Samsung Galaxy

Bu konuyu okuyanlar

ilkecan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar.ben 600-700 tl arasında bir smartphone arıyordum.ilk önce galaxy ace'ye karar verdim sonra galaxy w'yü görünce kararsız kaldım.hangisini alayım? veya başka bir tel. önerirmisiniz?
HUAWAİ VEYA SONY OLMASIN.
lütfen anlamayanlar msj atmasın !

dogussengun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle 100 lira daha verip galaxy w almalisin eger yurt disinda bir tanidik varsa galaxy s2 al yurt disinda 1000 tl civarinda cunku

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle 100 lira daha verip galaxy w almalisin eger yurt disinda bir tanidik varsa galaxy s2 al yurt disinda 1000 tl civarinda cunku
Az daha bütçen varsa Galaxy Wonder yerine Galaxy S Plus öneririm. Babalar gününde babama aldım. 720 p çok hızlı sonursuz oynatıyor Kamerası 5 mp ama çok iyi çekiyor. 720 p video kaydı ve foto çekebiliyor. Seside iyi. Oyunlardada sorunsuz açıyor. Şiddetle tavsiye ederim.Kasası metalik olduğundan çok daha sağlam. Wonder da soyulmalar mevcut bunuda bil istedim. S plusta öyle bir problem yok

ilkecan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az daha bütçen varsa Galaxy Wonder yerine Galaxy S Plus öneririm. Babalar gününde babama aldım. 720 p çok hızlı sonursuz oynatıyor Kamerası 5 mp ama çok iyi çekiyor. 720 p video kaydı ve foto çekebiliyor. Seside iyi. Oyunlardada sorunsuz açıyor. Şiddetle tavsiye ederim.Kasası metalik olduğundan çok daha sağlam. Wonder da soyulmalar mevcut bunuda bil istedim. S plusta öyle bir problem yok
ya s plus ne kadar ? bimekste falan ? ben 600-700 tl civarında istiyorum.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
1100 tlye almıstım ben. 999ada bulursun heralde çok araştırmadım.