Samsung s2 ve fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bayadır para biriktiriyordum 1400 1500 arası ilk başta telefon almayı planlıyordum 6 7 aydır aklımda SGS2 var s3 çıktı ama fiyatlar hala aynı sahibinden de ki ilanlara bakıyorum 900 1000 arası bu fiyatlar 700 lira civarına düşer mi çünkü bilgisayar toplamayı da düşünüyorum.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Yerinde olsam bilgisayar toplardım :) Eğer telefona ihtiyacın varsa telefon şart tabi ki :)

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten telefona ihtiyacım var.Telefonun halini görsen al vur kır diceksin :D

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bilg. için daha fazla ayırmak için telefonun modelini düşürmek gibi bir seçenek var mı yoksa illaki s2 mi =)

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında şu an bilgisayarım var ama çok yavaş kalıyor artık işlemci ekran kartı ana kart ve ram almayı planlıyorum ama bir türlü düşmüyor s2 nin fiyatları :S ve ayrıca illa ki s2 :)

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Neden S2 istiyorsun.
Mesela 690 liraya arkadaşım Alcatel Androidli 4,3 inch ekranlı telefon aldı.
Gayet güzel bir cihaz.
Kalan 800 liran ilede pc ni yenilersin.

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığım telefonun iyi olması için s2 istiyorum telefon aldımmı daha 4 5 sene kullanıcam :D

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
S2 yi çumartesi günü 1399 a aldım vatan bilgisayardan oldukca memnunum

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun özellikleri demişsiniz hızlı,sağlam,göze hoş görünen beni bir 4 5 sene götürücek telefon.iPhone 4s demişsin de LeoNScooT 700 800tlye sana kim 4s veriyor.

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun güle güle kullanman dileğim ile
ama s3 varken s2 almak biraz yanlış olmuş tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama hani illa türkiyeden almak zorunda değildin yurt dışındaki akrabaların var ise getirte bilirdin
şuan itibari ile ben öyle düşünüyorum şahsen
yurt dışında s3 200 dolar mış :)

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hayırlı olsun telefonu ben de almayı düşünüyorum bir şekilde her hangi bir sorunla karşılaştınız mı şu ana kadar ? Bilgi verirseniz sevinirim :)

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Askerden yeni geldim telefona ihtiyacım vardı dandik telefonlar fazla takılmak istemedim ve bütcem s2 ye yetti s3 ü de iyice ucuzladığıdna alırız yurt dışındaki 200 $ olan telefon sözleşmeyle 2 yıl adamların hattını kullanıcaksın öyle biliyorum ven

Telefondaki sorunlar ortak ısınma sarj problemli onun dışında birşey yok bide dün facebook bildirim sorunu meydana gelmişti onuda hallettim sanırım :D şuan tekrar mesaj geldiğinde uyarı alıyorum

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Galaxy S2'den hiç bir şekilde şaşmamanızı öneririm. Hem şu sıralar fiyatı gayet iyi hemde gerçekten en baba telefonlardan.. Ben şuan kullanıyorum gayette mutlu ve mesut anlaşıyoruz telefonumla :)

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerilerin için teşekkürler fakat sadece s2 :)

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun güle güle kullanman dileğim ile
ama s3 varken s2 almak biraz yanlış olmuş tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama hani illa türkiyeden almak zorunda değildin yurt dışındaki akrabaların var ise getirte bilirdin
şuan itibari ile ben öyle düşünüyorum şahsen
yurt dışında s3 200 dolar mış :)

Yurtdışında kontratlı olarak 200 dolara satılıyo tl olarak yine 2000 civarına geliyo

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Aldığım telefonun iyi olması için s2 istiyorum telefon aldımmı daha 4 5 sene kullanıcam :D

4-5 sene kullanmayı pşanlıyorsan 3 sene kullanırsın gs2 seni 2 sene götürür.2 seneye kadar bazı oyunları kaldıramaz hale gelsede gerek genel performans gerekse internet performansı tatmin edici olur.
gs2 veya gs3 ten başka telefon dününmeni önermem tabi 3-4 yıl kullanmayı planladığın ıcın bunu diyorum.

Orionnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4-5 sene kullanmayı pşanlıyorsan 3 sene kullanırsın gs2 seni 2 sene götürür.2 seneye kadar bazı oyunları kaldıramaz hale gelsede gerek genel performans gerekse internet performansı tatmin edici olur.
gs2 veya gs3 ten başka telefon dününmeni önermem tabi 3-4 yıl kullanmayı planladığın ıcın bunu diyorum.
Teşekkürler yorumun için bende zaten bilgisayar toplamayı düşünüyorum telefonu artık parayı ne zaman denkleştirirsem artık 3 4 ay sonra.

Son mesajlar