Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Şuan memnunsunuz sıkıntı yok dğeil mi?
Yok butun soeunlarini halletmisler

Fotoda acinin niye daraldigini merak eden arkadaslar aci daraldikca odaklama keskinlik gibi alanlarda pozitif etkiler goruluyor diye biliyorum ben yaniliyorsam duzeltin

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Şu forumlarda bakıyorum genel olarak S8 hakkında konuştukları tek şey amoled yanığı. 7 aydır bu telefonu kullanıyorum amoled yanığı olmadı ama korkmuyorum da değil. Annem 2.5 Sene S3 mini kullandı ben S8 i sıfırlarken google hesabı yüzünden S8 i 24 saat kullanamadım bu sırada S3 Miniyi kullandım evdeki yedek telefon baktım ki bunda amoled yanığı oluşmuş. Zaten annem hep yüksek parlaklıkta kullanırdı inşallah bende de olmaz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekran yanığı uzun kullanımdan sonra belli olmaya başlıyor yani siz ekranı full parlaklığa alıp telefonu aşırı yorarsanız 10 ay sonra yanıkları görmeye başlarsınız merak etmeyin cihaz donmaz hafif takılmalar olabilir Oda Android'in kusurları
Annem s3 miniyi 2.5 sene hep en yüksek parlaklıkta kullandı 2.5 sene sonra amoled yanığı oldu. Açıkçası ben iyi dayandı diye düşünüyorum

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
diamond protect aldım arkadaşlar şirket çok ilgiliydi kargo şirketi evde bulamayınca şubeden alırsınız mesajı düşmüş diamond protect yetkilileri aradılar kargonuzu niye almadınız şubede görünüyor falan dediler başka satıcılar olsa zaten aldım paramı der düşünmez bu kadar uygulamasını sdn ve weptekno izlediğim gibi yaptım ama ben 10 dk sonra kullanmadım 12 saat beklettim telefonu ne olur ne olmaz diye parmak izi tutmuyor. tanıtım videolarındaki gibi su ekran üstünden kayıp gidiyor. Bıçakla yada yere atarak denemedim sonuçta deneme videosu çekmiyoruz ama tırnakla sert basıp çizmeye kalkınca ekranda kayıyor bana videolarda abartılıyor gibi gelmedi telefon çerçeveleri korumayacaktı için spigen kilifimla kullancam. S8de tüm herşeyi denedim spigen glass cam 360 derce kaplama hepsi toz tutuyor ilerde on kamere bulanık çekiyor tozdan ilk defa telefonum bu kadar net foto çekiyor on kamerada deneyebilirsiniz bence.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaslar telefonu servisten aldim.amoled yanigi ve yavas sarj birde ses kısma açma tuşu ara sıra takılıyor şikayetiyle vermiştim.

Ekranı 1 gunde değiştiler sarj soketini değiştiler artik hızlı şarj oluyor tuşları ve kadarıda değiştiler 1krs ödemedim bilginize.

Hızlı şarjı yazılımsal sorun sanan arkadaslar bosuna güncelleme beklemesin
Bendede yavaş şarj ve pc ye bağlabamama sorunu var fakat su geçirmezlik özelliği telefon açılılınca gider diye servise vermek istemiyorum. Başka bilgisayarda denicem olmassa bende vericem artık.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar su gecimezlik özelliği servise vermekle gitmez Bende servise verdim press makinaları var bizim gibi yeni makinalar için Değişimlerde sızdırmazlık parçası (artık yapışkan slikon bir şey midir neyse) koyulur ve makinada sıcak presde tutulur Ben servis içerisinden aldığım için sıcak sıcak almışlığım var Merak etmeyin yani :)

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bendede yavaş şarj ve pc ye bağlabamama sorunu var fakat su geçirmezlik özelliği telefon açılılınca gider diye servise vermek istemiyorum. Başka bilgisayarda denicem olmassa bende vericem artık.
su geçirmezlik olayı iptal olmaz hocam

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
AKG kulakligimdan az ses gelmeye basladi bozuldu garanti kapsamina girer mi bu arada yeni guncelleme geldi telefonun pil performansinda ciddi bir gelisme gordum umarim psikolojik degildir normalde 2 saat once telefonumun kapanmasi gerek suan sarjim %19

