemeleri iyi de nasıl ucuza satılıyor bilinmiyor. Sar değeri Mİ5in yüksek Mİ5Sin ona göre düşük diye biliyorum yasal sınırları aşmıyorlar zaten dert etme çok

Ahmet Güvenir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yok malzeme kalitesi değil malzemeleri iyi de nasıl ucuza satılıyor bilinmiyor. Sar değeri Mİ5in yüksek Mİ5Sin ona göre düşük diye biliyorum yasal sınırları aşmıyorlar zaten dert etme çok
Sar değeri Avrupa standartlarına göre 2.0 geçmedikçe sorun yok diyorlar. Bu telin de baş 0.768 vücut 1.0

Reaksiyon puanı
16,118
o yüksek diyenlerin ceplerine baksan 1,5-2watt olan eski iphone vardır abartıyorlar 2watt altı olması yeterli tehlike yok...
mutfaklarında ki mikrodalga fırın daha yüksek sar veriyor halbuki...

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Xiaomi mi5s in sar değeri yüksek olduğu konusunda birkaç yazı okudum bu doğru mudur? Bir de telefon kendiliğnden kapandı açılmadı, anakartı yandı diyenler var? Bu telin bu kadar ucuz olmasının sebeplerinden bir tanesi bunlar mı acaba? Kullanılan malzeme kalitesinin düşük olması gibi şeylerden bahsediliyor.. Kafam karıştı...
Biz 5110 zamanın dan geldik sıkıntı Yok kardeş. İşin espirisi bir yana da sar değeri önemli ama eğer bir telefon marka ise yani belli bir Pazar'ı varsa sar değeri yasal standartın üzerinde olamaz bu bütün markalar için geçerli. Ona o izini veren yetkililer ülke pazarına getiren kişiler testini yapar öyle gelir. Sar değeri nasıl çok yüksek olur merdiven altı üretim telefonlarda mesela büyük markanın takliti olan telefonlarda yüksek olur çünkü hiç bir denetimi testi Yok. Yine içim rahat etsin derken A markasının müşteri hizmetlerine mail gönder büyük ihtimal geri dönüş yaparlar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hatta takıntı yapan arkadaşlar için bir yöntem daha söyleyim internet geniş bir dünya almak istediğin marka modeli araştır başka hangi ülkelerde var eğer Avrupa ülkelerin de yer alıyorsa bazısı o zaman sıkıntı Yok zaten adamlar önlerine gelen telefonu sokmazlar ülkelerine.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
aklımda mi 6 almak var hatta mi 6 plus .bunun sar değerleri nasıl.bende buna dikkat ediyorum

Son mesajlar