Samsung galaxy wonder ariza

TAMER46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wonderı 6 aydır kullanıyorum son zamanlarda telefon kendiliğinden kapanıyor.Bir de sabah şarjda çıkartığım halde 1 saat içerisinde pil boşalıyor.Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim..Yardımlarınızı bekliyorum..

TAMER46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu ile ya ilgilen arkadaş ya da bu konu ile bilgisi olan yok galiba :confused1:

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim telefonda wonder aynı sorun bendede oldu.sorun batarya şişmesi . garantiye gönder . yada yeni orj. batarya al kardeş.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
yazılım atmayı denedin mi? eğer sorun bataryadan değilse yazılımsaldır belki

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Garantiye vermeyin ve yeni bir batarya alın. Sorun devam ettiği takdirde garantiye yollayın.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
garantiye gönderirseniz yeni batarya takıp gönderiyorlar. 1-2 hafta telefonsuz kalabilecekseniz gönderin yok bekleyemem derseniz orjinal batarya alın.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Wonderı 6 aydır kullanıyorum son zamanlarda telefon kendiliğinden kapanıyor.Bir de sabah şarjda çıkartığım halde 1 saat içerisinde pil boşalıyor.Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim..Yardımlarınızı bekliyorum..
bende de hızlı bitiyordu fabrika ayarlarına döndüm 1.5 gün kullana biliyorum istersen bir dene sonra batarya ve servisle uğraş.

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yazılıımsal olacağını düşünmüyorum . telefonsuz kalamam diyosan orj. batarya al.