Samsung'tan 3 SIM Kart Destekli Telefon

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Yenilik açısından önemli üzerine geliştirmeler yapılacağı kesin ama şimdilik gereksiz bence :)

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Alacağım hatlar

PTTCELL
BİMCELL
POCELL
:dirol:

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Birine Avea birine Turkcell diğerine de Vodafone takıp hangisi nerede çekiyor bakarız artık :D

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Al işte samsung rutin olarak devam ediyor yeni model çıkarmaya çok afedersiniz galaxy ismini duydukça istifra edecem.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
sacma , telefnun arkasinda 3 tane kamera olmasi gbi bisey

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
ilginç ilginç yorum yapanlar var ya.

kimisi zaten hep yorum yapmak için bişeyler geveliyor. yorumlar lay lay lom.

3 sim kartı 3 kameraya benzetmek hayal gücü isterdi. arkadaş bunu başardı. tebrik ediyorum kendisini. tek hat olduğu halde çift kameralı telefonlara ne diyecek acaba?

neyse, bundan uzun zaman evveldi, o zamanlar bile 3 hatlı meselesi vardı. hatta yanlış hatırlamıyor isem trident gibi çin malı bir telefonda 3 hat vardı.

ha bi de tiksindim diyen var, onu çözemedim. istifraya mı dedi, ortaya mı anlamadım.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Firma kimseye cihazı dayatmıyor. 3 hattı aynı cihazda kullanmak isteyen, farklı hatları yoğun kullanan insanlar ya da iş telefonu, özel hat ve farklı tarife için farklı hat kullanan Kişiler için 2 ya da 3 telefon taşımak yerine böyle bir cihaz tercih sebebi olabilir.
Senin için lüzumsuz ise bu tüm insanlar için aynı anlama geliyor demek değildir. Herşeyi kendi kriterleri ile değerlendirmek de genelde ergenlerde görünen ilginç bir benmerkezcilik...

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ilginç ilginç yorum yapanlar var ya.

kimisi zaten hep yorum yapmak için bişeyler geveliyor. yorumlar lay lay lom.

3 sim kartı 3 kameraya benzetmek hayal gücü isterdi. arkadaş bunu başardı. tebrik ediyorum kendisini. tek hat olduğu halde çift kameralı telefonlara ne diyecek acaba?

neyse, bundan uzun zaman evveldi, o zamanlar bile 3 hatlı meselesi vardı. hatta yanlış hatırlamıyor isem trident gibi çin malı bir telefonda 3 hat vardı.

ha bi de tiksindim diyen var, onu çözemedim. istifraya mı dedi, ortaya mı anlamadım.
sadece tasarımdan tiksindim yoksa iş telefonu olarak kullanılabilir lütfen geniş düşün analiz et

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3 kamera olması gibi bişey nasıl bir yorumdur ya akıl sıra erdiremedim.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
2 kamera 3 boyut, 3 kamera 4 boyut için belki :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2 kamera 3 boyut, 3 kamera 4 boyut için belki :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Yeni bir şey çıkardıklarında bunu en düşükten başlatıyorlar yaa bütüün küfürleri edesim geliyor. Ne var yani S4 gibi bir telefona koysan 3 sim kartı? Millet olarak protesto etsek, kimse samsung almasa bu işi çözeriz bence..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yeni bir şey çıkardıklarında bunu en düşükten başlatıyorlar yaa bütüün küfürleri edesim geliyor. Ne var yani S4 gibi bir telefona koysan 3 sim kartı? Millet olarak protesto etsek, kimse samsung almasa bu işi çözeriz bence..

Soyle bir gorus var birden fazla sim kartli telefon dandik olur diye bilmiyorum belki bunla alakasi olabilir

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Soyle bir gorus var birden fazla sim kartli telefon dandik olur diye bilmiyorum belki bunla alakasi olabilir

Çünkü çift sim kartı hep çin malı, ucuz telefonlarda gördük de o yüzden böyle bir kanı oluştu hepimizde. Buna neden olan da yine bu lanet firmalar işte. Allah fabrikalarına ateşler salsın ne diyim..

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Samsung islemci de ram de sayiyi artirir cihazi iyi gostermeye calisirdi hep. Vah vahh samsung ne hallere dustun anca sim karti artiraviliyorsun artik yazik valla

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Farklı bir kitle yakalamak için bu fazla satılacağınıda düşünüyorum

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Farklı olmuş ama çok da satmaz herhalde sadece 3 hat için alınabilecek telefon.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bu arkadas kesin iPhone fanından :D

iphone'dan nefret ederim ve hiçbir firmaya karşı fan da değilim. Lg kullanısıyım ancak Nokia'dan samsunga sony'den iphone'a hemen her marka cihaz kulladim ve her cihazin iyi ve kotu yonlerini her zaman belirledim ama gene de şunu söyleyeyim samsung'dan nefret ediyorum

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
3 sime benim ihtiyacım yok ama hafıza kartı girişi çok olabilir :D

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
sahtekarlar için iyi bir gelişme olsa gerek tak çıkar sıkıntı oluyordur bence...