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
AKG kulakligimdan az ses gelmeye basladi bozuldu garanti kapsamina girer mi bu arada yeni guncelleme geldi telefonun pil performansinda ciddi bir gelisme gordum umarim psikolojik degildir normalde 2 saat once telefonumun kapanmasi gerek suan sarjim %19
İkisinden birden mi yoksa sadece 1 tanesinden mi?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
2si birden ses sanki içerden geliyo gibi
Hocam bir tanesini dudaklarınızın içine gömüp öpme pozisyonunda vakumlayabildiğiniz kadar vakumlayın. Bir de evde mıknatıs varsa o mıknatısla mikrofonun içindeki mıknatıs yerine oturana kadar kulaklığın dolaştırın. Belki mıknatısı yerinden çıkmıştır. Benimki çıkmıştı düzelttim.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Hocam bir tanesini dudaklarınızın içine gömüp öpme pozisyonunda vakumlayabildiğiniz kadar vakumlayın. Bir de evde mıknatıs varsa o mıknatısla mikrofonun içindeki mıknatıs yerine oturana kadar kulaklığın dolaştırın. Belki mıknatısı yerinden çıkmıştır. Benimki çıkmıştı düzelttim.

durun hemen deniyorum

hocam miknatisi gezdiriyorum ama herhangi bir cekim kuvveti soz konusu degil dolastirdim dinledim hala ayni

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
kulakligin mikrofon kismina degdirdim hatta bastirdim cekim kuvveti hissetmedim vakumladim evet olmadi sizde de mi ayni sorun vardi
Benim de ses kısıktı eski haline döndü fakat her kulaklığın içinde mıknatıs vardır çekim kuvveti hissetmemen ilginç.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Benim de ses kısıktı eski haline döndü fakat her kulaklığın içinde mıknatıs vardır çekim kuvveti hissetmemen ilginç.

hocam yanlis anlamiyorum degil mi ses acma kapama ve mikrofon kismindaki yerden bahsediyosunuz orda cekim kuvveti hissetmiyorum sadece kulaga giren kisimlarda hissediyorum

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
hocam yanlis anlamiyorum degil mi ses acma kapama ve mikrofon kismindaki yerden bahsediyosunuz orda cekim kuvveti hissetmiyorum sadece kulaga giren kisimlarda hissediyorum
:)Kulaklık denince insanın aklına kulağa sokulan yer gelir ama:D Dediklerimin hepsini kulağa sokulan yere dene.
Bu arada çok özür dilerim mikrofon yazmışım :D:D

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
:)Kulaklık denince insanın aklına kulağa sokulan yer gelir ama:D Dediklerimin hepsini kulağa sokulan yere dene.

haa tamam deniyorum siz mikrofon deyince kafam karisti :D
Bu arada çok özür dilerim mikrofon yazmışım :D:D

bi tanesi normale döndü yemin ederim o kadar faydaniz dokundu ki nasil tesekkur etsem bilemiyorum beni buyuk bir dertten kurtardiniz shameless a ve sabahlari uyanmak icin dinledigim iron maiden a devam :D
duzenleme: 2.sinede en son üfledim valla duzeldi :D hocam cidden cok tesekkur ederim para falan biriktiriyodum kulaklik icin yani Allah sizden razi olsun

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
haa tamam deniyorum siz mikrofon deyince kafam karisti :D

bi tanesi normale döndü yemin ederim o kadar faydaniz dokundu ki nasil tesekkur etsem bilemiyorum beni buyuk bir dertten kurtardiniz shameless a ve sabahlari uyanmak icin dinledigim iron maiden a devam :D
Rica ederim :D Diğerinden ses yok mu?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
yeni güncelleme ile şarj performansı baya iyileştirilmiş. bende %15 civarı daha fazla gitmeye başladı şarj.

warclock1995

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun üst hoporlöründen çok az ses geliyor.Arıza bugün oldu dün sapasağlam olan telefon bugün arıza verdi nedeni nedir yardımcı olabilcek varmı

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Ram yoğun ve boş kullanımda ne kadar bir yer kalıyor söylermisiniz