Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beyler meraba yaklaşık 2 saat önce s8 aldım sormak istediğim oynadığım bir oyun ekrana tam sığmıyor ayarı felan var mı acaba?

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Beyler meraba yaklaşık 2 saat önce s8 aldım sormak istediğim oynadığım bir oyun ekrana tam sığmıyor ayarı felan var mı acaba?
Ayarlar bolumunde programlari tam ekran yapan bir bolum var ordan istediginiz uygulamayi secip onun hep tam ekran olarak calismasini saglayabilirsiniz.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Game tuner indir. İstediğin oyunu tam ekran yapabilir, yapmayabilirsin. Ayrıca grafik ayarlarını da ayarlayabilirsin. Fps de bakabilirsin.

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Eyvallah hocam sagolun bide sim hafızasına kayıtlı kişiler gelmedi rehber bomboş onu nasıl ayarlayabiriz ?

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beyler parmak izi klanirken neden ekrani kaydirinca aciliyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Beyler kusura bakmayin cok soru sordum ama irisi acip parmak izini kapatiyorum yinede sadece ekrani kaydirip acabiliyorum

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Beyler parmak izi klanirken neden ekrani kaydirinca aciliyor.
Beyler kusura bakmayin cok soru sordum ama irisi acip parmak izini kapatiyorum yinede sadece ekrani kaydirip acabiliyorum
Üstündeyken açık kalma özelliği açık olabilir. Telefonu masaya koy 1 dakika kalsın öyle dene.

Kharuw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 2-3 hafta önce Hepsiburada dan Galaxy S8 aldım. Bir kaç sorum var. Aranızda telefonu su altında kullanan veya hiç acımadan muslukta yıkayan var mı? Bir problem oluyor mu?
Kirlendiğini düşündülçe yıkıyorum ( 10 kereden fazla yıkamışımdır), denize girdim suyun altında fotoğraf çekildim. Cihaz su geçirmez. Sadece ıslandıktan sonra sarj yeri kuruyana kadar şart etmene izin vermiyor onuda az sallayıp 5 dakika bekleyince kuruyor şarj edilebiliyor.

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
arkadaslar merhaba bugun telefonum ile ilgili sikayet icin emaar a gittim cok fazla s8 sikayetleri gordum aranmama sorunu yasayan birisi vardi yanimda telefonu birakti. bende bildirim sorunu yasiyorum bildirim ikonu ya yanmiyor ya da silinmiyor telefonumu degistirdiler ama ben birkez daha ayni sorunu yasadigimi soyledim telefonu biryere gondereceklerini soylediler ben cikinca note 8 verin farki odeyeyim teklifinde bulundum kabul ederlerse artik

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Denedim olmuyor parmak izi calisiyor pinde koydum ama ekrani kaydirinca kilidi aciliyor cozemedim daha :)

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Denedim olmuyor parmak izi calisiyor pinde koydum ama ekrani kaydirinca kilidi aciliyor cozemedim daha :)
Akıllı kilit ayarlarına bakın belki orada bir şey açık kalmıştır. Ekran kilidi kısmının parmak izi ve iris olduğuna emin misiniz? Kaydedip de açmamış da olabilirsiniz.

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu arada Samsung 22 Ağustos tarihinde telefonu daha etkili kullanmayla ilgili bir şeyler paylaşmış. Büyük ihtimalle Bixby güncellemesi gelecek globalde.

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Iphone 6s ve 7 kullandim daha onceden siri yi cok nadir kullandim . bixby olmasa da olur benim icin .

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bir sürü BIXBY güncellemesi geldi kuran eden var mı?(evde olmamam nedeniyle indiremedim) İşe yaran bi şey mi?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bixby sesli asistan geldi bana ama nasıl kullanılacağını çözemedim

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Hello bixby dedin mi?
Veya bixby ayarlardan aktifleştirilmesi gerekiyor.
Bixby açık şuan siri gibi konuşma yeri geliyor fakat bixby tuşuna basınca aşırı kasıyor telefon. Madem bixby veriyorsun adam akıllı güncelleme verdr telefon kasmasın.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bebim bixby ekraninda bi degisiklik yok . Bugunku tabitimdan sonra kademeli olarak aktif hale getireceklerdir diye düşünmekteyim ..

alx105baba455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S.a beyler s8 clear view cover kılıfını kullanan arkadaslar varsa sorum olucak ekran jelatinsiz ekranö cizme durumu varmı bide kılıfın ön tarafı kolay ciziliyomu ve verilen parayı hak ediyormu teşekkürler şimdiden yanıtlarınız için

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bixby suanda sesli olarak kullaniliyor. Bixby ayarlara girip aktif ettiginizde size hersey nasil yapiliyor gostermekte. Camera,playstore,notes gibi cogu samsung programini sesli olarak aciyorum. Cok hafif donmakta programi acarken fakat gayet akici geldi bana ilk surum icin.

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Sadece samsung programlari degil whatsapp actirip mesaj bile yazdirabiliyorsunuz. Cok begendim. Acil Turkce dil destegi lazim cok kullanisli olur.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bixby suanda sesli olarak kullaniliyor. Bixby ayarlara girip aktif ettiginizde size hersey nasil yapiliyor gostermekte. Camera,playstore,notes gibi cogu samsung programini sesli olarak aciyorum. Cok hafif donmakta programi acarken fakat gayet akici geldi bana ilk surum icin.
20170822_144425.png
neresinden açıyoruz hocam? En son sürümü yükledim.
Bi ben mi yapamadım yahu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sadece samsung programlari degil whatsapp actirip mesaj bile yazdirabiliyorsunuz. Cok begendim. Acil Turkce dil destegi lazim cok kullanisli olur.
Telefon kilidini bixby ile açtırabiliyorsunuz onu dener misiniz çalışıyor mu?
Ama sanırım sadece şifre ile açılıyor. Şifre soruyor bixby belki ekranı uyandır deyip iris ile de açılabilir.

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Telefon kilidini bixby ile açtırabiliyorsunuz onu dener misiniz çalışıyor mu?
Ama sanırım sadece şifre ile açılıyor. Şifre soruyor bixby belki ekranı uyandır deyip iris ile de açılabilir.
Kilidi ac dedigimde parola bolumune yonlendiriyor. Iris vs kullanmiyorum ben sadece parmak izi ve sifre belkide bundandir.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Dediklerinizin hiçbiri bende yok herhal zamanla bana da gelir.