Samsung'un Karlılığı Hızla Azalıyor!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
s3 kullanıcısıyım , iphone 6 alma arifesindeyim.

iphone 4s den sonra cıkmış bir cihazı 18 ay öncesinde ( iphone a göre ) güncelleme desteğini kesti.

tamam cynogen kullanıyorum son sürüm ama aynı şey degil adamlar resmen dalga geçiyor. android tarihinin en yüksek satışını yapmış cihaza güncelleme çıkarmayip daha ucuza s3 neo cıkartip ona 4.4.4 vermek nedir ya dalga geçer gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gerçekten malzeme kalitesi cok düşük bi telefon

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ben hep diyorum sonra Samsung fanları gelip tüm sektörlerde ki faaliyetlerinden bahsediyorlar. :lol:

S4 ile Samsung gerileme dönemine girdi, Note 4 ve Alpha seriside kurtarmıyacak malesef. Piyasa artık akıllandı, Samsung halen bilgisiz kullanıcıları göz boyama ile kandırsada pek çok kullanıcı uyandı ürünlerin çöp olduğuna. :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
alan sesi için alıyor diyecem gt-s5360'a 4.3 room attım sesi arttı belki müzik için iyidir samsunglar.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
4 senelik htc wildfire s imin kulaklik muzik ses kalitesi s4ten daha iyi. Tecrubeyle sabittir yani. Dis ses olarakta biraz daha az s4 ten ama gene daha kaliteli. Gerisini siz anlayin.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Note 2 kullanıyorum 1 yıldır. Büyük ekranlı telefona alıştım, belki 2 yıl sonra IPhone'a dönüş yapabilirim.

Samsung'un yapması gereken tek şey fazla telefon çıkarmaması. Yılda 2 tane çıkarsa Eyvallah diyeceğiz ama adamlar yılda 10 telefon çıkarır mı arkadaş.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
S3 kullanıyordum çok satmış bir cihaza 4.4 vermedi ben de LG G3 aldım bir daha samsung kullanacağımı sanmıyorum

AngryPowers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyaz samsung kullanıcıları devam etsin bakalım almaya :D