Samsung v Huawei

?

• Huawei P30 Pro

Kullanılan: 0 0.0%
  • Huawei Mate 30 Pro

Kullanılan: 4 28.6%
  • Samsung Note 10 Plus

Kullanılan: 10 71.4%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar, iPhone xs kullanıcısıyım ama android telefona ihtiyaç duyuyorum haliyle şimdi kafamı kurcalayan 2 telefon var önceliğin hızlı sarj olması güzel fotoğraf çekmesi ve batarya ömrü sizce bu 2 modelden hangisi alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sizce iphone xs mi bu seçenektekiler mi daha iyi ben ios a yeni geçtim de şu yedekleme vs çok farklı geldi bana sankim android daha kolay gibi ama çözemedim zamanla düzelir sanırım

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba dostlar, iPhone xs kullanıcısıyım ama android telefona ihtiyaç duyuyorum haliyle şimdi kafamı kurcalayan 2 telefon var önceliğin hızlı sarj olması güzel fotoğraf çekmesi ve batarya ömrü sizce bu 2 modelden hangisi alınır
P30 pro arka kamerası gündüz sensörden dolayı renklerde saçmalıyor.Mate 30 Pro kamerada hepsinden iyi ama Google servislerinin olmaması uygulamalarda canını sıkabilir.Üçü arasında Note 10 plus en mantıklı tercih gözüksede ben S20 al keyfine bak derim.

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Üçü arasından Note 10 Plus derim. Fakat s-pen'e ihtiyacınız yoksa S20 serisi daha mantıklı bir seçenek olur.

Bu arada İOS'tan memnunsanız hiç geçmeyin derim, 5G cihazlar yaygınlaşana kadar Xs çok rahat dayanır.

Son düzenleme:

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
S20 serisini düşünmedim hiç fiyatları da yakın aslında düşünülebilir

Muhammet Kangal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

Ve sizce iphone xs mi bu seçenektekiler mi daha iyi ben ios a yeni geçtim de şu yedekleme vs çok farklı geldi bana sankim android daha kolay gibi ama çözemedim zamanla düzelir sanırım
Note10+

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Note10+ ama S20 serisinede bakın derim fiyat olarak yakınlar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
xs gibi modele sahipken bence değiştirme öğrenmen çok kolay ios sistemini başlangıçta biraz karışık geliyo

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
xs gibi modele sahipken bence değiştirme öğrenmen çok kolay ios sistemini başlangıçta biraz karışık geliyo
Değişim değil yedek alacağım ama hani iphone yi mi yedek yapsam diye düşündüm çünki fotoğraf vs atma yedekleme vs işleri android de çok kolay malum iPhone da güvenli ama işte icloud vs uğraştırıyor gibi

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Değişim değil yedek alacağım ama hani iphone yi mi yedek yapsam diye düşündüm çünki fotoğraf vs atma yedekleme vs işleri android de çok kolay malum iPhone da güvenli ama işte icloud vs uğraştırıyor gibi
iPhone'u yedek cihaz yapın androidde fotoğraf atma daha kolay

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Bütçeniz ne kadar?

Üçü arasından Note 10 Plus derim. Fakat s-pen'e ihtiyacınız yoksa S20 serisi daha mantıklı bir seçenek olur.
Aynen.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
S10 plus daha mantıklı bir seçenek.Eğer kalem olmazsa olmaz dersen note 10 plus.