Samsung TV'lerle Yayınları Kayıt Edin

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Makaleyi Okumak İçin Tıkla

USB girişinden TV yayınlarını kayıt etmeye ne dersiniz? Samsung'un bazı televizyonlarında yapacağınız küçük bir ayar ile televizyon yayınlarını USB belleğe kayıt edebilirsiniz!

TV yayınlarını kayıt ediyor musunuz? PVR özelliği televizyonlarda mutlaka olmalı mı?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Çok faydalı olmuş. Bende C 650 var. Fabrika ayarlarına dönüş TV kapalıyken oluyor.

Ama ben yinede servise makaleyi referans gösterip bilgi alcam ve servise açtıracam bu özelliği, sonra sakata gelmeyelim.

Yoksa süper bi özellik.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Çok faydalı olmuş. Bende C 650 var. Fabrika ayarlarına dönüş TV kapalıyken oluyor.

Ama ben yinede servise makaleyi referans gösterip bilgi alcam ve servise açtıracam bu özelliği, sonra sakata gelmeyelim.

Yoksa süper bi özellik.

Açacaklar mı? Bu bir pazarlama stratejisi.

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
benim tv de C650, valla sanki sakata gelecekmişim hissine kapıldım, servis açarmı acaba.

maksimus01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Açtım ve Gayet Sağlıklı Çalışıyor. Sorun Yok. Kayıt Özelliği Yanında Time Shift Özelliğide Kazanıyor. Tabi Bu Arada Sürekli Bir HDD ve USB Bellek Takılı Olması Gerek.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şimdi servisi aradık, adam diyor ki C650 ve C6000 de bu özellik açıkmış, ve sadece HD yayınlarında çalışıyor dedi... HD yayını olup da deneyebilen varmı? Sanırım bu Kablolu TV nin HD kanalları için geçerli, HDMI girişi içinde geçerli mi bilmiyorum. Burada anlatılanları yaparsak sanırım bütün yayınlar için geçerli değilmi?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Fark etmemesi lazım aslında. Peki bu özellik nasıl açık, nasıl anlıcaz.

d-Smart kullanıyorum TV açıkken REC tuşun abasınca bir halt olmuyor.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Şimdi servisi aradık, adam diyor ki C650 ve C6000 de bu özellik açıkmış, ve sadece HD yayınlarında çalışıyor dedi... HD yayını olup da deneyebilen varmı? Sanırım bu Kablolu TV nin HD kanalları için geçerli, HDMI girişi içinde geçerli mi bilmiyorum. Burada anlatılanları yaparsak sanırım bütün yayınlar için geçerli değilmi?

Bizede bu özellik c650 yok dedi. ,bunlar dalga mı geçiyor bizle. Başka bir arkadaşıma da bu özellik var ama Türkiye de açmıyoruz demişler..

Toplu şikayet etmek lazım